PDA

View Full Version : A eshte ky forum SHQIP?


Llili Marlen
15-05-09, 16:59
http://img20.imageshack.us/img20/5155/dardania.th.png (http://img20.imageshack.us/my.php?image=dardania.png)

dhe


http://img20.imageshack.us/img20/2353/dardanide.th.jpg (http://img20.imageshack.us/my.php?image=dardanide.jpg)

Murgesha
15-05-09, 17:08
http://img20.imageshack.us/img20/5155/dardania.th.png (http://img20.imageshack.us/my.php?image=dardania.png)

dhe


http://img20.imageshack.us/img20/2353/dardanide.th.jpg (http://img20.imageshack.us/my.php?image=dardanide.jpg)

Ti a prej serbie po lajmerohesh a???

Llili Marlen
15-05-09, 17:27
Jo une prej Kosoves se Pavarur Sovrane!
Por, keto reklamat prej Rusie?????
Valle moj vashe ju bejne nder!??

Llili Marlen
15-05-09, 17:34
Dhe ja perseri:
[img=http://img29.imageshack.us/img29/830/dardania1.th.png] (http://img29.imageshack.us/my.php?image=dardania1.png)

Murgesha
15-05-09, 17:48
Jo une prej Kosoves se Pavarur Sovrane!
Por, keto reklamat prej Rusie?????
Valle moj vashe ju bejne nder!??

Jetojnė shqiptarė edhe nė Serbi dhe pėr ate tė pyeta prandaj mos e merr pėr tė keq.

Tek unė mė dalin reklamat e vendit ku jetoj.

Ndėrsa forumi % pėr % ėshtė shqiptar.

Llili Marlen
15-05-09, 18:23
Tek unė mė dalin reklamat e vendit ku jetoj.

Ndėrsa forumi % pėr % ėshtė shqiptar.[/quote]

hahahhah
por i financuar nga SERBIJA a po vashe?

Pupi
15-05-09, 20:33
Tek unė mė dalin reklamat e vendit ku jetoj.

Ndėrsa forumi % pėr % ėshtė shqiptar.

hahahhah
por i financuar nga SERBIJA a po vashe?

Shiqo, po ja bėjmė kėshtu (propozoj unė).

Le tė jetė ky forum edhe shkja, le tė jetė edhe i fincuar nga serbija, por ti merr e lexo ato qė tė flejn pėr shpirt Shqiptari tya si Shqiptare, pasi ti kesh kulluar mirė e mir e merr vesh se sa antaret janė shqiptar apo shkije.

Murgesha
15-05-09, 22:37
hahahhah
por i financuar nga SERBIJA a po vashe?


Qy, qy po e dishe edhe gramatikėn a??

LABI
15-05-09, 23:24
Tek unė mė dalin reklamat e vendit ku jetoj.

Ndėrsa forumi % pėr % ėshtė shqiptar.

hahahhah
por i financuar nga SERBIJA a po vashe?[/quote]

S'po di ku eshte sensi i krejt kesaj mesele ?! Ky reportuar s'eshte iniciative qeveritare (kombetare).. As iniciative publike qe paguhet nga taksapaguesit (qytetaret) e nje vendi !
Eshte iniciative private .. DHE ndermarresia private ne boten afariste ka thyer, hudhur poshte barrierat centrialiste dhe perdet e hekurta perfundimisht me renien e murit ne Berlin .


% per % i "shqiptareve" i "Kosoves" s'eshte as RTK qe financohet (lexo i vidhen qytetarit) nga 3€ nga ... ani pse ata mundohen me na hedhė hi syve (iluzion optik) e naj plasojn si "% PER %" i KOSOVES/ I PAVARUN blla blla blla... !!

ooppss, po na s'qenkum shqiptar na qenkum Kosovare !!! Kush eshte Kosovari ? kush eshte shteti Kosovar , kush eshte etniku , e kush eshte mu(l)ti etniku ?!

:rolleyes: :biggrin:

GjIlAnAsI_cSi
15-05-09, 23:40
Reklamat ne gjuhen Ruse/Turke/Arabe/Greke perdoren nga shum website Shqiptare sado pak ti mbulojn shpenzimet qe japin per mirmbajtjen e faqes. Dardania.de dhe webmasteri i saj perdor te njejten politik qe perdorin miliona website te huaja per reklama nga google.

Google i lejojn cdo webmasteri te mundohet sadopak te perfitoj nga reklamat qe ajo ofron , do te thot kjo nuk behet me deshir te webmaster por me komanden e Google INC.

Pra edhe njeher.. ky forum eshte 100% SHQIP , por perdoret shpesh per reklama qe mundohen sado pak ti mbulojn shpenzimet e mdha qe behen per bashkimin e gjith popullit Shqiptar qe ju mungon vendlindja , shoqeria , dhe Gjuha e embel SHQIPE!

Gjith te mirat.

premium
16-05-09, 00:01
Moderatoret me stafin e forumit ma mire e dijne qfare eshte ky forum..
mundet me qene montazhe te perpunuar nga donje sllav.
ma mer mendja se % per % eshte Shqipetare ose me Shqipfolesa

Dani11
17-05-09, 20:00
Jo Turqe eshte, a nuk po e shef?

Ky eshte Forum Shqiptare Demokrat me plot kuptimin e fjales, shko tregoju atyne qe te kan qu.

bIgEr
18-05-09, 16:43
Pershendetje hapes i temes...


Perderisa ti e ke pa ate foto sigurisht qe posht e ke pa edhe qe Google ..

Spo muj me kuptu kur asnjeri prej jush qe jeni ketu nuk e sponzoroni kete forum shqiptar flisni rreth reklamave qe google i vendos?

Po te kishin SPONZOR qe do i mbulonin pagesat qe ne i bejme atehere Google Reklamat nuk do te ishin fare aty sepse sdo kishim nevoj per to..

Ne jemi faqe qe vete e financojm dhe poashtu edhe jemi student..


Ju faleminderit per mirekuptimin...

Llili Marlen
18-05-09, 23:25
qikjo e mrama ke e forte
respect