PDA

View Full Version : SI U SHITĖ NĖ ANKAND PUBLIK PARTIA E AAKės


GASHI75
05-12-04, 15:57
NĖ ANKAND PUBLIK AAKėja U SHITĖ ME PARE TĖ MAJME PREJ 2.000.000.EURO DHE NJI SHPI NĖ PRISHTINĖ.
BLERSI ISAJ LDKėja BLEU AAKėn ME PARE TĖ MAJME POR PA ELEKTORATĖ POR VETEM 9% E FITUARĖ DHE KARRIKAT E MINISTRAVE DHE FUNKCIONETĖ E REJA QĖ JU DHANĖ AAKės.
ELEKTORATI I AAKės MJERĖ MBETĖ SI I HUMBURĖ NĖ MJEGULLĖ.

Kujtimi
05-12-04, 21:29
Valla koleg sja paske qellu hiq a,se aak-en se ka ble kerkush pos nje kualicin te perbashket ska gje tjeter.Por tash jeni ne gjendje ta faroni edhe aak-en se ju jeni si komunistat mundoheni ta mbani regjimin me ghdo kusht!
Seshte qudi se edhe <Beogradi Zyrtar ka reagu sikur ju krahu Majtist monist ne Kosove....gjoja pse u zgjodh Kryminister Ish Komandanti Ramush Haradinaj!!!!!!!!
Ju pelqej e sju pelqej tash e kini pas edhe nja njezet vjet keni me ndejt ne opozit!!!

GjIlAnAsI_cSi
06-12-04, 15:00
Pershendetje..

Me sa po shoh , ti qenke njeri KOT , sepse me pare smundet me ble AAK apo tjera parti , thjesht ju ka hanger Posti i Kryeministirit. dhe kaq.
por ti me keto mend qe i paske , mos fol kshtu sepse vetem posht bjen ti , lexo pak me shum dhe sheh.

Gjith te mirat

GASHI75
07-12-04, 23:10
Pershendetje..

Me sa po shoh , ti qenke njeri KOT , sepse me pare smundet me ble AAK apo tjera parti , thjesht ju ka hanger Posti i Kryeministirit. dhe kaq.
por ti me keto mend qe i paske , mos fol kshtu sepse vetem posht bjen ti , lexo pak me shum dhe sheh.

Gjith te mirat
Posi kjo ėshtė pėrfolur dhe folurė dhe vazhdonė tė flitet sėshtė qudi zotri nė politikat demokratike ndodhin edhe kto.
franca nė gjermani financon kancelarin kol qė ti fitoj zgjedhėjet dhe i mbajti dy mandate kancelari kol.
Edhe tene bėhen pazaret edhe nė vende tjera nji ashtu ksaj i thon demokraci zotri se jo monizem.

progoni
08-12-04, 01:10
NĖ ANKAND PUBLIK AAKėja U SHITĖ ME PARE TĖ MAJME PREJ 2.000.000.EURO DHE NJI SHPI NĖ PRISHTINĖ.
BLERSI ISAJ LDKėja BLEU AAKėn ME PARE TĖ MAJME POR PA ELEKTORATĖ POR VETEM 9% E FITUARĖ DHE KARRIKAT E MINISTRAVE DHE FUNKCIONETĖ E REJA QĖ JU DHANĖ AAKės.
ELEKTORATI I AAKės MJERĖ MBETĖ SI I HUMBURĖ NĖ MJEGULLĖ.

Qe besa AAK i erdhėn tė mirat.

PDK e kemi hudhur nė PAPIRKORPA :lol: :lol: :lol:

GASHI75
08-12-04, 14:09
NĖ ANKAND PUBLIK AAKėja U SHITĖ ME PARE TĖ MAJME PREJ 2.000.000.EURO DHE NJI SHPI NĖ PRISHTINĖ.
BLERSI ISAJ LDKėja BLEU AAKėn ME PARE TĖ MAJME POR PA ELEKTORATĖ POR VETEM 9% E FITUARĖ DHE KARRIKAT E MINISTRAVE DHE FUNKCIONETĖ E REJA QĖ JU DHANĖ AAKės.
ELEKTORATI I AAKės MJERĖ MBETĖ SI I HUMBURĖ NĖ MJEGULLĖ.

Qe besa AAK i erdhėn tė mirat.

PDK e kemi hudhur nė PAPIRKORPA :lol: :lol: :lol:
PREJ TASH E PASNI FILLUE TA MSONI EDHE GJUHEN E SHKIVE A MIR KJO ĖSHTĖ SE TASH KEMI NEVOJ EDHE PĖR TE SE PUNA NALIDHĖ ME TA.
PASURI SHKON TE I PASURI E JO TE I VARFUNI
AI QĖ ĖSHTĖ NDĖR DARDHA HAN DARDHA
U DUKĖ KU ĖSHTĖ PARAJA DHE SI BĖHEN ATO, PARA THON ĖSHTĖ LAVIRJA E BOTĖS SEPSE FUTET NĖ QDO XHEPĖ INSANI.