PDA

View Full Version : Ndeshjet e Kombetares Shqiperia & Kosova


Peja-Boy
27-03-07, 14:29
Do kisha Lutur Moderatoret qe te ken nje NenTeme te ndeshjeve Kombetare, Shqiperis dhe kosoves !! ne Temen SPORTI

Ku mund te hapen teme te takimeve te ketyre dy shteteve me shtet tjera !!

Psh Temat te jen keto :

Teme:
Albania-Slovenia

Teme:
Albania-Bullgaria

Etj etj, ndeshje te skuadrave Kombetare te Shqiperis dhe Kosoves, ku takohen me skuadrat e shtetev tjera !!

Peja-Boy
27-03-07, 14:32
Ose Tema SPORTI te jet e ndare ne Dege!!
Psh: Box, Futboll, Basketboll, Volejboll etj etj .

Dmth te dim se ku te hyjm per futbollin e ku per Boxin, te mos jen te gjitha temat e Boxit e Futbollit e tjera te perziera ne nje vend...dmth vetem ne Sport !!

Peja-Boy
27-03-07, 14:39
Ne temen SPOTI kam hapur Dy tema

1.Der Löwe- Luan Krasniqi
2.Kosova Kid - Elvir Muriqi

Ateher them te jete me e thjesht mendoj te jet vetem nje Teme BOX, e keto dy tema qe kam shkruar ne Jen po ne ate temen e Box-it?!

Pershendetje nga Peja^Boy (vin-deiesel)

Peja-Boy
27-03-07, 14:44
Gjilanasi_csi hap keto Tema :

Ac Milan : Bayern München

Hsv : Liverpol

Roma : Manchester United

Chelsea : Valensia
--------------------------------


Ketu Shohim 4 Tema qe Zen vend, ateher pse mos te jet nje KryeTeme "Futbolli", e ne brendesi te saj te hapen keto tepat e Lartpermendura!!