PDA

View Full Version : $-Lamtumir-Dardani-me shpres se 2006 do i kthehem-$


Kastri
16-09-05, 21:58
Pershendetje

Te nderuare,antare te Forumite Dardania,ju pershendese dhe ju uroi gjithe te mirate nga thellsia e ZEMRES.

Te nderuare Moderatore te palodhshem,ju pershendese,duke ju deshiruare edhe ju gjithe te mirate nga thellsia e Shpirtite.

Te nderuare nuk po gjeje shprehje sa jame i prekure pse me duhete te largoheme nga ky forume,i cili me ka mbete ne Shpirte,por shpresoi se do kthehem,edhe kjo me jepe kurajo te ju pershendese.

Une do beje largoheme-28.09.2005.

Tani kisha pase deshire te pershendese disa antare te forumite me te cilete kame pase mosmarveshje -

1.the godfather-nipi i dashure Pershendetje.
2.Arb- jeni i nderuare.
3.Tomori-gjithashtu jeni i nderuare.
4.Moderatorja e nderuare-Murgesha-Respekte,kaloni bukure.
5.Artisti-kaloni bukure (me ju vetem nje keqkuptime kemi pasure)
6.Reana-respekte-motrushe kaloni bukur.
Ketyre ju kame borgje edhe jese me shprese se do me faline (ofendimete)keqkuptimete.


Kurse Bondin-Psikologune-Posaqerishte i pershendese,edhe ju uroi pune te mbare te metutjeshme-jeni te shkelqyesheme.

Me nderime te nderuare.

experti_lu
17-09-05, 04:46
Pershendetje

Te nderuare,antare te Forumite Dardania,ju pershendese dhe ju uroi gjithe te mirate nga thellsia e ZEMRES.

Te nderuare Moderatore te palodhshem,ju pershendese,duke ju deshiruare edhe ju gjithe te mirate nga thellsia e Shpirtite.

Te nderuare nuk po gjeje shprehje sa jame i prekure pse me duhete te largoheme nga ky forume,i cili me ka mbete ne Shpirte,por shpresoi se do kthehem,edhe kjo me jepe kurajo te ju pershendese.

Une do beje largoheme-28.09.2005.

Tani kisha pase deshire te pershendese disa antare te forumite me te cilete kame pase mosmarveshje -

1.the godfather-nipi i dashure Pershendetje.
2.Arb- jeni i nderuare.
3.Tomori-gjithashtu jeni i nderuare.
4.Moderatorja e nderuare-Murgesha-Respekte,kaloni bukure.
5.Artisti-kaloni bukure (me ju vetem nje keqkuptime kemi pasure)
6.Reana-respekte-motrushe kaloni bukur.
Ketyre ju kame borgje edhe jese me shprese se do me faline (ofendimete)keqkuptimete.


Kurse Bondin-Psikologune-Posaqerishte i pershendese,edhe ju uroi pune te mbare te metutjeshme-jeni te shkelqyesheme.

Me nderime te nderuare.KASTRI.te urojn gjdo te mire ne jete,
dhe qendro i pathyeshem ne qendrimet e tua.
suksese ne te gjitha sferat e jetes i nderuar.

Reana
17-09-05, 05:20
Pershendetje

Te nderuare,antare te Forumite Dardania,ju pershendese dhe ju uroi gjithe te mirate nga thellsia e ZEMRES.

Te nderuare Moderatore te palodhshem,ju pershendese,duke ju deshiruare edhe ju gjithe te mirate nga thellsia e Shpirtite.

Te nderuare nuk po gjeje shprehje sa jame i prekure pse me duhete te largoheme nga ky forume,i cili me ka mbete ne Shpirte,por shpresoi se do kthehem,edhe kjo me jepe kurajo te ju pershendese.

Une do beje largoheme-28.09.2005.

Tani kisha pase deshire te pershendese disa antare te forumite me te cilete kame pase mosmarveshje -

1.the godfather-nipi i dashure Pershendetje.
2.Arb- jeni i nderuare.
3.Tomori-gjithashtu jeni i nderuare.
4.Moderatorja e nderuare-Murgesha-Respekte,kaloni bukure.
5.Artisti-kaloni bukure (me ju vetem nje keqkuptime kemi pasure)
6.Reana-respekte-motrushe kaloni bukur.
Ketyre ju kame borgje edhe jese me shprese se do me faline (ofendimete)keqkuptimete.


Kurse Bondin-Psikologune-Posaqerishte i pershendese,edhe ju uroi pune te mbare te metutjeshme-jeni te shkelqyesheme.

Me nderime te nderuare.

:( :( :( ...
i nderuari Kastri,
me keqardhje e lexoj kete postim!!!

shpresoj te jeni mire ju dhe familja juaj dhe se largimi juaj i perkohshem nga FD-ja, behet per arsye te gezueshme!
me duhet te them se edhe perkunder faktit se shpesh nuk kemi ndare pikepamje te njejta, gezoni respektin tim te thelle per seriozitetin e shprehur ne menyren e qasjes ne tema te ndryshme!

pershendetje dhe deri ne takimin e ardhshem!


Reana

Artisti
17-09-05, 11:06
Pershendetje

Te nderuare,antare te Forumite Dardania,ju pershendese dhe ju uroi gjithe te mirate nga thellsia e ZEMRES.

Te nderuare Moderatore te palodhshem,ju pershendese,duke ju deshiruare edhe ju gjithe te mirate nga thellsia e Shpirtite.

Te nderuare nuk po gjeje shprehje sa jame i prekure pse me duhete te largoheme nga ky forume,i cili me ka mbete ne Shpirte,por shpresoi se do kthehem,edhe kjo me jepe kurajo te ju pershendese.

Une do beje largoheme-28.09.2005.

Tani kisha pase deshire te pershendese disa antare te forumite me te cilete kame pase mosmarveshje -

1.the godfather-nipi i dashure Pershendetje.
2.Arb- jeni i nderuare.
3.Tomori-gjithashtu jeni i nderuare.
4.Moderatorja e nderuare-Murgesha-Respekte,kaloni bukure.
5.Artisti-kaloni bukure (me ju vetem nje keqkuptime kemi pasure)
6.Reana-respekte-motrushe kaloni bukur.
Ketyre ju kame borgje edhe jese me shprese se do me faline (ofendimete)keqkuptimete.


Kurse Bondin-Psikologune-Posaqerishte i pershendese,edhe ju uroi pune te mbare te metutjeshme-jeni te shkelqyesheme.

Me nderime te nderuare.


Pasha ni zot s tje largue as n to ski me ja be po qa ka ato mosmarrveshje jan t mira o Kastri qyyy
Po mos me pas mosmarrveshje nuk mson njeri kurgje,se un nashta se kam mire at qka foli e dikush tjeter e ka ma mire kshtu qe e marr te miren po mos fol per largim as mosmarrveshje .
Ngo Kastri a e ke qit nime ne Aprovim i nderuem largimin tend?
Edhe une prej tashit po votoj per mos mu largu ti

Vota ime shkoj per


-----Kunder Largimit----


Artisti

Bond
17-09-05, 12:53
I nderuari Kastri, meqė nuk e kam tė njohur arsyen e largimit tuaj nga familja e madhe dardane, nėse nuk na jepni njė sqarim qoftė edhe me pak fjalė pėr mua personalisht do te ngelet largim enigmatik!

Duke ju deshiruar gjith tė mirat nė jetė, njė gjė mund tė them se; ju si njė frekuentues i ri i kesaj faqe gezoni respektin e shumices sė diskutuesve por edhe tė stafit drejtues.

Kisha pas deshir qė largimi juaj i perkohshėm, si e pasket potencuar mos te jetė i natyres sė ndonjė detyrimi tė padeshirueshėm pėr ju personalisht.


Me respekt Bond

Psikologu
17-09-05, 13:25
I nderuari Kastri!

Me vjen keq qeØdo tė largohi nga mesi i jonė , ku nė faktė pėr kohen kur ju ishit i pranishem , keni kontribuar aq shumė dhe aq realishtė nė tė miren e forumit , nė tė miren e kombit dhe nė tė miren e shoqeris.
Me tė veret ndjehem paksa i prekur me largim e juaj nga mesi i jonė dhe do tė pajtohesha edhe me thenjen e Bondit se:
"Kjo mbetet enigmatike! pra nuk ėshtė fjala aty qė ti dijmė planet e juaja private , por tė pakten tė na sqarohesh me rastine largimit tė juaj.
Ju falenderoj pėr respektine treguar ndaj meje dhe tė keni tė ditur se nga ana e ime do tė mbeteni cdo here i respektuar dhe i nderuar.
Me dnerime dhe respekt pėr ju si cdo here:

Psikologu

Murgesha
17-09-05, 19:17
I nderuari Kastri!
Nuk po e di se per cfare aresye doni te largoheni nga dardania, por sidoqofte ky eshte vendim i juaji.
Sa per mosmarreveshjet qe ke pas me mua harroji te lutem, se ato kan qene te natyres shoqerore dhe te cilat un i paskam harruarr per fare.
Sidoqofte shpresoj se ke aresye private qe te qojne ne largim nga dardania, e jo diqka qe rrjedh si detyrim per tu larguar.
Une do te ju kujtoj cdo her si nje diskutues te zellshem dhe shok te aresyeshem.
Me shprese se je mire kudo qe te jesh, te pershendes dhe uroj qe sa me pare te kam rast te lexoj serisht shkrimet tuaja.

Me rrespekt per Ty.

Murgesha!

Tomori
17-09-05, 19:29
I nderuari Kastri sidoqofte arsyja juaj qe largoheni...ju deshiroje sukses mbarsi shendet e lumturi....kalofshit mire ku do qe te jeni....
Tungji i nderuari..
Me respekte te madheper ju:
Nga Tomori kontraverz:wink:

Kodra
25-09-05, 05:26
Pershendetje

Te nderuare,antare te Forumite Dardania,ju pershendese dhe ju uroi gjithe te mirate nga thellsia e ZEMRES.

Te nderuare Moderatore te palodhshem,ju pershendese,duke ju deshiruare edhe ju gjithe te mirate nga thellsia e Shpirtite.

Te nderuare nuk po gjeje shprehje sa jame i prekure pse me duhete te largoheme nga ky forume,i cili me ka mbete ne Shpirte,por shpresoi se do kthehem,edhe kjo me jepe kurajo te ju pershendese.

Une do beje largoheme-28.09.2005.

Tani kisha pase deshire te pershendese disa antare te forumite me te cilete kame pase mosmarveshje -

1.the godfather-nipi i dashure Pershendetje.
2.Arb- jeni i nderuare.
3.Tomori-gjithashtu jeni i nderuare.
4.Moderatorja e nderuare-Murgesha-Respekte,kaloni bukure.
5.Artisti-kaloni bukure (me ju vetem nje keqkuptime kemi pasure)
6.Reana-respekte-motrushe kaloni bukur.
Ketyre ju kame borgje edhe jese me shprese se do me faline (ofendimete)keqkuptimete.


Kurse Bondin-Psikologune-Posaqerishte i pershendese,edhe ju uroi pune te mbare te metutjeshme-jeni te shkelqyesheme.

Me nderime te nderuare.**********
**********
**********Kastri i nderuar

ēka do tė thotė kjo ,,Lamtumirė,, ?

Njė Gurė i ēmueshėm siē je ti i nderuar, mendoj se nuk bėn Lamtumirėn asnjėherė,pra :

Shkurt e Shqip


Ndrroje mendjen djaloTė pėrshėndes dhe tė Uroj gjithė tė miratKodra

Kastri
26-09-05, 23:04
Pershendetje

Te nderuare e te respektuare forumiste te Dardanise,po te mos e kisha kete Forume ne Shpirte do isha larguare pa zhurem e pa pershendetje,por pasi qe edhe largimi ime eshte i perkohshem,gjeta kurajo te ju pershendese deri sa te jame large Dardanie.

Problemi eshte i nje karakteri private i vogel por edhe i madhe per mua
koha....

Mir u pafshime se shpejti OJE DARDANI.

Me nderime te nderuare.