PDA

View Full Version : qao u bo bre me faqen?


K-man
29-09-03, 21:45
qka u bo me faqen e dardanialive.com. krejt akontet jane fshi, krejt prej fillimit....

Jacko^vaR^
22-11-03, 00:59
Jo Jo nuk jn fshi tash mire eshte shume .... kaloni buker me DardaniaLIVE.com

Murgesha
27-12-03, 02:31
E jo nuk eshte krejt ne rregul. Prap kane humbur shkrimet dhe datat. Mund te na tregoni qka u ba?

SheTa
04-01-04, 18:18
Ne rregull eshte tash.. Pore DardaniaLive i ndrohen data edhe informacjonet.. per qdo dit ka informacjone me te reja .

Knaqu nė DardaniaLIVE

Apollobb
13-03-05, 02:37
Welcom back to Dardania.de ;)

ShEjToNkA
13-03-05, 02:49
Welcom back to Dardania.de ;)

Apollobb
13-03-05, 03:19
Weh sa shpejt po rriten shkronjat :P

Ajde, se po e sho se kokeni merzi pa Forum, ENJOYYYYYYYYYYYYY

Krokodilli
13-03-05, 08:41
pershendetje,,,

shumica e shkrimeve kan humb,,,, jemi kthy mbrapa per nga nje muaj,, psh tek votimet dhe zondazhe aty jan fshi shum shkrimet te muajit Shkurt dhe Mars,,, sido qe te jet ju pershendes e vetem perpara

P.S,
MA MIRE KISH QEN TE ISH FSHI KREJT FORUMI TJA FILLONIM DISKUTIMET PREJ FILLIMI :lol:

First
01-12-05, 07:46
pershendetje,,,

shumica e shkrimeve kan humb,,,, jemi kthy mbrapa per nga nje muaj,, psh tek votimet dhe zondazhe aty jan fshi shum shkrimet te muajit Shkurt dhe Mars,,, sido qe te jet ju pershendes e vetem perpara

P.S,
MA MIRE KISH QEN TE ISH FSHI KREJT FORUMI TJA FILLONIM DISKUTIMET PREJ FILLIMI :lol: