PDA

View Full Version : Ne DARDANI qe...


Arb
29-02-08, 01:48
Ne DARDANi po bahen gati 4 vite... (Anėtarėsuar: 09-10-04)

Po ti, qe sa je ksajde...?

Estella
29-02-08, 12:48
Arb gjithve na shenon data kur jem regjistru ne forum te profili :D

Diana007
29-02-08, 13:08
Ne DARDANi po bahen gati 4 vite... (Anėtarėsuar: 09-10-04)

Po ti, qe sa je ksajde...?

Edhe un 4 vite Arb ....me duket se si kam lind jam ketu :smile:

agrONN
29-02-08, 13:15
Ne DARDANi po bahen gati 4 vite... (Anėtarėsuar: 09-10-04)

Po ti, qe sa je ksajde...?


Ka shume kohe... Ne Dardani kam lindur, jam rritur,jam bere ky qe jam ...

A ???? Ti mendon ne forumin "Dardania" ???
U shkruan data e regjistrimit te gjitheve ore !!


P.S. Megjithate ke pak te drejte se disa edhe pse nuk postojne jane moti lexues te forumeve elektronike,ne kete mes edhe te Dardanise...

Autori
29-02-08, 14:16
Une Autori
urrejtės i rrept
i cdo moderatori e administratori!

Nket sajt ndodhna efenmetimirizotit qe pėrafėrsish nja me siguri 10 vjet. Veq jo me qet emėn po me qera do tcillat ka sdisa her kan marr ban tpėrjetshėm nga ky sajt i do koxhabashave qė po menojn se ia kan nxhit jupiterit pėr kame.

Pej athershi e terktershi sot bajagi do vjeta kan kapėrcy e kumedit se sa kompjutera i kom thy pej nervosės. Pėr mos me fol ma pėr ksifar qi pi thojn tangenta!

qaq!

P.S. Allahile vajsa ku pi xhoni do far slika qė po i qitni ktu si tjuvet kishe. E do emna krejt moderno e veq ment naj qivtėt krejt mo me to e na fikėt me ka krejt!
Moni ashtu pash mixhėn Rizė se hini ngjyna me neve e bahni azab ndoniher qebesa!
Knena qit matmirat fotografi qe kish mujt mi xhet njeri ninternet e anena kur tbajn dikush prej neve me jau lyp veq pak sa pėr xhak imellin, kceni ntavan si me jav pas kap zekrra!

Nejse veq sa pėr me ju informu une pėrveti me qesi do qika t“hijeshme si zanat e malit qi pu jan pa e pas shit traktorin me gjith prekolic qė e kam nkatund pėr me mujt me pas pune veq ni here tybe nuk e kishna lan!
Traktorat mun i blen njeri gjith te e fundit a pehrrijat jo belivalla!
Ato qaty i sheh niher edhe tana mo hupin e as tragin sun jau xhan!

E matovona
as me than se na shiptar a e di ho diqysh si met njofshėm po jaa edhe me tdal dhomi sa i qenit se tybe kokrrėn sta ke kėrku!
Krejt pėr kėrpeshi jon tu na maj vallai po veq shumica pej neve hala sun e kena marr vesh se!

Eu qika eu qika
pej se ju fali Zoti juve
ju kajt mami dynjas
e i erdh fundi e fika!

mos shihni kusur ej se nuk e kam pėr tkeq pasha bacėn po veq pėr tmirė!

GjIlAnAsI_cSi
29-02-08, 14:27
FORUM; Anėtarėsuar: 04-01-04

CHAT; 2002

Arb
29-02-08, 16:04
Arb gjithve na shenon data kur jem regjistru ne forum te profili :D

paj thashe mos po muj nxjerri naj koment shtese, se po dihet qe dita e anetaresimit mund te shihet mbi nofke..

gertaa
29-02-08, 16:17
Qe jam registru 31.07.2007 as ni vit se ka.jam ne ni forum tjeter shume ma serioz.
ketu ka femna qe meritojne respekt shume ,dine te ngjiten ne tema te ndryshme si humori si asi serioze per lakmi jane .kam pa asi qe vine naper foruma veq me u qfry qa s'kan mujt kurr live.sa per msn qe tha autori se japin ,mir e te kan drejte sa nashta nuk meriton gjithsecilli mashkell me pas shoqni me naj femen.kam pa ktu mashkuj mazamakeq edhe sikur ato femnat asht ,ka edhe asi qe jane me kulture .veq une personalisht ne kit forum kam vrejt femra me nivel qe kisha pas qef me i njofte edhe ne jete se besoj qe jane asi niveli mos ta ceki me emen edhe pse veq mbrenda ktij forumi e kam lexu.
s di a thash gjo veq u munova diqka me thane .

Autori
29-02-08, 16:44
Qe jam registru 31.07.2007 as ni vit se ka.jam ne ni forum tjeter shume ma serioz.
ketu ka femna qe meritojne respekt shume ,dine te ngjiten ne tema te ndryshme si humori si asi serioze per lakmi jane .kam pa asi qe vine naper foruma veq me u qfry qa s'kan mujt kurr live.sa per msn qe tha autori se japin ,mir e te kan drejte sa nashta nuk meriton gjithsecilli mashkell me pas shoqni me naj femen.kam pa ktu mashkuj mazamakeq edhe sikur ato femnat asht ,ka edhe asi qe jane me kulture .veq une personalisht ne kit forum kam vrejt femra me nivel qe kisha pas qef me i njofte edhe ne jete se besoj qe jane asi niveli mos ta ceki me emen edhe pse veq mbrenda ktij forumi e kam lexu.
s di a thash gjo veq u munova diqka me thane .


jo mire e ki ti po sja paske vnu vetit ni avatar seksi se!

Tana vajsat ktu tngritme satdush krejt syretat me komt tenalt po naj qesin! Mat ngritme ma ska ku shkon!
E masenena pse qik gjithsecili mashkell, po une nuk po jav lypi imellėn qatynve qė e kan emnin Rakibe, Kumrije, Sahadet, a edhe Arbnore, Fisnike a Teute a, po veq qetyne Dianne, Rianne (u ajo ma dha nime ni herė), Vardane e Kullane qė me kto poza ttyne po na qesin menq. Aj sikur kur thojn qe me pa mujtėsh a me kėrku maaajjc. Stja ka ba vi bile!
Zati njana ktu qi po moderratojke edhe e kish qkru aqik nanglisht: "touch it but don“t keep it" qashtu pėrafėrsish!

edhe ju mejher me tersllak brej!
hasret me fol njeri ma ktu!
kceni t tanat e i hypni saora nqaf!

gertaa
29-02-08, 16:55
jo mire e ki ti po sja paske vnu vetit ni avatar seksi se!

Tana vajsat ktu tngritme satdush krejt syretat me komt tenalt po naj qesin! Mat ngritme ma ska ku shkon!
E masenena pse qik gjithsecili mashkell, po une nuk po jav lypi imellėn qatynve qė e kan emnin Rakibe, Kumrije, Sahadet, a edhe Arbnore, Fisnike a Teute a, po veq qetyne Dianne, Rianne (u ajo ma dha nime ni herė), Vardane e Kullane qė me kto poza ttyne po na qesin menq. Aj sikur kur thojn qe me pa mujtėsh a me kėrku maaajjc. Stja ka ba vi bile!
Zati njana ktu qi po moderratojke edhe e kish qkru aqik nanglisht: "touch it but don“t keep it" qashtu pėrafėrsish!

edhe ju mejher me tersllak brej!
hasret me fol njeri ma ktu!
kceni t tanat e i hypni saora nqaf!
iqesin me kom te nalte se nashta live s guzojne as dekterna n gu mi shpluee.Avetarat e bukra i bojn se ka edhe mashkell qe qet asi e me qato ju ngan qatyne tinejgjerkau .qa po thu edhe me mar msn me dikon me fol qa thojne ki qef pershtatet bisedat edhe ban ni shoqe shok ma shume qa ka t keq ktu.une s po e gjaj njo seksi se kam me qit nashtaj m del naj nafake haahaaaaahaaaaaa

>>{SpOnGeBoB}<<
29-02-08, 18:10
...qe kur jam regjistru. Veq mendojsha sa ti baj nja 100 postime edhe me ja mshu pike...si Halimes po kur po kthena kqyr diqka po pakohen, diqysh krejt po me doket qe po mi heq dikush. Ani qe i largon, po kallezo i hoqa kishin mbete ne rruge. Keshtu nuk ti kane largue shkrimet as ne kohe te Krajlit kallezojke babgjyshi e qetash sa u bam shtet ja nisen diktatures. Hajt, hajt se edhe per neve vjen nji dite qe jena tu e prit, belivallha keni mu qudit.

Trak qelsin deres kur mbrrini posta me kqyr letren qe ma kishte shkru njani ketu pse po shkruan keshtu e nuk po shkruaj qeshtu.

Kish kujtue shoqi qe kam ardhe ketu me mbajt koncert tu i plotesu deshirat e publikut edhe te organizatoreve. (pike)

Ma shume me shkru nuk ka nevoj se qetash e kallin bagerin.

Autori
29-02-08, 18:52
O nuk e kan fajin qeto qikat 3ja qaqshum sa qato tVjetrat qi po bajn videomusika me gjyks e bisht pėrjashta pasha bacėn!

Po jan gjith qaq shum te kallaisme, t teleisme e t kavėrdisme sa qi belivalla kur po dalin nskenė kamer ramanat pi sikletit e vesvesės po bin n gjendje t ballaisme edhe fokusat masanej veq ndy vene tcaktume pi lan tkoqitme e tkurdisme. Zoti na rujt veq qaq tpicillume mu kan si qeto kangtaret tona testradės disko kėrkun nuk kum pa!
Haj medet haj!
Ani mo qajo Qereta Bleoni a qysh pi thojn, suphanalla suphanalla!
E pash me ni ven ni dit (se u kas hi masi jom badihavxhi) ku nqanar zezakit ju nojke veq sa pėr me kshyr se sa killa i ka! U pe kuptoj se nashta asht tu e majt dietėn vetėm ma merr mendja se duhet me pas edhe ajo najfar vage tvet te shpia dikun! E jo ashtu me naj marr ftyrėn krejt shiptaris e mos me guxu mo me dal as tekteri te guri sokakit pej marrės!
Qaj zezaki i Nigeris mdoket ish kon.
A thu a naj kan uru mare ata Pavarsin!

rilinda
29-02-08, 20:42
Zati njana ktu qi po moderratojke edhe e kish qkru aqik nanglisht: "touch it but don“t keep it" qashtu pėrafėrsish!


T'kom hipnotizu. S'po ki kah me i majt ment veē te avatari jem.
Veē vazhdo mos paē punė ma t'meqme!

Autori
29-02-08, 21:23
Pse kush i ka fajet qė jom hipnotizu?!
A mos nashta une?!
Ti shkruj shkamos aty tana tkom hipnotizu! Nime mori!
A sa pėr punė xha me dor nuk jam tu prek. E kom marr tash frik qat pensin e budallve edhe u knaqa tu nejt e tu ba sefa!
Ata daktorrat sa po kujtojn se une nime anormal.
Ha ti kom mashtru brej!
HIHIHIHIHIHIHIHI!!!!!!!!!!!!!

MaLoKu
29-02-08, 22:03
Anėtarėsuar: 29-09-03

Para 2003 kam qen moderator ne kete forum, kurse pastaj nuk me premtonte koha,,, po jam prap anetare si gjysem i rregullt, por ma shume lexoj se sa shkruaj.

Me te mira

DEA
29-02-08, 22:42
Anetare qe 4 vite, deri me tani nuk hasa ndonjeher ne mosmarreveshje te medha me ndonje nga anetaret e ketije forumi, me nje pjese te tyre mund te them qe njihem qe nga fillimi sikurse eshte trash miqesia, dhe gezojne respekt te madhe nga une, pasi qe nga fillimi u deklarova si e shkume:biggrin: as ne kete drejtim nuk me bezdisi kush, dhe njeherit ndaj mendimet e mija me te tjeret dhe lexoj mendimet e te tjereve e nganjeher edhe mesoj nga to.
Qe nga dita ne dite nuk pash arsyje per fshehje te identiteit dhe vendosa ta paraqes foton time, kurse nofka mbetet edhe me tutje emri i vajzes!

DEA

Guri i madh
03-03-08, 20:08
pse sot shum veshtir me u kyq nė dardani

turisti
04-03-08, 02:19
...qe kur jam regjistru. Veq mendojsha sa ti baj nja 100 postime edhe me ja mshu pike...si Halimes po kur po kthena kqyr diqka po pakohen, diqysh krejt po me doket qe po mi heq dikush. Ani qe i largon, po kallezo i hoqa kishin mbete ne rruge. Keshtu nuk ti kane largue shkrimet as ne kohe te Krajlit kallezojke babgjyshi e qetash sa u bam shtet ja nisen diktatures. Hajt, hajt se edhe per neve vjen nji dite qe jena tu e prit, belivallha keni mu qudit.

Trak qelsin deres kur mbrrini posta me kqyr letren qe ma kishte shkru njani ketu pse po shkruan keshtu e nuk po shkruaj qeshtu.

Kish kujtue shoqi qe kam ardhe ketu me mbajt koncert tu i plotesu deshirat e publikut edhe te organizatoreve. (pike)

Ma shume me shkru nuk ka nevoj se qetash e kallin bagerin.

Hajt me :biggrin: LALEN :biggrin: mos u merzit se e qojme ka RUFATI dheja blejme nga 2...............:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaha.

Pershendetje BOB.........

Amina
04-03-08, 10:53
Ne Dardani prej dhjetori 2006.
Ne fillim kam shkruar se po i bashkengjitem ketij forumi per te mos harruar gjuhen dhe te shkruarit.
Me vone kam kuptuar se eshte shume me shume.
Tema nga me te ndryshmet, mendime te ndryshme, anetar(e) qe te befasojne, postime qe
te bejne te mendohesh , qe te bejn te qeshesh , te qajsh, te quditesh, te befasohesh.
Dįrdania me nje fjale eshte krijimi i nje shoqerie virtuale.

BE LK
04-03-08, 16:32
N'dardani(ii)iii, skam shkuar ndonjehere me kembe, e ngushellohem me tastiere....!

C'far me ba, spo na bie vakt me u nda prej PC ("Punes"). Keshtu qe mundohna me kuptu gjysmen e pjeses tjeter te trupit.

Her tuj qa, e her tuj qesh, kalojme ditet dhe frymet tona te numeruara "fatmiresisht"...!

Sa keq kur e shikon e se prek dot, ndoshta i ka fajet historia, apo ndoshta gjeografia, sa keq kjo e dyta e pa kthyeshme, se te paras pak aaaaaa shum"e" ja beme hallin.

Spo di sa kohe kam ne keto mendime por thjeshte mendoj se nje dite do arrij te c'lirohem nga ma(lli)kthi qe me ka perfshire e te lundroj ne pejzazhet e portretit te gjismes tjeter.

per data <<<<<

MemphiSx
05-03-08, 13:09
Anėtarėsuar: 29-09-03

Para 2003 kam qen moderator ne kete forum, kurse pastaj nuk me premtonte koha,,, po jam prap anetare si gjysem i rregullt, por ma shume lexoj se sa shkruaj.

Me te mira

Ooooo ta ha zemren ty,a e man n'men qysh kem regjistru bashk :D :D :D

Malok t'vraft Jakup Krasniqi ty haaaa ahahahah

Amina
05-03-08, 13:52
Ne Dardani prej dhjetori 2006.
Ne fillim kam shkruar se po i bashkengjitem ketij forumi per te mos harruar gjuhen dhe te shkruarit.
Me vone kam kuptuar se eshte shume me shume.
Tema nga me te ndryshmet, mendime te ndryshme, anetar(e) qe te befasojne, postime qe
te bejne te mendohesh , qe te bejn te qeshesh , te qajsh, te quditesh, te befasohesh.
Dįrdania me nje fjale eshte krijimi i nje shoqerie virtuale.

Uuups natyrisht tetor hahahaha

Tomori
05-03-08, 14:04
Tomori Anėtarėsuar: 23-06-04


Sa lezet me hy ne Dardani
citime gjen pa fund
sidomos tek budalleqet
ku ka vec budalleqe te mrekulluara

Tomori si gjithome
i pari ve zjarrin
tjeret mbrapa shkojne
sicili ka nje vend

kur hy ne forum
jam i gjithe i gezuar
se me heqin merzine
gjitha shkrimet e tuaja

dhe un ju falemderoj
jeni te paret si gjithmone
forumin e beni drite
me fjal e me politik.

tani ju pershendes te gjidhve
ju ben te fala Tomori.

Murgesha
06-03-08, 02:53
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)
Pėr Qefi

http://img442.imageshack.us/img442/9935/billedcazbp5yfva6.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Ksajde Jam!
Postime: 28,329
24-10-03, 22:43

Une jam Murgesha dhe erdha ne kete forum sa per "badihava" kohe.

Jetoj diku ne DK per fillim besoj se mjafton :wink:


Ishte ky shkrimi im i parė nė Dardani 4 vite e 5 muaj mė parė.

MemphiSx
06-03-08, 14:01
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)
Pėr Qefi

http://img442.imageshack.us/img442/9935/billedcazbp5yfva6.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Ksajde Jam!
Postime: 28,329
Ishte ky shkrimi i parė nė Dardani 4 vite e 5 muaj mė parė.


Beni_gjk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13740) vbmenu_register("postmenu_417297", true);

Anėtarėsuar: 12-10-03

Ky ka qen nicku im i pare,e po i bjen nja 10 dit para teje jom regjistru haahahah :)

Naki
06-03-08, 15:21
Forumi: Poezia (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=115) http://www.dardania.de/vb/upload/images/statusicon/post_new.gif 02-10-03, 20:53 Pėrgjigje: 1
http://www.dardania.de/vb/upload/images/statusicon/thread_hot.gif NJĖ DRITĖ QĖ NUK SHUHET (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16842)
Lexime: 346
Postuar Nga Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Fati (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=414400#post414400)

Natyra te ka denuar

plage ne zemer te ka sjell

sepse ti dikur ske besuar

e fati ne ujra te ka sjell

Anėtarėsuar: 30-09-03

Fshatari
06-03-08, 15:21
Anetare qe 4 vite, deri me tani nuk hasa ndonjeher ne mosmarreveshje te medha me ndonje nga anetaret e ketije forumi, me nje pjese te tyre mund te them qe njihem qe nga fillimi sikurse eshte trash miqesia, dhe gezojne respekt te madhe nga une, pasi qe nga fillimi u deklarova si e shkume:biggrin: as ne kete drejtim nuk me bezdisi kush, dhe njeherit ndaj mendimet e mija me te tjeret dhe lexoj mendimet e te tjereve e nganjeher edhe mesoj nga to.
Qe nga dita ne dite nuk pash arsyje per fshehje te identiteit dhe vendosa ta paraqes foton time, kurse nofka mbetet edhe me tutje emri i vajzes!

DEA
Kjo fjala "e shkueme" bon pjesė nė fjalė tė reja tė gjuhės shqipe.
Po nejse, e shkuara ėshtė e shkuar, e sa pėr tė tashmėn, fshatari ka njė simpati tė theksuar pėr DEA-nė, qoftė me avatar tė vjetėr qoftź me tė riun(edhe mė e bukur bile).
Po e pėrfundoj kėtu se rrezikoj tė ju besdis!

Linka_pz
07-03-08, 13:37
Ne Dardani,, nese kismet,Nje vite po i mbushi !

turisti
07-03-08, 14:33
Erdha rastesisht si ēdo TURIST,ashtu dhe do te shkoj e mbeta edhe pa u :biggrin: prezentue :biggrin: ,paaaaaaa,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahaha.Po pritoj tash................:biggrin:

selvija
07-03-08, 22:08
Gati 2 vjet,,veq kam kalue disa, batica dhe zbatica,,,veq mir flm nga shoqria shum ketu qe kam,,,,:smile:

Agolli
08-03-08, 12:05
Erdha rastesisht si ēdo TURIST,ashtu dhe do te shkoj e mbeta edhe pa u :biggrin: prezentue :biggrin: ,paaaaaaa,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahaha.Po pritoj tash................
Hahahahahahaha, Turisti si era, ēka t'ka perpara t'fshin:biggrin: Tornado, hesapi,.....ani po pritoj! :tongue:

Dardan Shkodra
08-03-08, 12:51
As vet nuk e di kur jom ne ket faqe. Edhe para 2003 kam qen i antarsuar por nuk isha aktiv atehere.

Kurr hallall si me perjashtuen kaq gjate me vite.

Odiseu dhe Panopticon a jan gjall se sherri tyre i kalova tan kto vite me sanksione e kurr Zoti hallal mos jau boft he.

Arb
08-03-08, 16:17
Odiseu dhe Panopticon a jan gjall se sherri tyre i kalova tan kto vite me sanksione e kurr Zoti hallal mos jau boft he.

U lodhen tu shit mende... E iu hargjiten edhe mente, e shkun...

Mire se je kthy!

>>{SpOnGeBoB}<<
11-03-08, 19:37
Hajt me :biggrin: LALEN :biggrin: mos u merzit se e qojme ka RUFATI dheja blejme nga 2...............:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaha.

Pershendetje BOB.........

Edhe qetu e paskna ba nji gabim me shkrim kam dashte me shkru me i ba 100 e njimije shkrime.

Ev turist e pash Shaban Qorrin edhe i kallezova qe edhe agen Turist prej Kaqanikut pe shof. Tha jo more Turistin a. Belivallha tha moti nuk ka ardhe ne Kaqanik. A i thash ai nuk merzitet hiq turist edhe ka te shkon thote gjithqka eshte e kalushme a ma e kalushme eshte Sexi.

Kqyr ti vendas veres kur isha ne Kaqanik e takova Fitoren motren e Fatmires, asaj qikes qe po kendon, po ajo policja e SHPK-se edhe tha ne ardhte Turisti edhe njihere ku ta shofin me limuzine qkllup 100 Evra denim hahahah i thash hiq mos ja shkoq se ai eshte turist ka Euro edhe me denue e kalueshme eshte per te e harron.

turisti
11-03-08, 19:50
Edhe qetu e paskna ba nji gabim me shkrim kam dashte me shkru me i ba 100 e njimije shkrime.

Ev turist e pash Shaban Qorrin edhe i kallezova qe edhe agen Turist prej Kaqanikut pe shof. Tha jo more Turistin a. Belivallha tha moti nuk ka ardhe ne Kaqanik. A i thash ai nuk merzitet hiq turist edhe ka te shkon thote gjithqka eshte e kalushme a ma e kalushme eshte Sexi.

Kqyr ti vendas veres kur isha ne Kaqanik e takova Fitoren motren e Fatmires, asaj qikes qe po kendon, po ajo policja e SHPK-se edhe tha ne ardhte Turisti edhe njihere ku ta shofin me limuzine qkllup 100 Evra denim hahahah i thash hiq mos ja shkoq se ai eshte turist ka Euro edhe me denue e kalueshme eshte per te e harron.

Hahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahaahahahahaa haha,te gjithat mire jav ke spjegue.:biggrin: Tash me duhet ta nderroj mjetin :biggrin: transportues :biggrin: >>>>> do vij me >> MAGJAR <<<<, edhe do ta parkoj tek - BEHARI- derisa bohen kebapat me agen,e pastaj shkoj kah Rrapi me pi kafe,e tani ja mbaj - ka xhamia ka qarshia - u tranue TURIST zotnia-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Sa i perket - kalimit te sexit, pijme ende - uje teēe-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha>>eshte ilaqli,per SEX,BIRRA dhe RAKI.................

SheTa
14-04-08, 19:35
Anėtarėsuar: 12-10-03

Me Nick t'vjeter ma heret :)

MemphiSx
15-04-08, 12:44
Anėtarėsuar: 12-10-03

Me Nick t'vjeter ma heret :)


Ehhh Mor Sheta,a e ki pa kur jem kon na n'Dardani,ske pas 3-4 shtepi krejt,e tash u bo ni Kontinent!

Dardania The Best :D

SheTa
15-04-08, 16:45
MemphiSx Ehhhh :) 3-4 Shpia Masne u bo ni muhalle :) Koha gjithqka e'bon t'veten

The Bes Of DardaniA

Guri i madh
16-04-08, 15:41
nė DARDANI prej 28 .08 .2005 e deri tė dielen e ardhshme nė ora 24

ShEjToNkA
25-08-08, 22:29
Nė dardani qė katėr vite, me tre vite suspendim :) hahahaha dhe gjithsej njė vit aktivizim!