PDA

View Full Version : Elvis has left the building!!!


Auberoni
06-07-05, 20:03
Ladies and Gentelmen...


(edhepse jeni te pakte)


Kaloje me shume se nje vitė e gjysem qe cdo dite e hapi dardania.de; prandaj, mendova se te pakten me duhet te them se ky hobi me sonte do merr fund.

Mbase edhe me tutje do te ju lexoj; por me nuk do te shkruaj. Kete kam dashur ta bej shume me heret!!!


Hence; the speech. (shkurt)Te gjithve u kerkoj falje ne orvatjet e mija te jemi sa me afer realitetit. Nese kam qene cinik\e kam nga natyra. Nese kam ofenduar dikend; e kam bere pa dashje.


Te gjithve cdo te mire dhe fat ne jete. Do te ju duhet fati.

Arb
07-07-05, 05:06
"Auberon, he burre me zo, po del kocak pa bo kurgjo..."

Kadale bre burre mos e merr afer zemres kete pune. Cka te shtyri me ardh ne kete vendim kaq te shpejte?

ARVANITI
07-07-05, 11:04
Pse? :wink:

Stuhia
07-07-05, 13:57
Auberoni do te ishte mire te shqyrtoni edhe njeher vendimin tuaj.

turisti
08-07-05, 13:01
"Auberoni" i nderuar,

Me gjithe qe nuk kemi kontaktue,e di se jeni person i cili i ka vizionet e kjarta te jetes dhe ndoshta aty eshte mosperputhshmeria, ndoshta ne naj shkrim me forumista,por ajo nuk dmth asgje,sepse,personalish mendoj qe forumi ka nevoje per "Auberonin".

Deshiroj qe mendimi i juaj per shkuarje te -deshtoje. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

dr1ta
11-07-05, 11:48
Do tna mungojsh Auberoni :(

Stuhia
11-07-05, 12:26
Do tna mungojsh Auberoni :(


Mua me shum do te me mungoje Elvisi. :lol: :lol: :lol: