PDA

View Full Version : Cfare po ndodh me citemet (qoutes)


ARVANITI
24-05-05, 19:07
Citemet nuk i nxjerr ne rregull, d.m.th. nuk i nxjerr fare.

Cfare po ndodh me to?

Murgesha
24-05-05, 20:02
BBCode ėshtė anuluar pėr shkak tė kepėrdorimit tė saj.
Ftoheni tė gjithė tė mos bėni mė shkrime me quote e me shkronja te medha e me ngjyra.
Me nderime pėr tė gjithė Murgesha.

I krishteri
24-05-05, 20:40
BBCode ėshtė anuluar pėr shkak tė kepėrdorimit tė saj....

keqperdorimit?

shihni se Template s'duhet te jete ne rregull...

ARVANITI
25-05-05, 11:35
Murgesha, a ka per t'u rregulluar, se eshte bere nje lemsh i madh me citimet

Murgesha
25-05-05, 11:51
Arvaniti BBCode ėshtė krejt nė rregull, por admin i forumit e ka anuluar pėr kohė tė pacaktuar, ose mė mirė tė themi kur tė bindemi qė tė mos e keqpėrdorim, me ngjyra tė shumta dhe shkronja tė mėdha.

Ndėrsa pėr ju i Krishteri, mė duket askund nuk shkrova qė diēka nuk ėshtė nė rregull pėr tė na mėsuar ti se si ta rregullojmė.
Isha shumė e kjartė se BBCode ėshtė anuluar pėr shkak tė keqpėrdorimit.
E kush mė shumė se ne anėtarėt jemi kah e keqpėrdormi??

I krishteri
25-05-05, 13:46
me vjen keq per ju Moderator :lol: :lol: :lol: sepse vetem ju keni perdor BOLD dhe me NGJYRA :lol:

Gentiani
25-05-05, 22:38
me vjen keq per ju Moderator :lol: :lol: :lol: sepse vetem ju keni perdor BOLD dhe me NGJYRA :lol:

e provojmė edhe ne tė shkruajmė njėherė me shkrim normal, sikurse tė gjithė kėtu :wink: :lol:

florian
26-05-05, 09:39
ADMIN je i madh per zotin se ngjyrat e forumit jena na vet dhe jo ato qe na hoqe e kurr mos na i kthe se hic nuk na duhen .

I krishteri
26-05-05, 11:20
ca flet ore ti?

rremuje ka qene perpara ne Forum, tashti edhe me shume :twisted: :twisted: :twisted: shkurt eshte kthyer ne www.Dardania-Kaos.De

te caktivizosh BBCode mjafton nje buton (nga Paneli i Admin) dhe s'eshte pune e madhe lal :lol:

florian
26-05-05, 15:21
KY FORUM ESHT NESH EDHE PA NGJYRA.

Kodra
26-05-05, 16:15
Ju pėrshėndes ADMIN,Moderatorė dhe Forumist tė nderuar

Me tė vėrtet mua personalisht mė duket pak mė keq se qė ka qenė me bbcode.

I ftoj tė gjithė Moderatorėt qė ai shkrim i cili i tejkalon Normalet e shkrimit normal ta fshijn dhe ta shėnojn aty ku ėshtė shkruar se pėr arėsye tė shkronjave tė mdhaja ėshtė fshirė, dhe jam i bindur se tė gjithė do tė shkruajn Normal pas kėsaj.

E ftoj ADMININ e kėtij Forumi qė nėse ka mundėsi ta kthej BBcode dhe ta shohim se si po shtjellohet ky problem.


Ju lė tė Pėrshėndetur tė nderuar duke shpresuar se tė nesėrmen do tė aktivizohet BBcode.

Me nderime nga Kodra

ARVANITI
28-05-05, 15:04
Aktivizojeni serish BBcode ose na pajisni me ndo1 pale syze...

I krishteri
30-05-05, 00:23
Aktivizojeni serish BBcode ose na pajisni me ndo1 pale syze...

BBCode aktive ore eshte :lol: :P :lol:

tashti prisni Moderatoret kur te shkruajne me ngjyraaaaaaaaaaaaaaa duke ia fillu prej Murgeshes e tuj perfundu te Murgesha :lol: :lol: :lol: opssssS sorry te I krishteri

Murgesha
30-05-05, 00:34
I krishteri ėshtė e drejtė e jotja tė thuash ēfarė tė duash, por kėsaj here nuk po e zgjasim shumė.
Pasi qė ēdo gjė ėshtė nė rregull me citimet, kjo temė ėshtė e panevojshme dhe mbyllet.
Murgesha.

Murgesha
30-05-05, 23:55
Njoftohen tė gjithė anėtarėt e FD se shkrimet me shkronja tė mėdha si dhe pėrdorimi i BBCode nė shkrimet e ndryshme do tė fshihen pa kurrfarrė paralajmėrimi.
Shpresoj se do tė gjejmė mirėkuptim nga ana e juaj.
Me nderime pėr tė gjithė Murgesha.

ARVANITI
31-05-05, 17:37
Njoftohen tė gjithė anėtarėt e FD se shkrimet me shkronja tė mėdha si dhe pėrdorimi i BBCode nė shkrimet e ndryshme do tė fshihen pa kurrfarrė paralajmėrimi.
Shpresoj se do tė gjejmė mirėkuptim nga ana e juaj.
Me nderime pėr tė gjithė Murgesha.

Dakort, po se marr vesh se pse i kane shpikur keto funksione? (ngjyrat, BBCode)

bum
11-08-05, 10:00
Ndryshuar nga Murgesha.

28-09-05, 00:00
Njoftohen tė gjithė anėtarėt e FD se shkrimet me shkronja tė mėdha si dhe pėrdorimi i BBCode nė shkrimet e ndryshme do tė fshihen pa kurrfarrė paralajmėrimi.
Shpresoj se do tė gjejmė mirėkuptim nga ana e juaj.
Me nderime pėr tė gjithė Murgesha.

Hmmmm
e pse te mos behet EDIT por te Fshihen ?!!!! nese ska dicka Banele ne to kam per qellim ?

Psikologu
29-09-05, 14:51
Njoftohen tė gjithė anėtarėt e FD se shkrimet me shkronja tė mėdha si dhe pėrdorimi i BBCode nė shkrimet e ndryshme do tė fshihen pa kurrfarrė paralajmėrimi.
Shpresoj se do tė gjejmė mirėkuptim nga ana e juaj.
Me nderime pėr tė gjithė Murgesha.

Hmmmm
e pse te mos behet EDIT por te Fshihen ?!!!! nese ska dicka Banele ne to kam per qellim ?

E cka na qenka Edit e cka tė fshihen?????!!!!
Besoj se me tri here sqarime njeriu merrė vesh , mė teper ska nevojė tė shkruhet e te sqarohet.

29-09-05, 16:09
me sa me doket ndryshe me Ke Kuptuar

EDIT : Perpunim

Delete : Fshirje

Por cdo gje tashme ne rregull eshte por kto i kam pasur si per qellim .

Ju pershendes RENTISI