PDA

View Full Version : Ta gjallėrojm prapė DARDANIN


Artisti
01-08-15, 21:05
Tė nderuar lexues,

dardania gjithmonė ka qenė, ėshtė dhe do tė jetė pikėtakimi i tė rinjve,tė rriturve, grave dhe burrave shqiptar.

P.sh. unė kam hyrė pėr herė tė fundit kėtu nė muajin 10.2014.
Pse kaq gjatė nuk kam vizituar dardanin?

Ishin rrethanat tė cilat na bėnė shumėkėnd prej nesh, tė tėrhiqemi pak nga kjo vatėr jona.
Ishin kacafytjet nė mes anėtarėsh, sidomos me ata pėr tė cilėt njerėzimi nuk kishte vlerė.

Ka ardhur koha qė dardanin ta gjallėrojm prapė.

Ju pėrshėndes dhe shpresoj nė pjesmarrjen e shumtė


Si gjithmonė

Artisti


.

vjeshta
02-08-15, 01:04
Tė nderuar lexues,
-I nderuari Simpati

dardania gjithmonė ka qenė, ėshtė dhe do tė jetė pikėtakimi i tė rinjve,tė rriturve, grave dhe burrave shqiptar.
-Dardania. ka qene, nuk eshte, se a do t'jete... Mbetet ne forcen e vullnetit te antarve

P.sh. unė kam hyrė pėr herė tė fundit kėtu nė muajin 10.2014.
-Mu po m'figurojka me 5.05.2015

-Pse kaq gjatė nuk kam vizituar dardanin?
-Jo edhe aq, 3 muaj.

Ishin rrethanat tė cilat na bėnė shumėkėnd prej nesh, tė tėrhiqemi pak nga kjo vatėr jona.
-Personalisht, jam e knaqur me rrethanen qe eshte kriju, qe e kam kriju.

Ishin kacafytjet nė mes anėtarėsh, sidomos me ata pėr tė cilėt njerėzimi nuk kishte vlerė.
-Gjate jetes do ti hasesh gjithemon kete lloj njerzish, Qka pas? Ikje prape?!

Ka ardhur koha qė dardanin ta gjallėrojm prapė.
-Bujrum kush do, paqefiste kam qene dhe jam .:D

Ju pėrshėndes dhe shpresoj nė pjesmarrjen e shumtė
-Te pershendes edhe une! Pjesmarrjen, mos ma permend njehere. :D


Si gjithmonė
-...dhe, pergjithemon,

Artisti
-Vjeshta!


.


Dokuni, dokuni...:redface:

Paradox_13
02-08-15, 15:53
Dokuni, dokuni...:redface:

....patjeter .....dhe ate me nje respekt shume te veqante per dy postuesit paraprak....
Me shprese dhe deshire qe te jeni mire ju pershendes....

Xuki
03-08-15, 09:18
Qe, erdha edhe unė, por mos mė pyetni ku isha e pse nuk jam lajmėru kėtu qė jam gjallė.......as vet nuk e di. Qishtu bre dalshin do punė palidhje....

Ju pėrshėndes me shpresė qė jeni shnosch e mirė :)

Dardanesha
03-08-15, 09:53
PRO :cool:

Artisti
03-08-15, 19:45
Ku ėshtė murrizi?

Guri i madh

Guri Sylaj

Murgesha ime

po hallen ku e kemi

lazdranin

Nakin

Rozafa

Fortunen hahahaha
lovely
Lojetarin ku e kam
Zero Cool ky duhet me qenė ksajde
Drenin
DEA
4peace
Diana007
jadoren ku e kam :)
panther
Luana
Arb
MemphisX
elvio
e/uritura
Urata me tė qeshurit e saj
instruktori

e shumė e shumė tė tjerė do ti shkruaj mė vonė.


Falenderoj postuesit mė lart dhe i pėrshėndes shumė.


Artisti

.

Dardanesha
04-08-15, 14:40
Z.C c'bllokoma haverin :eek::mad:

Dardanesha
10-08-15, 10:15
Fylymy :*

Uragani_99
22-08-15, 10:04
"Po more", "e bėne zoti mirė".........keshtu thuhet se paku kur humbasin shpresat .........Me nderime : Uragani_99

Buqja_ch
22-08-15, 21:04
Artist me siguri kjo ftes vlen edhe per ne ...FLM

Idila
23-08-15, 18:10
Artist me siguri kjo ftes vlen edhe per ne ...FLM

Kush pyet pėr ne moj Buqe aman :P
Dhe ne si pėr 'inat' erdhėm pa ftuar :-D

Buqja_ch
23-08-15, 19:28
Kush pyet pėr ne moj Buqe aman :P
Dhe ne si pėr 'inat' erdhėm pa ftuar :-Dahh sa e embel je Ti edhe ne shkronja,as nje here nuk e harruam kete shtepi te madhe,ketu u bashkuam per te mos u ndar kurr ...

romansa
23-08-15, 19:51
ahh sa e embel je Ti edhe ne shkronja,as nje here nuk e harruam kete shtepi te madhe,ketu u bashkuam per te mos u ndar kurr ...

Sa po ju lakmoj juve qe u knaqen ne realitet,,

4peace
28-08-15, 12:50
*

Jo more Artist,

me gjithe vullnetin e mire (dashamiresine), deshiren (e zjarrte) ...


ate qe po e kerkon ti eshte sikur ta kerkosh ringjalljen e nje njeriu i cili tashme eshte kalbur.


Kete forum e kane mbytur pikerisht ata te cilet e kane "dashur" me se shumti. Ata te cilet gjthe diten krenoheshin me "dardanine tone idilike" (jo "Idila" anetarja, sepse ajo ka merita te shumta e te cilat vlera i kam kuptuar me vone.)

Prapseprap Artistit i deshiroj jetesimin e idese/deshires per "ringjallje" :D


Me ne fund pershendetje per te gjithe, duke filluar nga A-ja (Artisti) e deri tek ZH-ja (kush ishte me ZH?)


*

e-uritura
28-08-15, 23:22
Do kthehem me nje kusht;
S'bashku me m'su'sin!
Dhe thesin!

Rizuana
31-08-15, 21:53
Problemi eshte qe shumica e antarve ktu tash jane ba pleq e plaka, ehh qeshtu tash I ka rrok pleqnia nuk munen forte me shkru, do kane vdek krejt. E atyne te rinjve spo ju shkruhet pa te vjetrit... qeshtu puna e dardanise.

Murgesha
01-09-15, 15:20
Mua mos ma nxini per te madhe, tri her gjyshe e se shpejti per te 4-ten her mir qe po kam kohe me marr fryme :biggrin:
ZC kqyr bre ne mujsh me e ba me funksione si te fb shkrimin per bes paskam harru si shkruhet :frown:

Artist mos e le me kaq ket iniciative gjena ku jemi e ku s`jemi.

Vjeshta ti si me besnikja kur te ket muhabet e din se ku me thirr.

Murgesha
01-09-15, 15:26
p.s.
Harrova te pershendes four peacen, me vie mir qe qenke gjalle,se qe besa ty moti s“`ta kam ni zanin, hahahahahaha.

Pak shaka i nderuar, me vjen mir qe ju pash ksajde pershendes gjithashtu te gjithe pjesemarresit e kesaj teme-
Artist flm qe ende qenkam e jotja ha,hahahahahaahah

Zero Cool
01-09-15, 15:37
Problemi eshte qe shumica e antarve ktu tash jane ba pleq e plaka, ehh qeshtu tash I ka rrok pleqnia nuk munen forte me shkru, do kane vdek krejt. E atyne te rinjve spo ju shkruhet pa te vjetrit... qeshtu puna e dardanise.


ahgahghaghgaghagh qka mke shti me kesh me sabah , mir e ki tybe :biggrin:

4peace
03-09-15, 07:24
p.s.
Harrova te pershendes four peacen, me vie mir qe qenke gjalle,se qe besa ty moti s“`ta kam ni zanin, hahahahahaha.

Pak shaka i nderuar, me vjen mir qe ju pash ksajde pershendes gjithashtu te gjithe pjesemarresit e kesaj teme-
Artist flm qe ende qenkam e jotja ha,hahahahahaahah


Po tybe, m'pat humbe zani fare... E pashe qe anija filloi te fundoset dhe, si "trim" qe jam, ia mbatha me kohe, saktesisht me daten 31.03. 2012 kur kam postuar per here te fundit. Tash Artisti don me e nxjerre anijen nga fundi i oqeanit...

Nejse, me vjen mire qe qenkshe mire. Para se gjithash me vjen mire qe bsake ba ni kallaballek nipash e mbesash. Te them te drejten, me teper me shtyren keta femijet e vegjel per t'u pergjigjur (se per ty tybe malli m'pac marre :D )

I dua pa mase femijet, sidomos ata deri ne moshen 2-vjecare. Pa mare parasysh t'kujt jane...


T'u shtofshin nipat e mbesat (vec mos shum kallaballek se Danimarka e vogel e s'ka vend... ha ha ah)


*

~AnnA~
14-09-15, 20:59
Last Activity: 23-10-13 16:08

Kisha gati dy vite pa ardhe ne kete sofer qe dikur nuk rrija as dy dite pa ju vizituar...por sado kohe qe kaloj serish nuk e harrova dot, por fatkeqesisht qe kete komunitet nuk e gjej sic e lash....gjithesesi, uroj te keni qene mire te gjithe ju miq e armiq :)

tipi engjellor
14-09-15, 23:27
duke ikur nuk gjallerohet asgje...

Murgesha
16-09-15, 18:20
Po tybe, m'pat humbe zani fare... E pashe qe anija filloi te fundoset dhe, si "trim" qe jam, ia mbatha me kohe, saktesisht me daten 31.03. 2012 kur kam postuar per here te fundit. Tash Artisti don me e nxjerre anijen nga fundi i oqeanit...

Nejse, me vjen mire qe qenkshe mire. Para se gjithash me vjen mire qe bsake ba ni kallaballek nipash e mbesash. Te them te drejten, me teper me shtyren keta femijet e vegjel per t'u pergjigjur (se per ty tybe malli m'pac marre :D )

I dua pa mase femijet, sidomos ata deri ne moshen 2-vjecare. Pa mare parasysh t'kujt jane...


T'u shtofshin nipat e mbesat (vec mos shum kallaballek se Danimarka e vogel e s'ka vend... ha ha ah)


*
Falemnderit shume per urimin tend per pasardhesit e mi, duhet femiu yt, por sish asgje ajo dashuri sa e madhe ish dashuria per femijet e femijeve tu.
Pastaj..
Kryesorja ju pergjigjem fteses se Artistit per gjallerimin e "anijes se fundosur" (qe akoma qendron mbi uje) ti, une dhe disa tjere, qe pavaresisht mos kyqjes me vite prap se prap e pame ket teme!!

P.s u knaqa kur e lexova te unten me te ziun te qajo tema mbi shkaterrimin e islamit.

Hidhja po deshte nje sy!
Tu mir metsh!

premium
16-09-15, 18:30
Qe une jam gadi me dheze atmosferen ne forum !

Murgesha
16-09-15, 18:35
Qe une jam gadi me dheze atmosferen ne forum !

Kendej koke a?

e-uritura
17-09-15, 04:17
Alahile?

halla e madhe
19-09-15, 13:06
Ku ėshtė murrizi?

Guri i madh

Guri Sylaj

Murgesha ime

po hallen ku e kemi

lazdranin

Nakin

Rozafa

Fortunen hahahaha
lovely
Lojetarin ku e kam
Zero Cool ky duhet me qenė ksajde
Drenin
DEA
4peace
Diana007
jadoren ku e kam :)
panther
Luana
Arb
MemphisX
elvio
e/uritura
Urata me tė qeshurit e saj
instruktori

e shumė e shumė tė tjerė do ti shkruaj mė vonė.


Falenderoj postuesit mė lart dhe i pėrshėndes shumė.


Artisti

.


Artist_ksajde jam, akoma gjalle jemi, per te gjallet :)

emine
20-09-15, 12:36
Hajt se vijm me tepsi e servis 😂

Ylli-1
30-09-15, 08:46
Desha ta shtroj sofren, por askush nuk qenka ne shtepi.

premium
30-09-15, 21:25
Sa gjallerohet magari d m th ma gramatiqki gomari i Nasradinit ...
aq gjallerohet forumi

Pranvera me dy lule nuk e qel !

Oqeani
02-10-15, 11:47
Ka shume me nje sy, :D

vjeshta
17-10-15, 21:09
....patjeter .....dhe ate me nje respekt shume te veqante per dy postuesit paraprak....
Me shprese dhe deshire qe te jeni mire ju pershendes....Ti nuk/na zhgenjen kurre. Rrofshe!
Gjithashtu!

vjeshta
17-10-15, 21:15
Mua mos ma nxini per te madhe, tri her gjyshe e se shpejti per te 4-ten her mir qe po kam kohe me marr fryme :biggrin:
ZC kqyr bre ne mujsh me e ba me funksione si te fb shkrimin per bes paskam harru si shkruhet :frown:

Artist mos e le me kaq ket iniciative gjena ku jemi e ku s`jemi.

Vjeshta ti si me besnikja kur te ket muhabet e din se ku me thirr.

Patjeter! Edhe ti.

Oqeani
18-10-15, 12:46
Kur dashten nje bremje ishin pas gardhiēi 5-6 me nje sy ketu hahahaha

e_martumja
18-10-15, 16:24
Tė nderuar lexues,

dardania gjithmonė ka qenė, ėshtė dhe do tė jetė pikėtakimi i tė rinjve,tė rriturve, grave dhe burrave shqiptar.

P.sh. unė kam hyrė pėr herė tė fundit kėtu nė muajin 10.2014.
Pse kaq gjatė nuk kam vizituar dardanin?

Ishin rrethanat tė cilat na bėnė shumėkėnd prej nesh, tė tėrhiqemi pak nga kjo vatėr jona.
Ishin kacafytjet nė mes anėtarėsh, sidomos me ata pėr tė cilėt njerėzimi nuk kishte vlerė.

Ka ardhur koha qė dardanin ta gjallėrojm prapė.

Ju pėrshėndes dhe shpresoj nė pjesmarrjen e shumtė


Si gjithmonė

Artisti


.
si duket meniher mbas teje nuk pasna hi mo Na vizituat pėr herė tė fundit: 09-11-14, ora 10:03 masi nuk te pash mo online thash s'kam qka lypi aty ahahahahahh

une u befasova qe po ben FD'ja

Ylli-1
18-10-15, 20:56
Te vdekurit nuk e ngjallin forumin.

Artisti
25-10-15, 21:28
Mua mos ma nxini per te madhe, tri her gjyshe e se shpejti per te 4-ten her mir qe po kam kohe me marr fryme :biggrin:
ZC kqyr bre ne mujsh me e ba me funksione si te fb shkrimin per bes paskam harru si shkruhet :frown:

Artist mos e le me kaq ket iniciative gjena ku jemi e ku s`jemi.

Vjeshta ti si me besnikja kur te ket muhabet e din se ku me thirr.


Tash sa ju pėrshėndeta nė radion shqip qė transmetohet atje te ju:biggrin:

Mos tė ja pėrmendi emrin sepse do tė ishte reklam.


Edhe kėtu pėrshėndetje


.

Artisti
07-12-15, 21:57
Artist me siguri kjo ftes vlen edhe per ne ...FLMAh moj Buqe qė tė kam afėr hahahahahahhahaa


Ku mund tė tė harroj ty


.

Artisti
07-12-15, 21:59
Idila moj e nderuara ime


Duke lexuar tekstin e shkurtėr tėndin u turpėrova pak, mė fal.

Por duhet ta dish qė tek unė ke vendin e veēant.

Tė lartėson ēdoherė


Artisti

.

GURI SYLAJ
08-03-16, 20:16
Cka keni ba ej? Akrejt azil jeni shku a!? Dej ne Shengjergj du me ju pa ksajde sikur lulat ne livadhe.Amoret vesh a jo!?

haneza
11-03-16, 15:27
Cka keni ba ej? Akrejt azil jeni shku a!? Dej ne Shengjergj du me ju pa ksajde sikur lulat ne livadhe.Amoret vesh a jo!?
a me ardh me hithna a pa hithna

AlbaSoft
14-03-16, 02:21
Asgje si dikur...

uck_aksh
29-03-16, 18:46
duhet gjallrohet dardania.de

romansa
29-03-16, 21:56
po bash ish kon mire me kthye bile gjysma

gjith te mirat per juve

Oqeani
30-03-16, 05:47
po bash ish kon mire me kthye bile gjysma

gjith te mirat per juve

hahah jo se merzitemi per gjysmen tjeter ahahha

Dallandyshja_718
09-04-16, 01:26
Paska qit kushtrimin Baci e duhet me i dale n'ndihme...:D Shnetje t'gjithve ju qe jeni n'kete ane...:)

romansa
09-04-16, 14:32
paska ardhe dallendyshja ne pranvere,,pershendeje

Oqeani
09-04-16, 21:31
Dhe romantika i jep shije ne keto dite pranvere :D

vjeshta
15-05-16, 19:29
Ani. a e gjallnute?:biggrin:

romansa
15-05-16, 20:17
jo veq po shkon drejt mbylljes totale

Oqeani
15-05-16, 23:48
Gjysma jan me nje sy !!!

All In
22-07-16, 10:44
Zor tė ringjallet, zor... mė lehtė tė klonohet.

Murgesha
05-09-16, 18:26
A u gjalleru more heeeej?

vjeshta
05-09-16, 18:29
A u gjalleru more heeeej?

Derisa i zoti i shpijes e then qafen ne boston, ska shans.


Ps:Nje mesele e thote keshtu.;)

Murgesha
05-09-16, 18:33
Derisa i zoti i shpijes e then qafen ne boston, ska shans.


Ps:Nje mesele e thote keshtu.;)

E ti cka deshte me than me kte ha,hahahahahaha

vjeshta
05-09-16, 18:41
E ti cka deshte me than me kte ha,hahahahahaha

Hic :D

Murgesha
05-09-16, 18:51
Hic :D


Hala me te vjetra ti a?:tongue:

vjeshta
05-09-16, 18:57
Hala me te vjetra ti a?:tongue:

Jo jo, i nxjerri nganjehere si as nder mange.:redface:

Murgesha
05-09-16, 19:00
Jo jo, i nxjerri nganjehere si as nder mange.:redface:

Po a?

vjeshta
05-09-16, 19:05
Po a?

Po. Duhesh me i taku/lidhje te shkuares, t'tashmes dhe te ardhmes.

Murgesha
05-09-16, 19:13
Po. Duhesh me i taku/lidhje te shkuares, t'tashmes dhe te ardhmes.

Me i lidhe bashke a me taku?

vjeshta
05-09-16, 19:16
Me i lidhe bashke a me taku?

Kuptom edhe ti qka po du me thane.:redface:

...spo di, paskna harru qysh i thojne shqip :redface:

Murgesha
05-09-16, 19:18
Kuptom edhe ti qka po du me thane.:redface:

...spo di, paskna harru qysh i thojne shqip :redface:


Medemek pershesh me ba, e kalumja e ardhmja diqysh nuk shkojn bashke, ma mir po rrijm ne te sotmen :biggrin:

s.p. tutna kush ne fije ska me na ra, :wink:

vjeshta
05-09-16, 19:20
Medemek pershesh me ba, e kalumja e ardhmja diqysh nuk shkojn bashke, ma mir po rrijm ne te sotmen :biggrin:

s.p. tutna kush ne fije ska me na ra, :wink:

I bijn n'fije me trurin qe kan. ;)

Murgesha
05-09-16, 19:26
I bijn n'fije me trurin qe kan. ;)


Sun po i bi une vet ne fije, nese e dikush e fijon amani me kallzoni edhe mua hahahahahahha

vjeshta
05-09-16, 19:31
Sun po i bi une vet ne fije, nese e dikush e fijon amani me kallzoni edhe mua hahahahahahha

Une i kqyri fijimet e mija, kam mjaft.:mad::biggrin:

Po hjekna prej konkurrence, ka ngejali mjaft.:tongue:

Murgesha
05-09-16, 19:33
Une i kqyri fijimet e mija, kam mjaft.:mad::biggrin:

Po hjekna prej konkurrence, ka ngejali mjaft.:tongue:


Eh ni fije ma pak hahahahahaha

vjeshta
05-09-16, 19:39
Eh ni fije ma pak hahahahahaha


Per nje fije (floku), pshtone.:tongue:

ninnela
07-09-16, 23:12
Hello! Une u ktheva pas 9 vitesh. Shpresoj te kontaktojme perseri shoqeria e vjeter. Kissssssssss

Oqeani
08-09-16, 22:14
Ka u rrugave :D

Mos po i vjen shpirti ka vjeshta - ftohe, e rrime ketu me ēaj te nxehte !

Murgesha
09-09-16, 23:01
Hello! Une u ktheva pas 9 vitesh. Shpresoj te kontaktojme perseri shoqeria e vjeter. KissssssssssTe lumte Ninela :wink:

Oqean, vjeshta shi e fortun kish me kon hahahahahahahah

vjeshta
09-09-16, 23:11
Hello! Une u ktheva pas 9 vitesh. Shpresoj te kontaktojme perseri shoqeria e vjeter. Kissssssssss


S'tu paska plakė syni hic! Mire se u ktheve!

vjeshta
09-09-16, 23:37
E ti cka deshte me than me kte ha,hahahahahaha


Ish kan nje zot shpije (bab) dhe i kish nda punte djemve. Njerit i thote shko atje, tjetrit andej, tjetrit kendej...

E djemt e pyesin baben, po ti qka po ban sot?

Un po e thej qafen n'boston, jau kish kthy.


:biggrin::biggrin:

Ps: Po i bjen si simpatia e baci Guri qe po thojne, hajdeni kendej e ata po e thejn qafen n'boston! lol

e_martumja
11-09-16, 00:12
Erdha edhe une por kerkush nuk me murr ne gryk ��������

Oqeani
11-09-16, 00:21
Pse a je ēmartu a :P

Artisti
11-09-16, 16:29
Ish kan nje zot shpije (bab) dhe i kish nda punte djemve. Njerit i thote shko atje, tjetrit andej, tjetrit kendej...

E djemt e pyesin baben, po ti qka po ban sot?

Un po e thej qafen n'boston, jau kish kthy.


:biggrin::biggrin:

Ps: Po i bjen si simpatia e baci Guri qe po thojne, hajdeni kendej e ata po e thejn qafen n'boston! lol


Edhe kur nuk jam online, jam kėtu :biggrin::biggrin::biggrin:

Pėrqafime tė mėdha ke edhe kur jam kėtu e nuk jam online hahahha

Aty kėtu, prej andej pėr kėndej i tėri jam gjithkah hahahhahha

Unė po ju pėrshėndeti shpesh nė Radio po nuk po e di a pe dėgjoni.

E nderuara Murgesha ka shans me dėgjue pėrshėndetjen edhe nė valė tokėsore :biggrin::biggrin::biggrin:Ju don


Artisti

GURI SYLAJ
15-09-16, 10:20
Edhe une ,si Artisti,edhe kur nuk jam knej ,jam ktu!

Artisti
18-09-16, 10:38
Mirėsevini, Artisti.
Na vizituat pėr herė tė fundit: 16-09-16, ora 20:41
Mesazhet Private: 0 tė Palexuar, 30 Total.


Pėr momentin po ma tregon qė ēdo po hy hahhahahhaha


.

e_martumja
18-09-16, 23:32
Mirėsevini, Artisti.
Na vizituat pėr herė tė fundit: 16-09-16, ora 20:41
Mesazhet Private: 0 tė Palexuar, 30 Total.


Pėr momentin po ma tregon qė ēdo po hy hahhahahhaha


.

Po me dhimesh qe nuk paske pas mesazha private me lexu 😂😂😂😂😂

Artisti
19-09-16, 19:42
Po me dhimesh qe nuk paske pas mesazha private me lexu 😂😂😂😂😂


E di hahhahahahaa

Pėrshėndetje meritoreeeeee.

vjeshta
28-09-16, 19:51
Edhe une ,si Artisti,edhe kur nuk jam knej ,jam ktu!

Ok!
A po na tregoni , pra ju dy bostangjit, a na late ndonje cope zemer ?:rolleyes::biggrin:

vjeshta
28-09-16, 19:52
Edhe kur nuk jam online, jam kėtu :biggrin::biggrin::biggrin:

Pėrqafime tė mėdha ke edhe kur jam kėtu e nuk jam online hahahha

Aty kėtu, prej andej pėr kėndej i tėri jam gjithkah hahahhahha

Unė po ju pėrshėndeti shpesh nė Radio po nuk po e di a pe dėgjoni.

E nderuara Murgesha ka shans me dėgjue pėrshėndetjen edhe nė valė tokėsore :biggrin::biggrin::biggrin:Ju don


Artisti


Jo, hala si kam ba punte me ngu radio.lol

Te dojna edhe na.

Styx
29-09-16, 15:28
Dardanis u mungojn liderat, mire e tha dhe vjeshta. Do ishte e udhes sikur tu bashkonim ne forumin tjeter pasi aty din te adminstratojn dhe te menaxhojn sic duhet, plus dhe ka gjalleri dhe argetim.

Ju ftoje ne http://dardania.de/

Murgesha
29-09-16, 17:10
Dardanis u mungojn liderat, mire e tha dhe vjeshta. Do ishte e udhes sikur tu bashkonim ne forumin tjeter pasi aty din te adminstratojn dhe te menaxhojn sic duhet, plus dhe ka gjalleri dhe argetim.

Ju ftoje ne www.Forum-AL.com


Gjynahit, qe po mungojkan lideratte na e i pasket te ju atje ha,ahahahahahahah

Artisti
29-09-16, 19:07
Gjynahit, qe po mungojkan lideratte na e i pasket te ju atje ha,ahahahahahahah


Mua mė paskan hjek prej Moderatorit hahahahahhahaaa.

Me atė nikun tjetėr e paskam harruar passin hahahhahahahahhahaha

Me ata dy nikat tjerė mė paskan bllokue hahhahaaa

Ēka mė mbeti, hmmm, veq me ju kap fesė..

Artisti
30-09-16, 19:15
Po gjallėrohet po gjallėrohet

Pėrshėndetjeeee

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 197 (4 anėtarė dhe 193 vizitorė)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Pulebardha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26835)

Bajlozi i Zi
30-09-16, 22:49
Once upon a time there was a tavern
Where we used to raise a glass or two
Remember how we laughed away the hours
And dreamed of all the great things we would do

Those were the days my friend
We thought they'd never end...

http://m.youtube.com/watch?v=QO9A9u4GyGc

vjeshta
01-10-16, 11:13
Gjynahit, qe po mungojkan lideratte na e i pasket te ju atje ha,ahahahahahahah

Mu m'pelqej se qka kish shkru. Po shihke kjart.:redface::tongue:

vjeshta
01-10-16, 11:14
Mua mė paskan hjek prej Moderatorit hahahahahhahaaa.

Me atė nikun tjetėr e paskam harruar passin hahahhahahahahhahaha

Me ata dy nikat tjerė mė paskan bllokue hahhahaaa

Ēka mė mbeti, hmmm, veq me ju kap fesė..Per kete, kur mungojn dy vete doket qe po mungojne njezet!!:eek::biggrin:

Artisti
01-10-16, 11:30
Per kete, kur mungojn dy vete doket qe po mungojne njezet!!:eek::biggrin:


Hahahhahaha, mė zi qė edhe ata 12 nikat tjerė qė rrishin gjithė online janė hup dikund hahahahhahaha.

vjeshta
01-10-16, 11:35
Hahahhahaha, mė zi qė edhe ata 12 nikat tjerė qė rrishin gjithė online janė hup dikund hahahahhahaha.


Kqyr mos jane te vizitorte?

Styx
01-10-16, 19:28
Ejani vellezer dhe motra ne www.http://dardania.de/

Sdo beheni pishman

elvio
02-10-16, 12:08
Ejani vellezer dhe motra ne www.http://dardania.de/

Sdo beheni pishman

Legenda Tetovari do ket qene ky :tongue:

rafet llapjani
28-11-16, 13:08
Erdha edhe une por kerkush nuk me murr ne gryk ��������
Qe tmer bali ty ngryk hozhgjelldon balo a ke mujt hahaha
Bali su hup po u kan i ngarkum me do dhi ne prevall hahaha blegtoria po shtohet e bali po pasunohet hahahahahahah

rafet llapjani
28-11-16, 13:10
Hello! Une u ktheva pas 9 vitesh. Shpresoj te kontaktojme perseri shoqeria e vjeter. Kissssssssss
Kisss pra balit ninnela bali spi ngjeh vjet hiq qe sa sukan hahahahah

rafet llapjani
28-11-16, 13:17
Alahile?
Qy kjo henez unt prej kohes te ali bungut u met unt a mos tu daft gjini para vaktit balit kurr mu ngi ski hahahahahahaha
Kurr se dita per qka ke qkjo unt hahahahahahaha

rafet llapjani
28-11-16, 13:23
Ku ėshtė murrizi?

Guri i madh

Guri Sylaj

Murgesha ime

po hallen ku e kemi

lazdranin

Nakin

Rozafa

Fortunen hahahaha
lovely
Lojetarin ku e kam
Zero Cool ky duhet me qenė ksajde
Drenin
DEA
4peace
Diana007
jadoren ku e kam :)
panther
Luana
Arb
MemphisX
elvio
e/uritura
Urata me tė qeshurit e saj
instruktori

e shumė e shumė tė tjerė do ti shkruaj mė vonė.


Falenderoj postuesit mė lart dhe i pėrshėndes shumė.


Artisti

.

Artis a balin me rrot te prikolices e ke shlye prej tefteri a jo bali erdh po ku jeni ju hahahahahahaha
Te pershendes i nderuar

Diana007
06-12-16, 23:27
S'tu paska plakė syni hic! Mire se u ktheve!

Hahahahaha qa kam kesh me zo :biggrin:

Diana007
06-12-16, 23:31
Ku ėshtė murrizi?

Guri i madh

Guri Sylaj

Murgesha ime

po hallen ku e kemi

lazdranin

Nakin

Rozafa

Fortunen hahahaha
lovely
Lojetarin ku e kam
Zero Cool ky duhet me qenė ksajde
Drenin
DEA
4peace
Diana007
jadoren ku e kam :)
panther
Luana
Arb
MemphisX
elvio
e/uritura
Urata me tė qeshurit e saj
instruktori

e shumė e shumė tė tjerė do ti shkruaj mė vonė.


Falenderoj postuesit mė lart dhe i pėrshėndes shumė.


Artisti

.


Un erdha :biggrin:
Shnetje :smile:

uck_aksh
12-12-16, 17:52
Un erdha :biggrin:
Shnetje :smile:

edhe unė u ktheva Diana007 ish misja e vitit 2007 ne FD

Xuki
29-05-17, 12:11
ku jeni more?

Buqja_ch
05-08-17, 12:18
Sa keq,edhe pse une kam mungu se kisha besu se keshtu i vjen fundi ...

Xuki
11-08-17, 14:07
Sa keq,edhe pse une kam mungu se kisha besu se keshtu i vjen fundi ...Oje Buqeeee, po ku je allahile?

Kryesore me kanė shnosh e mirė, se tjerat vinė e shkojnė dhe bile nganiher kthehen prap.

Tė pėrshėndes shuuumė

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Oqeani
20-08-17, 07:31
Pergadituni per vjeshte me ēaj e fara per muhabet :(