PDA

View Full Version : A ĖSHTĖ ZDF KUNDĖR RRACĖS SHQIPTARE


beku
29-12-04, 00:17
A ĖSHTĖ ZDF KUNDĖR RRACĖS SHQIPTARE

Me program nė vazhdimėsi ky kanal gjerman vazhdon tė japė bumerangje shqiptarėve nė vazhdimėsi, duke i shėndrruar shqiptarėt nė njerz jo tė mirė jo tė pėrshtatshėm dhe jo europian. Kjo rrugė Kanalit mė nacional gjerman vazhdon ta nxijė fytyren e vet me rracizėm arrogant duke hedhur gur e dru mbi shqiptarėt,kjo mendoj se ka kuf ndaj o bashkadhetar tė mi ju lus tė japni mendimet e juaja lidhur me kėtė qeshtje...

beku


SHIKOJENI KĖTĖ

.
Berlin, 19 nentor

Sherbimi i fshehte gjerman ka pergjuar bisedat telefonike ne te cilat i njohuri si islamist Samedin Xhezairi alias Hoxha planifikonte sulme te dhunshme ndaj pakices serbe ne Kosove, njofton ZDF.Xhezairi thuhet te kete patur lidhje edhe me rrjetin terrorist te Al Kaides dhe njekohesisht eshte paguar si informator i sherbimit te fshehte gjerman
.
Berlin, 19 nentor
- Sherbimi i fshehte gjerman ka qene i informuar per planet kryengritese para trazirave te marsit ne Kosove, njoftoi kanali i dyte televiziv gjerman ZDF. Sherbimi i fshehte gjerman ka pergjuar bisedat telefonike ne te cilat i njohuri si islamist Samedin Xhezairi alias Hoxha planifikonte sulme te dhunshme ndaj pakices serbe ne Kosove, njofton ZDF. Xhezairi thuhet te kete patur lidhje edhe me rrjetin terrorist te Al Kaides dhe njekohesisht eshte paguar si informator i sherbimit te fshehte gjerman. Sherbimi i fshehte BND deri tani nuk ka komentuar njoftimet e televizionit gjerman. ZDF gjithashtu pohon se gazetaret e tij kane biseduar me informatorin shqiptar i cili u ka thene: "Trazirat e tilla mund te shperthejne perseri ne cilindo moment qofte. Jemi ne gjendje qe te mbledhim 30 mije luftetare per aksion".

beku
02-01-05, 14:03
A ĖSHTĖ ZDF KUNDĖR RRACĖS SHQIPTARE

Me program nė vazhdimėsi ky kanal gjerman vazhdon tė japė bumerangje shqiptarėve nė vazhdimėsi, duke i shėndrruar shqiptarėt nė njerz jo tė mirė jo tė pėrshtatshėm dhe jo europian. Kjo rrugė e Kanalit mė nacional gjerman vazhdon ta nxijė fytyren e vet, dukei shėbyer me besnikėri rracizėmit arrogant. Kėshtu duke hedhur gur e dru mbi shqiptarėt, ky pėrceptim jo korrekt ndaj shqiptarve mendoj se ka kufi, ndaj o bashkadhetar tė mi ju lus tė japni mendimet e juaja lidhur me kėtė qeshtje...

beku


SHIKOJENI KĖTĖ

.
Berlin, 19 nentor

Sherbimi i fshehte gjerman ka pergjuar bisedat telefonike ne te cilat i njohuri si islamist Samedin Xhezairi alias Hoxha planifikonte sulme te dhunshme ndaj pakices serbe ne Kosove, njofton ZDF.Xhezairi thuhet te kete patur lidhje edhe me rrjetin terrorist te Al Kaides dhe njekohesisht eshte paguar si informator i sherbimit te fshehte gjerman
.
Berlin, 19 nentor
- Sherbimi i fshehte gjerman ka qene i informuar per planet kryengritese para trazirave te marsit ne Kosove, njoftoi kanali i dyte televiziv gjerman ZDF. Sherbimi i fshehte gjerman ka pergjuar bisedat telefonike ne te cilat i njohuri si islamist Samedin Xhezairi alias Hoxha planifikonte sulme te dhunshme ndaj pakices serbe ne Kosove, njofton ZDF. Xhezairi thuhet te kete patur lidhje edhe me rrjetin terrorist te Al Kaides dhe njekohesisht eshte paguar si informator i sherbimit te fshehte gjerman. Sherbimi i fshehte BND deri tani nuk ka komentuar njoftimet e televizionit gjerman. ZDF gjithashtu pohon se gazetaret e tij kane biseduar me informatorin shqiptar i cili u ka thene: "Trazirat e tilla mund te shperthejne perseri ne cilindo moment qofte. Jemi ne gjendje qe te mbledhim 30 mije luftetare per aksion".

K-man
03-01-05, 03:04
mos bo copy/paste...