PDA

View Full Version : Qka mendoni rreth vizites se koshtunices ne kosov


sadik 5553
15-01-05, 01:02
presidenti i serbis para disa dite e vizitoj patriarkanen e pejes, gjaja se per nder te festes ortodokse , a mendoni se kjo ngjarje eshte e drejt dhe se legjitimimi qe i behet nga unmiki vizites se tij ne token e kosoves do te ket pasoja ne te ardhmen dhe rreth statutit perfundimtar te kosoves.A mendoni se organet e tona hecin nje hap mbrapa ne krahasim me organet e serbis si parlamenti qeveria presidenca , pres nje debat dhe nje analiz konstruktive...

GASHI75
17-01-05, 23:23
Vizita e koshtunices u bė me prapavij politike,dhe u bė me leje tė posaqme nga unmiku dhe kfori ,por edhe me leje tė posaqme zė institucioneve te kosoves se pa lejen e tyre as qė kish pa ėnder tė vie koshtunica nė pejė.sepse siguria e tijė sdotė ishte nė nivel sepse edhe shpk atė ditė ika pasė levizjet e larta tė sigurisė pėr atė vizitė nė pejė.

Shpati
18-01-05, 12:22
Vizita e koshtunices u bė me prapavij politike,dhe u bė me leje tė posaqme nga unmiku dhe kfori ,por edhe me leje tė posaqme zė institucioneve te kosoves se pa lejen e tyre as qė kish pa ėnder tė vie koshtunica nė pejė.sepse siguria e tijė sdotė ishte nė nivel sepse edhe shpk atė ditė ika pasė levizjet e larta tė sigurisė pėr atė vizitė nė pejė.

I njeti ka ardh si person privat ilegalisht,ka shkue si person privat ilegalisht !
Nje personi te till askush nuk mund ti jepte leje per vizit.
Unmiku normal merret me pun te mbrapshta...

Nje historian ne nje liber ka shkruar "Besatzer kommen und gehn,aber die Iliren-Skiptaren bleiben da"

Le te shkojn ne rrot te somes !

GASHI75
20-01-05, 23:23
Vizita e koshtunices u bė me prapavij politike,dhe u bė me leje tė posaqme nga unmiku dhe kfori ,por edhe me leje tė posaqme zė institucioneve te kosoves se pa lejen e tyre as qė kish pa ėnder tė vie koshtunica nė pejė.sepse siguria e tijė sdotė ishte nė nivel sepse edhe shpk atė ditė ika pasė levizjet e larta tė sigurisė pėr atė vizitė nė pejė.

I njeti ka ardh si person privat ilegalisht,ka shkue si person privat ilegalisht !
Nje personi te till askush nuk mund ti jepte leje per vizit.
Unmiku normal merret me pun te mbrapshta...

Nje historian ne nje liber ka shkruar "Besatzer kommen und gehn,aber die Iliren-Skiptaren bleiben da"

Le te shkojn ne rrot te somes !
Unė zotri isha prezentė nė pej dhe e pashė si shkoj vizita e tij nė patriarken e pejes dhe vizita sa ishte private aq edhe zyrtare nga tė gjithė edhe tonve edhe nderkombtarve.