PDA

View Full Version : Pse nuk me vijne p/m?


Barbaroza
29-01-05, 13:15
Nese ka kush dijeni rreth kesaj,le te me tregoje.Permes e-mail adreses informohem se kam pas disa m/p nga forumi por kur e hap inbox-in nuk i shoh.Me daten 28 Janar me kishin ardhur rreth 5 mesazhe ne privat por nuk figuronin ne inbox.Tek profili e kam rregulluar mire.
Kush e di ku qendron arsyeja?

Honesty^uk.
01-02-05, 19:49
:wink:

Barbaroza
21-03-05, 21:31
Dritarja akoma s'me hapet,por mesazhet me vijne.Por,tash behet nje fare zhurme sikur"bum" :roll: ,nje zhurme e lehte dhe e kendshme dhe mund ta dij se kam m/p.
A po ju ndodhe edhe juve ky"fenomen" :roll: ?

Mos ma shkelni syrin,por tregoni,qy. :wink:

turisti
22-03-05, 01:12
Dritarja akoma s'me hapet,por mesazhet me vijne.Por,tash behet nje fare zhurme sikur"bum" :roll: ,nje zhurme e lehte dhe e kendshme dhe mund ta dij se kam m/p.
A po ju ndodhe edhe juve ky"fenomen" :roll: ?

Mos ma shkelni syrin,por tregoni,qy. :wink:

Une deri frik nuk kam dit se si hapet dritarja kur ta marrsh mesazhin,pot tash ka fillue me punue,me gjithe se shumehere Luana me ka treguar po nuk mujsha me kuptue se nuk punojke. Ka edhe ca shoke te forumit me te cilet kam kontaktue a nuk kan marre kurfare mesazh edhe kur kan dergue e deri tek ajo qe edhe postimet ju kan humb.Mendoj se ndoshta nuk eshte keq qe nga kompetentit qe te kontrollohet programi i DARDANISE.

Une kaq.

dr1ta
07-06-05, 11:45
Sot ne e-mail me tregon ce kan p/m nga www.dardania.de ..kurse inbox esht that ? :roll: :roll:


A din kush te tregon cfar po ndodh keshtu??

Diana007
07-06-05, 11:47
Sot ne e-mail me tregon ce kan p/m nga www.dardania.de ..kurse inbox esht that ? :roll: :roll:


A din kush te tregon cfar po ndodh keshtu??A moj Drit edhe un kam thon me hret , edhe prap me nodh kjo :wink:

Diana007
06-09-05, 16:16
Tani me ndodhi prap :cry: :cry: :wink:

Diana007
13-09-05, 06:58
Tani me ndodhi prap :cry: :cry: :wink:

:shock: Prap Dy mesazhe nuk muj t' i lexuj se pse??????????!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll:

Barbaroza
29-10-05, 13:38
A ka kush ketu qe na pergjigjet per keto probleme? :roll:
Tash s'po me hapet fare dritarja e m/p :?

turisti
30-10-05, 02:45
A ka kush ketu qe na pergjigjet per keto probleme? :roll:
Tash s'po me hapet fare dritarja e m/p :?

Momentalisht as tek une,shoqe e nderuar.Po thojne se kush e ka programin kunder bllokimeve e relamave- nuk i hapen m/p. :(

Une ka,a eshte mire a jo,nuk di. :(

Bond
30-10-05, 11:28
Si e paska cekur z. turisti kush e ka tė aktivizuar programin pėr bllokimin e reklamave (popup blokering) dritarja e mesazheve private nuk hapet.

Ndėrsa sa i pėrket lajmėrimit nė email sė keni mesazh privat, kėto lajmėrime vijnė edhe kur pėrgjigjet dikush nė temėn tė cilėn keni shkruar ju.


Me nderime Bond

Barbaroza
30-10-05, 12:45
E kuptova tash!Faleminderit!