PDA

View Full Version : Rreth projektit Dardania.de


 1. qao u bo bre me faqen?
 2. Qka mendoni se Sa jane demokrat moderatoret e kesaj faqeje
 3. Sa e doni forumin Dardania!!!!
 4. Per Forum me te mir!!
 5. ikonat personale
 6. Radio Dardania
 7. Per Bondin
 8. Per Bondin
 9. Pse nuk me vijne p/m?
 10. Cfare po ndodh me citemet (qoutes)
 11. BOJKOT TOTAL
 12. Rregullorja
 13. ...qė ky forum te jetė mė cilėsor...
 14. == Falemnderime ==
 15. *** P R O P O Z I M ***
 16. Ah sikur...
 17. Propozim per fe
 18. Ankesė, revoltė, protestė ...
 19. Pse nuk mund te pergjigjem te tema "Per sa kohe do te k
 20. QFAR VIZIONI KA KY FORUM.....!
 21. Verejtje per nenforumin "Pershendetje dhe Urime"
 22. Elvis has left the building!!!
 23. "Mbrenda nates" "inboxi" prej 15 nė 400%
 24. Pse nuk lajmerohem per te gjitha temat e abonuara?
 25. Do me pelqente te behesha moderator ....
 26. KUSH Deshiron tč behet moderator.....!!!
 27. Ankesė
 28. Perse nuk ka nenforum per historine tone kombetare ?????????
 29. $-Lamtumir-Dardani-me shpres se 2006 do i kthehem-$
 30. Dardania.de ėsht njė qerrdhe fanatikėsh
 31. Afrim Peniqi kerkon ndihme per regjistrim ne forumin Dardan
 32. Per staffin: Ndryshoni dicka
 33. MOS PO E TEPRONI ME SHUME MODERATOR
 34. Top Ten Posters
 35. Serioziteti i postimeve
 36. Pėrkthim
 37. tung
 38. Mesazhet private
 39. Kerkoj nga Stafi te shlyejne profilin tim...
 40. Sa eshte ky forum serioz??
 41. Ku qendron faji????????
 42. THIRRJE
 43. Pėr krijuesiiin!!!
 44. Hajde pėr hajr na qoftė Oda e Re.
 45. Si tė vendojmė avatarin?
 46. E lus stafin tė mė sqarojė
 47. Tema te fshira
 48. E nenshkrimet?
 49. Tė raportojmė postimet e pahijshme ose jasht rregullave
 50. Si do te dukej Dardania.de pa ......X,Y?
 51. Propozim
 52. Pse shfletohet vėshtir dardania.de
 53. Anėtarėsuar: Jun 2005
 54. Pse ky mesazh ?
 55. Mundėsia njė minutėshe tė ndryshoi textin
 56. Kah po shkon moj dardania ime, athua tu deshėn gjitha kėto???
 57. Ndeshjet e Kombetares Shqiperia & Kosova
 58. Dardania Party!
 59. Pėrdore trurin tėnd!
 60. Sikur do ishte mire te hapet nje nenforum per ...!
 61. Renovim ??
 62. A ka servilizma ne "projektin Dardania'
 63. Nje pershendetje te fort
 64. Propozim!!
 65. Banner
 66. nje tem e re
 67. Ēka iu ka shtyrė tė bėheni anėtar tė FD?
 68. Falenderoj stafin
 69. Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh
 70. Ne DARDANI qe...
 71. A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqiptare
 72. Copyright
 73. Mbyllja e Profilit !
 74. Vrejtje!
 75. Selekto gjininė tuaj
 76. Dardania.de nė FaceBook
 77. A eshte ky forum SHQIP?
 78. "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė
 79. Informim(Arsye) Per shlyerjen dhe Bartjen e Temave..!
 80. Qka Eshte Kjo ?
 81. Video nė Dardania.de
 82. Kerkesat per pranim ne staf.
 83. Fjalor nė Dardania.de
 84. Urime dardania 10 vite me ju !
 85. A jeni t'pajtimit, Moderatori moderon, neve diskutojm ?
 86. Vlerėsimi i postimeve
 87. Fleni fleni :D
 88. Ēfarė bėjn kėto njerėz tė i quani moderator?
 89. Lajmėrim
 90. Kėrkesė pėr Adminėt e FD.
 91. Risi: Sė shpejti ndryshime nė dardania.de
 92. Gabim teknik
 93. Kėrkesė pėr donator - ide pėr donacion
 94. Ta gjallėrojm prapė DARDANIN
 95. Dardania.de perseri online!
 96. Faqet mbeshtetese, rreth projektit Dardania.de