PDA

View Full Version : Do me pelqente te behesha moderator ....


florian
19-07-05, 15:45
Do me pelqente te behesha moderator .
si thoni ju stafi dardani a i mbush kriteret , se ketu te gjitha i kam provuar gjer te perjashtimi .


me rrespekt Florian .

Bond
19-07-05, 17:24
I nderuari Florian, kishte me qen ma e preferueshme sikur tė kishit paraqitur ketė deshirė nė ketė menyrė (direkt) e jo terthorazi, me qka ndoshta jeni keqkuptuar nga stafi (para se te provoni te gjitha).

Per mometnin nuk mund tė ju pergjigjemi pozitivisht.


Bond

florian
19-07-05, 17:30
ju falenderoj per pergjigjen .


me respekt flori

florian
05-11-05, 21:24
eiiiiiiii o njerz ani ma .

Po moderator kur po me bani ..


tutngi tash e ja kalofshi mir .

turisti
06-11-05, 20:32
eiiiiiiii o njerz ani ma .

Po moderator kur po me bani ..


tutngi tash e ja kalofshi mir .


O Flori shoki,po hiqu moderimit e mos i qit vetit pune mi drejtue :P
brinat e dashit ,por knaqu keshtu si je. :P

thjeste & sinqerte,
TURISTI. :P

florian
08-11-05, 20:54
pershendetje turisti e ja kalofsh mir shoki .

PO NI PYTJE PATA PO AT SHKRIMIN E BARBAROZES KUSH E SHKLYU PREJ JUSH .???????????????????????

Barbaroza
08-11-05, 21:00
pershendetje turisti e ja kalofsh mir shoki .

PO NI PYTJE PATA PO AT SHKRIMIN E BARBAROZES KUSH E SHKLYU PREJ JUSH .???????????????????????

Admini sigurisht Florian.Por pse pyesni,mos keni qene lenduar nga une?

florian
08-11-05, 21:24
jo moj jo nga ty kurr sjam lenduar thjesht se kuptoj pse u shlye....

turisti
08-11-05, 21:52
pershendetje turisti e ja kalofsh mir shoki .

PO NI PYTJE PATA PO AT SHKRIMIN E BARBAROZES KUSH E SHKLYU PREJ JUSH .???????????????????????

"PREJ JUSH"?? Ishalla nuk dyshon se une shoki..... :wink:

Flm,gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj realizimin e :P deshires se moderimit... :P

Tomori
24-11-05, 10:21
pershendetje turisti e ja kalofsh mir shoki .

PO NI PYTJE PATA PO AT SHKRIMIN E BARBAROZES KUSH E SHKLYU PREJ JUSH .???????????????????????

"PREJ JUSH"?? Ishalla nuk dyshon se une shoki..... :wink:

Flm,gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj realizimin e :P deshires se moderimit... :P


I nderuari "Turisti" perse nuk aplikoni ju per moderator?!!!
jeni njeri korekt i devotshem..jeni shum i matur ne shkrime, i mirni punet me gjakeftoftesi..!
"Turisti" kisha pas deshire qe edhe ju te jeni moderatore,pershkak se jeni me ndergjegje te paster...!
Kaq kisha kjo ishte mendimi im personal per ju i madhi "Turist"
tunge,,,

turisti
24-11-05, 17:42
Tomori i nderuar, :P

Faleminderit shume per vlersimin tuajin i cili me gezon. Personalisht nuk dua te mirrem me moderim. Une jam turist-profesioni i cili kerkon liri te plote te levizjes dhe pa obligime. Besoj se me kupton. :P :wink:

Te pershendes posaqerisht, sepse ti me lajmerimet (postimet) e tua me gezon gjithmone shume dhe me disponon si sot: hem turist, hem moderator= nuk shkon,
hahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahaahahah ahahaahahahahaahahahahahaahah.

te pershendes

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P