PDA

View Full Version : Kerkesat per pranim ne staf.


GjIlAnAsI_cSi
16-06-09, 10:03
Nese eshte e mundur ashtu me pak fjal , a ka ndonje vend per bashkpunim qe t'pakten ta kemi ndonje vend ne fotelet e stafit , un me tėėėr knaqėsi do e kisha pranu njė vend tė Politika , shpresoj qe ta merrni seriozisht kėrkesen.

Po ju tjeret ? A kishit te njejtin mendim me zan ka ni fotele?

valiii
16-06-09, 11:22
Tek politika duhet te vendoset dikush qe eshte neutral apo apartiak dhe qe eshte ne gjendje bile nje here ne jave me ja jep nga nje analize aktualiteteve politike, e jo si cifti yt me na qorru me at "fundin e teglles" ne avatar.

GURI SYLAJ
16-06-09, 16:12
Edhe une kam shprehe gadishmerine time dhe per te vetmin qellim qe Dardania e jone te ndihmohet dhe me ate pak mundesi qe kemi te jemi pjese e nje mirevajtje te saj!

Pupi
16-06-09, 23:01
A dini ēka ju dashamirės tė dardanis, kqyrni ju shkuni xhepat pak https://www.paypal.com/en_US/i/btn/btn_donateCC_LG.gif
E mos u pėrzini nė qeveri se boll t'mir janė.

A po ja nisėm na tanė ka nji "fotele" me rezervu, at'her spo jetė kush ushtar veq krejt po bahemi gjenerala.
Ei nime gati harrova qe na shqiptart e kemi marak tan mu kon presidenta.

Artisti
17-06-09, 00:02
Edhe une kam shprehe gadishmerine time dhe per te vetmin qellim qe Dardania e jone te ndihmohet dhe me ate pak mundesi qe kemi te jemi pjese e nje mirevajtje te saj!E pranuar o Bac e pranuar.

Te pershendessss

.

Artisti
17-06-09, 00:03
A dini ēka ju dashamirės tė dardanis, kqyrni ju shkuni xhepat pak https://www.paypal.com/en_US/i/btn/btn_donateCC_LG.gif
E mos u pėrzini nė qeveri se boll t'mir janė.

A po ja nisėm na tanė ka nji "fotele" me rezervu, at'her spo jetė kush ushtar veq krejt po bahemi gjenerala.
Ei nime gati harrova qe na shqiptart e kemi marak tan mu kon presidenta.


Edhe ti, hy ne mesin e Moderatoreve, pershendetjeeee


.

Artisti
17-06-09, 00:04
Nese eshte e mundur ashtu me pak fjal , a ka ndonje vend per bashkpunim qe t'pakten ta kemi ndonje vend ne fotelet e stafit , un me tėėėr knaqėsi do e kisha pranu njė vend tė Politika , shpresoj qe ta merrni seriozisht kėrkesen.

Po ju tjeret ? A kishit te njejtin mendim me zan ka ni fotele?Negativ

hahahahahahahaaaa

.

Makresh
17-06-09, 07:52
Edhe un do isha i interesuar per kulturen fetare :D

Idila
17-06-09, 09:36
Edhe unė....:biggrin: (moderator/e?-kurrėn e kurrės tė kurrės)

pirro
17-06-09, 09:53
Edhe unė....:biggrin: (moderator/e?-kurrėn e kurrės tė kurrės)

Mire qe kallxove se une mora vesh se ishin ka te bojn hahahahaha

Idila
17-06-09, 10:04
Mire qe kallxove se une mora vesh se ishin ka te bojn hahahahaha
Pse kush tė ka thėnė ty se...? :D
Po tė isha moderatore, pikė sė pari gjithė titujt e temave nėpėr rubrika tė ndryshme i kisha korigjuar/pėrmirėsuar nė mėnyrė drejtėshkrimore...disi m`i vrasin sytė!!!
E dyta o Pirro, s`do tė kishte kili-mili me mua, jam totalisht e tmerrshme :biggrin: , dua rregull, higjienė dhe mbi tė gjitha pasqyrimin e njė FORUMI SIMPATIK! :D

E treta o Pirro, Rubrika "pacenzurė" nuk do tė ekzistonte mė tutje..! :biggrin:

Ka punė - puna o Pirroooo ...

GjIlAnAsI_cSi
17-06-09, 10:23
Meqe kete tem e hapa un , shoh qe disa ketu mundohen t'ja humbin edhe seriozitetin. Ju lutem , chit-chate ne tema qe kerkohet nderhyrja e stafit mos te behen , jepeni komentet e tua cka keni per te then lidhje me moderimin .. mendoni te jeni pjese e ketij stafi apo jo dhe largohuni!

Falemnderit..

Dani11
17-06-09, 10:57
Siq shifet ju nuk e dini se qfar pune e lodhshme eshte te jeshe Moderator, eshte fjala per te mirfillt dhe puntore, me vizion te qarte.

Une do te propozoja qe:

Moderatore per Fe te jete Makreshi

Per Kultur dhe poezi Idila

Pa cenzur Pirro esht i pa konkurrenc

Per Politike Guri Sylajn,

etj etj

pirro
17-06-09, 10:57
Pse kush tė ka thėnė ty se...? :D
Po tė isha moderatore, pikė sė pari gjithė titujt e temave nėpėr rubrika tė ndryshme i kisha korigjuar/pėrmirėsuar nė mėnyrė drejtėshkrimore...disi m`i vrasin sytė!!!
E dyta o Pirro, s`do tė kishte kili-mili me mua, jam totalisht e tmerrshme :biggrin: , dua rregull, higjienė dhe mbi tė gjitha pasqyrimin e njė FORUMI SIMPATIK! :D

E treta o Pirro, Rubrika "pacenzurė" nuk do tė ekzistonte mė tutje..! :biggrin:

Ka punė - puna o Pirroooo ...

Idila, me befasove me keto qe the.
Vetem qe per heqjen e "Pa cenzures" spo pajtona, jo qe jom une shume i rregullt aty, mirepo duhet te ekzistoj nje rubrike e till.

Edhe do gjana e la te pa qarta, si: "jam tottalisht e tmerrshme" ahhaahaha

Ju bej thirrje shefave te forumit qe IDILEN ta beni Koordinatore te te gjitha rubrikeve qe ekzistojne.

Idila
17-06-09, 11:26
Ju falemnderit pėr ofertėn, por unė nuk kam dėshirė...! :smile: :D

Ps. Gjilanasi, na fal pėr ndėrhyrje ...!

Pupi
17-06-09, 20:18
Meqe kete tem e hapa un , shoh qe disa ketu mundohen t'ja humbin edhe seriozitetin. Ju lutem , chit-chate ne tema qe kerkohet nderhyrja e stafit mos te behen , jepeni komentet e tua cka keni per te then lidhje me moderimin .. mendoni te jeni pjese e ketij stafi apo jo dhe largohuni!

Falemnderit..

Patjeter duhet tė ruhet "Serioziteti" i Gjilanasit.
ky e kėt e vėrteton mė sė miri me kėtė Temė si pėrshembull:http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27369
Dhe si "Moderator" i pilitikės jam i bindur qė do ti'a dilte anė e pėrtej.

e-uritura
13-12-11, 19:22
Mirėmbrėma Stafi.

Kam njė kėrkesė tė rrallė.

Iu lutem, "bile iu pėrgjėrohem", qė mundėsisht Jadore tė kthehet nė postin e moderatores prapė!


Paraprakisht Faleminderit!

jadore
13-12-11, 22:24
Mirėmbrėma Stafi.

Kam njė kėrkesė tė rrallė.

Iu lutem, "bile iu pėrgjėrohem", qė mundėsisht Jadore tė kthehet nė postin e moderatores prapė!


Paraprakisht Faleminderit!

kuku motrushja jeme , pa frym mbeta , kuku cka jam tute ,..
thash kjo apet tuj u lut ,hajt bomni bre moderatore hajt..bomni bre mo se nuk bohet nomi, e ja bajsha dert qysh tash qato fjal qe ja pata thone Annes per dinjitet kur u largua shkaku jot , tash ty me ti thone apet ,kallxo bre pak dinjitet personal e uritura motrushe ,se nuk eshte gje nje titull amoni te kofte , mos u bone lypsejke de edhe pse e uritur ....besa jo ,thuhet qe kur njeriu eshte i uritur humb llogjike e arsy,se le dinjitet ....ske faj ti , lyp apet ...

motrushe , ngo nje fakt qe veq ty po ta tregoj ne bese ..
jadore e ka detyru , mbaje mend ,detyru, administratoret, e jo stafin ta largojne nga moderimi ..skam dhene doreheqje , me kane largu por ..i kam detyru me me largu ,.ekuacion me dy te panjohura apo ..!
edhe a di pse , veq me u bo shoqe me ty me u solidarizu e ndje e barabarte si ti antare ..

p.s.
tash per me pas mardhenje te mira bilaterale na dyja , a duhem edhe une me naviat per ty e me kerku qe ti me u bo moderatore -a, me qit nikin e uritura -a..
jo bre , se na ndjell skamje .hahahaha

e-uritura
13-12-11, 23:13
kuku motrushja jeme , pa frym mbeta , kuku cka jam tute ,..
thash kjo apet tuj u lut ,hajt bomni bre moderatore hajt..bomni bre mo se nuk bohet nomi, e ja bajsha dert qysh tash qato fjal qe ja pata thone Annes per dinjitet kur u largua shkaku jot , tash ty me ti thone apet ,kallxo bre pak dinjitet personal e uritura motrushe ,se nuk eshte gje nje titull amoni te kofte , mos u bone lypsejke de edhe pse e uritur ....besa jo ,thuhet qe kur njeriu eshte i uritur humb llogjike e arsy,se le dinjitet ....ske faj ti , lyp apet ...

motrushe , ngo nje fakt qe veq ty po ta tregoj ne bese ..
jadore e ka detyru , mbaje mend ,detyru, administratoret, e jo stafin ta largojne nga moderimi ..skam dhene doreheqje , me kane largu por ..i kam detyru me me largu ,.ekuacion me dy te panjohura apo ..!
edhe a di pse , veq me u bo shoqe me ty me u solidarizu e ndje e barabarte si ti antare ..

p.s.
tash per me pas mardhenje te mira bilaterale na dyja , a duhem edhe une me naviat per ty e me kerku qe ti me u bo moderatore -a, me qit nikin e uritura -a..
jo bre , se na ndjell skamje .hahahaha


Jadore e dashur,

E kam thėnė diku, do e them prapė;

Ofertėn pėr moderatore e kam refuzuar kohė mė parė!

Kėshillat qė ia ke dhėnė Annės, vlejnė pėr ty tani.

Jadore shkruajti;

rri Anna !
..ps.
rralle e them te fundit , ama me detyrove .. e done postin qe me eshte besuar ..ta dhuroj me dy duar , bile bile do ta shkuajme lutjen se bashku ..!..kjo sigurishte qe do te qetesoj , e di !
sinqerishte eshte e tepert e gjithe kjo fushate e jotja kohen e fundit , kaq fallso paske qene pse kishe nje gjoja mundesi me shume se te tjeret antare !


Dhe mė tutje i the, tė nevojitet njė pushim psiqik!


Ah po, edhe Anna e detyroi staffin t`a largojė!

Giovanni
14-12-11, 08:50
Mirėmėngjesi Jadore!


e-uritura prej kur je be avokateshe qe po mbron te drejtat e te tjerve ?

Nese ti nuk ke kerkes personale per me hy ne staff, pse shqetesohesh per te tjeret o lali ..?

e-uritura
14-12-11, 12:19
e-uritura prej kur je be avokateshe qe po mbron te drejtat e te tjerve ?

Nese ti nuk ke kerkes personale per me hy ne staff, pse shqetesohesh per te tjeret o lali ..?


o lali... ... ...

Nuk ishte qėllimi tė mbroj tė drejtat e tė tjerėve.

Thjesht, u ndieva keq pėr Jadore, sepse largimi i saj nga staffi, e ndryshoi me tė madhe!

Do tė thotė, ishte gjest bamirėsie!

*****************************

jadore
14-12-11, 12:24
edhe Une e kam nje kerkese , per stafin per antaret per te gjithe ..
deklaroj publikishte
autorizoj te Urituren per zedhense timen personale ..
cdo gje per tek une kalon permes saj ..
a u kuptuam , tash e temas ...

p.s.
motrushe e uritur , , mos ta ndin , 5% te fitimit neto ta jap ..

roadrunner
14-12-11, 17:34
hej, ndash mu knaq, rri qeshtu thjesht, moderimi osht per esnafa :D

premium
14-12-11, 17:43
E-uritura Ofertėn pėr moderatore e kam refuzuar kohė mė parė!

mo bre ,, e paske refuzu a?
ani mirė e paske bėrė , thjesht paske mendu forumi dardania mos tė falimenton sikur Grecia .

U ish bo forumi bajat me ca veta .
pėrndryshe as miza rreth dardanise nuk kishte fluturuar . \

premium
14-12-11, 17:46
hej, ndash mu knaq, rri qeshtu thjesht, moderimi osht per esnafa :D
Mundesh me moderu me pasaportin biometrik .
a ke nxjerrė pasaportin e liberaliko :)

Zanzi/M
14-12-11, 19:35
Nuk me pelqejne pozitat me pergjegjesi :cool:

Nese ndonje pozite ...... hajt lejeni se po me merrni nese e permendi

Makresh
15-12-11, 08:42
Kush po ju thot qe e-Uritura nuk eshte ne staff ?

Hajra
15-12-11, 09:23
Kush po ju thot qe e-Uritura nuk eshte ne staff ?


.....e kush po ju thote qe e uritura nuk eshte mortaja e dardanise?

emine
15-12-11, 09:27
nje i hupte thojke:ma mire mu qofte barki sa zani:biggrin:

roadrunner
15-12-11, 10:20
runu mos loboni shume per njani tjeter se po jav hupin flamen si james berishes hahaha :p

e-uritura
15-12-11, 11:54
Kush iu ka thėnė se e-uritura nuk ėshtė mashkull?

E kush iu ka thėnė se e-uritura duhet tė jetė dikush tjetėr?
Pse nuk mundet e-uritura tė jetė njė njeri nė vete?

Staffi, kėrkoj tė ia shpjegoni Jadores se nuk e kam pranuar kėrkesėn e saj pėr zėdhėnėse!