Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-01-08, 23:58   #1
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Te dashur antar hapa ket rubrik se ndoshta ka ndonje antar qe nuk pajtohet me postimet e mija ose qe pa dashje ofendoj diken qoft me shkrim apo me foto andaj kam deshir qe qdo njeri antar te me sygjeroj ne ket rubrik


respekt per ju nga uck_aksh


__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-01-08, 00:09   #2
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Ooo mos na qel gojen o UCK-AKSh...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-08, 00:12   #3
luckyman
 
Anėtarėsuar: 18-03-07
Postime: 3,373
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Mua po me intereson se pse po na thirr edhe neve per me ardh ne varr te ti?!!!
luckyman Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-08, 01:34   #4
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Angry Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga luckyman
Mua po me intereson se pse po na thirr edhe neve per me ardh ne varr te ti?!!!
herdokur ke me ardh
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-08, 09:58   #5
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

uēk_aksh, vetėm te para...je shumė i mirė! mua asgjė nuk mė pengon.

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta

Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-08, 13:05   #6
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Po UQK jam Vrejt per ty dhe Ankesa !!!!
Qe te Bojsh sa me shume Foto ne Dardani sikur se Tash se per Ndryshe ko me kap Fshicen me te Njek Neper Dardani me te Qit Krejt Hajt nga F/D-ja !!!?

P/S S'di se qka te them e as te Ankohem per ty per veq te Uroj shume Sukses ne te Dtrejtim te Lumt UQK !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-08, 14:06   #7
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Po un e kam nje Vėrejtje per UCK-AKSH-ėn !

Te kisha lutur qe te ēarmatosėsh ne forum se kush s'po guxon me debatu me ty , pak shaka...se s'kam verejtje per ty. Tregohesh i sjellshem me te gjith. Veq vazhdo,
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-08, 16:36   #8
Cia-Ferizaj
Agjent Sekret
 
Avatari i Cia-Ferizaj
 
Anėtarėsuar: 10-12-07
Vendndodhja: Selia e CIA-s
Postime: 4,735
Cia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuar
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh
Te dashur antar hapa ket rubrik se ndoshta ka ndonje antar qe nuk pajtohet me postimet e mija ose qe pa dashje ofendoj diken qoft me shkrim apo me foto andaj kam deshir qe qdo njeri antar te me sygjeroj ne ket rubrik


respekt per ju nga uck_aksh
hahahhaha ndash me dit mos mu kan ti ........ une kisha ik moti......

mos ta nin njeri e di qe skam arsye qe hyra ketu ( se skam qka me shtu per mu anku per ty ) hahahhahaha por veq deshta me te pershendet

nese ki nevoje per ndihme........CIA eshte me ty njeri mos harro
__________________
nese ju nevojitet ndihme
Cia-Ferizaj Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-08, 16:54   #9
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh
Te dashur antar hapa ket rubrik se ndoshta ka ndonje antar qe nuk pajtohet me postimet e mija ose qe pa dashje ofendoj diken qoft me shkrim apo me foto andaj kam deshir qe qdo njeri antar te me sygjeroj ne ket rubrik


respekt per ju nga uck_aksh
Me qe keto te paskan bere qejfin une po te them se i kemi ca gjera pa la bashke se me ka rene njehere te fiket per dicka, nje link qe kishe dergu ti ne forum. kujdes se do na besh me zemer\
mos e perserit me...
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-01-08, 19:06   #10
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Citim:
kujdes se do na besh me zemer\
mir e paska thėnė BeLK
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-01-08, 23:26   #11
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh
Te dashur antar hapa ket rubrik se ndoshta ka ndonje antar qe nuk pajtohet me postimet e mija ose qe pa dashje ofendoj diken qoft me shkrim apo me foto andaj kam deshir qe qdo njeri antar te me sygjeroj ne ket rubrik


respekt per ju nga uck_aksh
Personalish nuk me pengon asnje postimi yte e as fotografi.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-01-08, 00:46   #12
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Deri qetash as nje verejtje nuk kam patur per ty, perveq kesaj teme palidhje qe e ke hap, sepse ndryshe po i bie se krejt miresia dhe sjedhja jote eshte bere per syte e tjereve, po cka tu deshte nje teme e ketille ore Uēk, po cka po ta ndin se cka mendojne te tjeret per ty , andej kah ana ime thojne " iqim se siqime " ( le te mendojne cka te duan ) kapishi ...!!!

shume sinqerishte .

valiii
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-01-08, 00:53   #13
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii
Deri qetash as nje verejtje nuk kam patur per ty, perveq kesaj teme palidhje qe e ke hap, sepse ndryshe po i bie se krejt miresia dhe sjedhja jote eshte bere per syte e tjereve, po cka tu deshte nje teme e ketille ore Uēk, po cka po ta ndin se cka mendojne te tjeret per ty , andej kah ana ime thojne " iqim se siqime " ( le te mendojne cka te duan ) kapishi ...!!!

shume sinqerishte .

valiii

hahaha valiiiii anlamak , teşekkürler arkadaş
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-01-08, 01:00   #14
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh
hahaha valiiiii anlamak , teşekkürler arkadaş
Oki abej, ben da gjit'tom byxhyn loma'da allma speca, bi kardash benom dedi, baka ollmasonle djegsa, ahahahhahaah ( qekjo tyrce flitet ne peje, e ate origjinalin s'po e kuptoj :P), hajt tesekyler arkadas gjidim shi'shindi bollnicada allma lekarsko uverenje ahahahhahahaah , kalo mire ...
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-08, 13:59   #15
Cia-Ferizaj
Agjent Sekret
 
Avatari i Cia-Ferizaj
 
Anėtarėsuar: 10-12-07
Vendndodhja: Selia e CIA-s
Postime: 4,735
Cia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuar
Gabim Titulli: Verejtjet dhe ankesat ndaj uck_aksh

e tash e kam nje verejtje per UQK_AKSH

ky me sa duket ne fillim ka qene shum aktiv e ne kohen e fundit eshte bere pasiv...... po me brengos fakti se nuk po shkruan me ne FD


__________________
nese ju nevojitet ndihme
Cia-Ferizaj Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.