PDA

View Full Version : QFAR VIZIONI KA KY FORUM.....!


arbias
30-06-05, 10:50
Pershendetje nga arbas

Kisha pas deshir ta di qfar vizioni ka ky forum....?

Dhe qfar vizioni i kisht pas deshir te ket..!


Un do te pergjigjem pak ma von .

Ju pershendes shum dhe kisha pas deshir ta jepni te gjith nga nje mendim dhe besoj se do ishte ber nje plan i mir me plot ide q t na shpie nje dit dikund qe ne ta shohim vullneti arsyen moralin unitetin Shqiptar se jemi a po sjemi per diqka me te mir me qense forumi dardania de
esht njeri nder forumet me te Shfletuar nga nga t moshat e ma s shumti naga rinia.

Murgesha
30-06-05, 12:28
I nderuar Arbias.
Po e marr mundin me tė treguar pak pėr vizionin e FD, pasi qė ju jeni anėtar i ri nė kėtė forum dhe si duket ende se keni kuptuar se pėr ēfarė Vizione egziston ky forum.

Ky forum ka pėr qėllim njohjen e shqiptarėve nga mbarė bota mes vete.
Ka qėllim kalim kohe tė lirė mes anėtarėve tė grupmoshave tė ndryshme.
Ėshtė me derė tė hapur pėr tė gjithė ata qė kanė pėr qėllim tė shkruajnė dhe lexojnė shqip.

Deri vonė thuaja fare ska egzistuar ndėrhyrja e moderatorėve pėr tė fshirė apo kyq tema. Po kohėve tė fundit shifet se disa anėtarė fatmirėsisht jo tė gjithė kanė tendenca qė tė mirren mė tepėr me njėri tjetrin se sa qė tė bajnė diskutime serioze nė tema tė caktuara.

Forumistėt shumica prej tyre janė tė sjellshėm mes vete, rrespektohen dhe kanė mirėkuptim ndaj tjetrit.

Pėr ta njohur mirė se si frymon ky forum tė kisha preferuar qė tė hyjsh e tė lexojsh nėpėr tė gjitha rubrikat dhe pastaj edhe vet ju do tė shifni qartė vizionin e FD dhe pse ky forum ėshtė njė ndėr mė tė shfletuarit forum shqiptar.

Me nderime pėr ty dhe gjithė tjerėt qė lexojnė kėtė shkrimin tim.
Ju pėrshėndes.

Murgesha.

Murgesha
30-06-05, 12:30
Ps. Mė fal se harrova edhe me tė tregu se ne vetėm kemi edhe tema tjera ku mund tė japėsh vlerėsimet, kritikat e ato janė temat: "Pėr forum mė tė mirė" dhe "...qė ky forum te jetė mė cilėsor..." po kėtu nė Rreth Dardania.de.

arbias
30-06-05, 21:40
Pershendetje shoqja Moderatore

Po thu se mundsit jan te caktuara per zhgjerim. apo mundem me shtu edhe diqka ketu ndoshta se paku edhe ndonje nen tem etj.