PDA

View Full Version : MOS PO E TEPRONI ME SHUME MODERATOR


Agroni22
28-11-05, 14:50
nje keshille aty ku veten shume puna nuk del e mire .

Murgesha
28-11-05, 15:06
I nderuari Agron!

Nuk ka nevojė pėr shqetėsim nga numri i moderatorėve, pasi qė secili moderon dhe ka pėrgjegjėsi vetėm aty ku ėshtė moderator e jo pėr gjithė forumin.
Gjithashtu edhe moderatorėt kanė dikend tjetėr qė i kontrollon nė punėn e tyre.

Besoj se kjo mjafton pėr tu tejkaluar shqetėsimet e mundshme tek tė gjithė anėtarėt e FD.

Murgesha!