PDA

View Full Version : Ah sikur...


modestja
12-06-05, 22:07
Ah sikur frymori ta njeh numrin gjashte?...
Ah,sikur frymori ti njeh 100 ndrrimet ditore?....
frymorin pse ta ndjek nje ore e lige javore?...
Ah sikur...........................................?. ..
Ah sikur disa antare te silleshin si i ka hije njeriut?..
Ah sikur disa moderatore te punojne me shume?....(e din ata...)

experti_lu
12-06-05, 23:19
evvvvvvvvvvvvv MODESTJA,breeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!
shpjego pak qka po thu me te vertete?
si shume enigmatik ky shkrimi yt bre bijo!
pershendetje nga une.

Murgesha
12-06-05, 23:21
Ah sikur frymori ta njeh numrin gjashte?...
Ah,sikur frymori ti njeh 100 ndrrimet ditore?....
frymorin pse ta ndjek nje ore e lige javore?...
Ah sikur...........................................?. ..
Ah sikur disa antare te silleshin si i ka hije njeriut?..
Ah sikur disa moderatore te punojne me shume?....(e din ata...)


Modestja ėshtė ky njė monolog nga ana e juaj apo ku e keni hallin??

Tė lutem tė spjegohesh para mbylljes sė kėsaj teme.

Murgesha

modestja
13-06-05, 00:19
problem e?
ne rregull une me pasthirmen "ah"kam pase per qellim te dal tek disa antare te cilet nuk sillen mire,i urrej ofendimet dhe nuk me pelqen te them qe ne publik te them se ketij antari ia kisha fut nje shuplake apo ky anter eshte keshtu e keshtu andaj kam thene se ah sikur te jne keshtu me te mire me te diciplinuar,pastaj ah sikur edhe moderatoret te largojne ata te cilet prishin bukurite e forumit ah dhe ah jo ndonje gje te keqe...

Murgesha
13-06-05, 00:38
problem e?
ne rregull une me pasthirmen "ah"kam pase per qellim te dal tek disa antare te cilet nuk sillen mire,i urrej ofendimet dhe nuk me pelqen te them qe ne publik te them se ketij antari ia kisha fut nje shuplake apo ky anter eshte keshtu e keshtu andaj kam thene se ah sikur te jne keshtu me te mire me te diciplinuar,pastaj ah sikur edhe moderatoret te largojne ata te cilet prishin bukurite e forumit ah dhe ah jo ndonje gje te keqe...

Ok Modestja tani e kuptova temėn e juaj, dhe shpresoj tė hasėsh nė mirėkuptim nga diskutesit e tjerė nė kėtė temėn tuaj.
Pėrshėndetje nga Murgesha.

ARVANITI
13-06-05, 12:55
Me mire flitet me emra konkrete.

Jo ne pergjithesi.

***

...

arbias
20-06-05, 12:33
Un porsa hura ne forum pash se ketu ka...njerz qe kan diqka ndermjet veti apo ..?
un hyra dhe e dhash mendimin apo deshiren time
t ma besh bajat apot me fysh nuk te toleroj prandaj ju zotri Arvanit miza gjithmon po ju rrika nder kapuq un kerkoj nga moderatoret ti pastrojn shkrimet e tua dhe te gjith atyre si ti ne qofse te duhet shoqri un shoqrohem me ty po skam koh shum dhe sdi per qka je i interesum
Sa per forum pergjegjsija ju bie moderatorve e ti mundesh qfardo te shkruash e t thuash nese dikush don forum ma t mir ather duhet me mbrojt at t mirin un kerkoj mirkuptim

Artisti
20-06-05, 21:35
*****************
Ndryshuar nga Murgesha.

Gentiani
21-06-05, 21:39
Ah sikur... vetėm pak sikur tu ktheheshim temave dhe shkrimeve tek secila nga ato, qė janė tė parashtruara pėr diskutim dhe tė diskutonim konkretėn me temėn e jo abstrakten jashtė teme, besoj qė ēdo gjė do tė shkonte me hapin dhe ritmin...

Mbetem optimist dhe jam optimist, po ju ?...

ARVANITI
21-06-05, 22:17
S'ka shenja per optimizem. Kafe hesapi...

modestja
22-06-05, 18:49
[quote="Gentiani"]Ah sikur... vetėm pak sikur tu ktheheshim temave dhe shkrimeve tek secila nga ato, qė janė tė parashtruara pėr diskutim dhe tė diskutonim konkretėn me temėn e jo abstrakten jashtė teme, besoj qė ēdo gjė do tė shkonte me hapin dhe ritmin...

Ah sikur...... :!: