PDA

View Full Version : Renovim ??


Peja-Boy
30-07-07, 16:30
A po renovohet Forumi ne Pergjithsi apo vetem Kafja e Forumit ???

Qka duhet te Renovohet tek Forumi Dardania??

Qka eshte Duke U renovuar ne Forumin Dardania ??Mundesisht te Mos mbyllet Tema te marrim pergjigjet e te gjith Moderatorve,ose te flas Admin ne emer te te gjith Moderatorve ( Jo Moderatori ne emer te te gjith Moderaatorve)

rilinda
30-07-07, 17:24
Te Votime dhe Sondazhe, titujt e temave i kam pėrmirėsuar dhe po ju rri gati disa postimeve qė po dalin tepėr prej binarėve.
Tjetėr...s'ka tjetėr.

Shnet tonve!