PDA

View Full Version : Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh


uck_aksh
03-01-08, 23:58
Te dashur antar hapa ket rubrik se ndoshta ka ndonje antar qe nuk pajtohet me postimet e mija ose qe pa dashje ofendoj diken qoft me shkrim apo me foto andaj kam deshir qe qdo njeri antar te me sygjeroj ne ket rubrik


respekt per ju nga uck_aksh

Arb
04-01-08, 00:09
Ooo mos na qel gojen o UCK-AKSh...

luckyman
04-01-08, 00:12
Mua po me intereson se pse po na thirr edhe neve per me ardh ne varr te ti?!!!:biggrin:

uck_aksh
04-01-08, 01:34
Mua po me intereson se pse po na thirr edhe neve per me ardh ne varr te ti?!!!:biggrin:

herdokur ke me ardh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

Xuki
04-01-08, 09:58
uēk_aksh, vetėm te para...je shumė i mirė! mua asgjė nuk mė pengon. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Arkza
04-01-08, 13:05
Po UQK jam Vrejt per ty dhe Ankesa !!!!
Qe te Bojsh sa me shume Foto ne Dardani sikur se Tash se per Ndryshe ko me kap Fshicen me te Njek Neper Dardani me te Qit Krejt Hajt nga F/D-ja !!!? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

P/S S'di se qka te them e as te Ankohem per ty per veq te Uroj shume Sukses ne te Dtrejtim te Lumt UQK ! :wink:

Preshevar
04-01-08, 14:06
Po un e kam nje Vėrejtje per UCK-AKSH-ėn !

Te kisha lutur qe te ēarmatosėsh ne forum se kush s'po guxon me debatu me ty :biggrin:, pak shaka...se s'kam verejtje per ty. Tregohesh i sjellshem me te gjith. Veq vazhdo,

Cia-Ferizaj
04-01-08, 16:36
Te dashur antar hapa ket rubrik se ndoshta ka ndonje antar qe nuk pajtohet me postimet e mija ose qe pa dashje ofendoj diken qoft me shkrim apo me foto andaj kam deshir qe qdo njeri antar te me sygjeroj ne ket rubrik


respekt per ju nga uck_aksh

hahahhaha ndash me dit mos mu kan ti ........ une kisha ik moti......

mos ta nin njeri e di qe skam arsye qe hyra ketu ( se skam qka me shtu per mu anku per ty ) hahahhahaha por veq deshta me te pershendet

nese ki nevoje per ndihme........CIA eshte me ty njeri mos harro

BE LK
04-01-08, 16:54
Te dashur antar hapa ket rubrik se ndoshta ka ndonje antar qe nuk pajtohet me postimet e mija ose qe pa dashje ofendoj diken qoft me shkrim apo me foto andaj kam deshir qe qdo njeri antar te me sygjeroj ne ket rubrik


respekt per ju nga uck_aksh
Me qe keto te paskan bere qejfin une po te them se i kemi ca gjera pa la bashke se me ka rene njehere te fiket per dicka, nje link qe kishe dergu ti ne forum. kujdes se do na besh me zemerhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/smilies/biggrin.gif\
mos e perserit me...http://www.dardania.de/vb/upload/images/smilies/biggrin.gif

Pupi
08-01-08, 19:06
kujdes se do na besh me zemer\ mir e paska thėnė BeLK

turisti
08-01-08, 23:26
Te dashur antar hapa ket rubrik se ndoshta ka ndonje antar qe nuk pajtohet me postimet e mija ose qe pa dashje ofendoj diken qoft me shkrim apo me foto andaj kam deshir qe qdo njeri antar te me sygjeroj ne ket rubrik


respekt per ju nga uck_aksh

Personalish nuk me pengon asnje postimi yte e as fotografi.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

valiii
09-01-08, 00:46
Deri qetash as nje verejtje nuk kam patur per ty, perveq kesaj teme palidhje qe e ke hap, sepse ndryshe po i bie se krejt miresia dhe sjedhja jote eshte bere per syte e tjereve, po cka tu deshte nje teme e ketille ore Uēk, po cka po ta ndin se cka mendojne te tjeret per ty , andej kah ana ime thojne " iqim se siqime " ( le te mendojne cka te duan ) kapishi ...!!!

shume sinqerishte .

valiii

uck_aksh
09-01-08, 00:53
Deri qetash as nje verejtje nuk kam patur per ty, perveq kesaj teme palidhje qe e ke hap, sepse ndryshe po i bie se krejt miresia dhe sjedhja jote eshte bere per syte e tjereve, po cka tu deshte nje teme e ketille ore Uēk, po cka po ta ndin se cka mendojne te tjeret per ty , andej kah ana ime thojne " iqim se siqime " ( le te mendojne cka te duan ) kapishi ...!!!

shume sinqerishte .

valiii


hahaha valiiiii anlamak , teşekkürler arkadaş

valiii
09-01-08, 01:00
hahaha valiiiii anlamak , teşekkürler arkadaş

Oki abej, ben da gjit'tom byxhyn loma'da allma speca, bi kardash benom dedi, baka ollmasonle djegsa, ahahahhahaah ( qekjo tyrce flitet ne peje, e ate origjinalin s'po e kuptoj :P), hajt tesekyler arkadas gjidim shi'shindi bollnicada allma lekarsko uverenje ahahahhahahaah , kalo mire ...

Cia-Ferizaj
12-01-08, 13:59
e tash e kam nje verejtje per UQK_AKSH

ky me sa duket ne fillim ka qene shum aktiv e ne kohen e fundit eshte bere pasiv...... po me brengos fakti se nuk po shkruan me ne FD

uck_aksh
13-01-08, 15:36
e tash e kam nje verejtje per UQK_AKSH

ky me sa duket ne fillim ka qene shum aktiv e ne kohen e fundit eshte bere pasiv...... po me brengos fakti se nuk po shkruan me ne FD

Cia po esht e vertet po jam duke punuar pa pushim se nje koleg i punes ka thy qafen ka shku ne bangladesh ne pushim