PDA

View Full Version : Per Bondin


fadil
08-09-04, 14:00
Pershendetje:

Une i kam shkruar nje leter Bondit ne mesazhin e tije privat por ai ende sme ka kthyerpergjigjje>

Por si doqe te jete Bondi ne kete raste ka bere diqka qe seshte dashur ta beje , te me akuzoj apo jap verejtje publike se kinse une kam shkruar ne disa emra, qka qe kjo seshte aspak e vertet, kjo eshte sikur une te ju them te gjithe atyre qe jan kunder mendimeve te mija se ju jeni nje njeri por keni disa emra te ne kete rubrik.

Por une sbrengosem aq shum per verejtjet e Bondit, pasi qe ato verejtje nuk jan asgje me shum se nje fushat per te me deskredituar mua ne ket rubrik, por kete smundeni te ja arrini ju pasi qe lexuesit e kesaj teme do te me vlersojn pozitivisht apo negativisht sipas mendimit te tyre.

Kurse Bondi ne nje fare menyre ne kete raste dhe ne disa raste tjera ka treguar se nuk eshte i paanshem sepaku ne kete forum por ka nje qellim qe ti perkrah ne menyr tinxare ata qe mendojn njejt me te.

dhe kjo per mua eshte normale , pasi qe gjdokush deshiron qe te gjithe njerzit te jene perkrahsit e tije e jo kundershtar.

por per ta arritur kete duhet te tregohesh i kujdes'shem ne veprime dhe i matur ne shprehje.

Me e Mir eshte Gjuha e Memecit se sa e Genjeshtarit.

sa i perket anes time Bondi mundet ti fshij te gjitha shkrimet qe e mbeshtetin partin apo liderin qe e perkrahi une, pres reagimet e atyre qe kan shkruar.

progoni
25-09-04, 20:12
Nė dy afishimet e fundit Gentiani bėn apel se ėshtė kėrcnuar nė mesazh privat.
Duke pas respekt tek moderatorėt e sidomos tek Bondi,besoj qė ėshtė mė se e nevojėshme njė apelim bile qė nė aspektin moral tė faqės sė dardanisė.
Edhe kjo loja e nikave tani ėshtė bėr cirk,me tė vrejtur Loloku se ėshtė zbuluar largohet me njėrin nik-name duke fyer forumin dhe forumistėt
Flm Murgesha per ftesen dhe uroj qe te jesh kaq e sjellsheme sa dukesh dhe pa paragjykime,por pe forumin dhe forumistet tjer lere kit muhabet te lutem!
Kalofsh bukur!

Me shpres se ja vlen njė apel,
sidomos per kercnimet nė privat

Bond
25-09-04, 22:33
I nderuari Progoni, nėse ka mundėsi mund tė na njoftoni se cili pseudonim qėndron prapa kėrcėnimeve, atėherė ne mund tė ndėrmarrim masa.


Bond

progoni
26-09-04, 19:27
I nderuari Progoni, nėse ka mundėsi mund tė na njoftoni se cili pseudonim qėndron prapa kėrcėnimeve, atėherė ne mund tė ndėrmarrim masa.


Bond


Me vetė faktin qė bėt kėt koment i nderuari Bond,

e bėni tė arsyeshėm respektin qė kemi pėr

JU

progoni

Bond
27-09-04, 22:15
I nderuari Progoni, pasi qė ju e inicuat ketė problem, nė rend tė parė ju falenderoj pėr njoftimin.

Pasi qė u njoftova me pėrmbajtjen e mesazhit nga zotėri Gentiani ne kemi marr masa ndaj diskutuesit qe kishte shkruar me atė nofkė, por do tė marrim masa edhe ndaj atij emrit apo emrave tjerė qe shkruan nė forum.

Pėr gjera tė tilla ju kisha lut tė gjith diskutuesve tė na njoftoni.


Me nderime Bond

I krishteri
02-06-05, 10:27
ku eshte tema: "CONTRADICTIONS IN THE QUR'AN"?

... radhen tjeter lajmero ne MP (privat) kur ta zhdukni temen nga faqja e dheut :evil: :evil: :evil:


************************************************** *****

http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=4785

Ėshtė mbyllur tema, pasi qe ne koh te fundit u detyruam tė nderhyjmė mė shpesh, arsya e mbylljes se temės qendron tek gjuha.


Me nderime Bond

Luana
05-06-05, 22:06
Te dashur Moderator , si duket Dardania don me u nda pike e pes , nuk eshte me ajo atmosfer sikur qe kishim dikur , sidomos ne kohen e fundit jan ber disa moderator qe s'kan lidhje 1 + 1 sa bejn . dhe drejtohen ketu dhe ju japin kushte e shesin IDE njerezve , nuk e besoj se kjo do te jet mire per ne dhe per disa persona qe jan me vite te anetarsuar ne ket Forum.
Me duket se shoku Admin eshte gabim qe i ben moderator ata qe veq sa jan antarsuar ketu ne Forum , duhet nji her ti mesojm e ti blejm se kush jan dhe pastaj Vepro ,
si psh:Gentiani, Odise nuk kan lidhje te behet moderator , i ofendon njerzit dhe flet sikur ka kry fakultetin e Psikologjis ,

Me kaq per sot dhe besoj se kjo gje merr masa sa me shpejt dhe besoj se e meritoj ket sepse jam anetare e vjeter ne www.dardania.de


Luana

Gentiani
05-06-05, 22:22
Te dashur Moderator , si duket Dardania don me u nda pike e pes , nuk eshte me ajo atmosfer sikur qe kishim dikur , sidomos ne kohen e fundit jan ber disa moderator qe s'kan lidhje 1 + 1 sa bejn . dhe drejtohen ketu dhe ju japin kushte e shesin IDE njerezve , nuk e besoj se kjo do te jet mire per ne dhe per disa persona qe jan me vite te anetarsuar ne ket Forum.
Me duket se shoku Admin eshte gabim qe i ben moderator ata qe veq sa jan antarsuar ketu ne Forum , duhet nji her ti mesojm e ti blejm se kush jan dhe pastaj Vepro ,
si psh:Gentiani, Odise nuk kan lidhje te behet moderator , i ofendon njerzit dhe flet sikur ka kry fakultetin e Psikologjis ,

Me kaq per sot dhe besoj se kjo gje merr masa sa me shpejt dhe besoj se e meritoj ket sepse jam anetare e vjeter ne www.dardania.de


Luana

:lol: :lol: :lol:

Ti Zonja, Zonjushe diskutuese Luana, a mos deshe rastėsisht ta krijojmė edhe atmosferėn e diskutimit ty pahiri, vetėm se je anėtare e vjetėr dhe shkarravitė koti nė forum dhe tema ?! :wink:

Personalisht, pėr mua po ta fali kėsaj radhe e sa i pėrket Odise, mė duhet tė themė se ky forum diskutimi ka nevojė pėr njė diskutues tė tillė dhe kalibrit siē ėshtė ai, ndėrsa ata qė shkarravisin e hudhin njė grumbull shkronjash, qė nuk dijnė kuptimin as tė shkrimit e as diskutimit, por mbeten duke numėruar postimet (nuk po shkruaj si nė rastin tėnd) por e din vehtė ti :wink: mirė qė janė tė na tregojnė se kush duhet tė zgjidhet -blihet e shitet pėr moderatorė!

Mirė do tė ishte pėr ty, qė tė mendosh para se tė postosh diēka e pastaj lexo, e praktika e shkrimeve tua e dėshmon tė kundėrtėn.

dr1ta
05-06-05, 22:23
Pajtohem plotsisht me Luanen !!!! NUk esht normal me be diken moderator per 2-3 dite ...dhe ketu vijn e shesin ide si te mendoj e cka esht e verteta ...mendjmadhesi e tepert ...vet flasin per rrespekt ..vet flasin per RRESPEKT NDAJ SHQIPTARIT .....Kurse e kan nje sjellje sikur nje SHKA ...e toleranca ce flet gjithkush ketu ku mbet ??? Hapin tema te ndryshme vetem sa per reklama e shpirti dhe tema nuk perputhen askund. E kam fjalen per Odise .

doGzona
05-06-05, 22:35
Pajtohem me Luana dhe dr1ta.

ARVANITI
05-06-05, 22:40
Ti Zonja, Zonjushe diskutuese Luana, a mos deshe rastėsisht ta krijojmė edhe atmosferėn e diskutimit ty pahiri, vetėm se je anėtare e vjetėr dhe shkarravitė koti nė forum dhe tema ?! :wink:

Personalisht, pėr mua po ta fali kėsaj radhe e sa i pėrket Odise, mė duhet tė themė se ky forum diskutimi ka nevojė pėr njė diskutues tė tillė dhe kalibrit siē ėshtė ai, ndėrsa ata qė shkarravisin e hudhin njė grumbull shkronjash, qė nuk dijnė kuptimin as tė shkrimit e as diskutimit, por mbeten duke numėruar postimet (nuk po shkruaj si nė rastin tėnd) por e din vehtė ti :wink: mirė qė janė tė na tregojnė se kush duhet tė zgjidhet -blihet e shitet pėr moderatorė!

Mirė do tė ishte pėr ty, qė tė mendosh para se tė postosh diēka e pastaj lexo, e praktika e shkrimeve tua e dėshmon tė kundėrtėn.

Shume dakort.

Vetem shkarravina

Dreni30
05-06-05, 22:42
Te nderuar moderator/e

Une nuk jam edhe kushedi sa moti ketu ne forum dhe ndoshta nuk eshte mire te shkruaj, por po i verej disa gjana qe me te vertet nuk po me pelqejne.

Si moderator/e qe jeni duhet pak edhe te tregoni rrespekt dhe mirekuptim ndaj anetareve te furumit. Une po i lexoj disa qe kam marr vesh se jan moderator e nuk kan rrespekt ndaj anetareve. Kjo me duket se nuk eshte ne rregull per moderatoret. Kur te jete kritika me vend besoj se nuk hidherohet askush dhe secili analizon per veten.
Mua po ma merr mendja se disa moderator jan pak edhe te pa informuar apo nuk e kan kuptuar se si te gjinden ne raste te ndryshme.
Ketu ne forum behen biseda te ndryshme dhe duhet ti lihet secilit hapsire per mendimin e vete, une ashtu se paku mendoj e jo te kritikohet ne menyra te ndryshme siq e pash Odise etj. dhe qeshjet cinike nuk kan vend e as nevoj ketu, ju lutem.. si moderat.. qe jeni.
Ju kisha lut si moderat.. te jeni me te sjellshem dhe te tregoni rrespekt ndaj anetareve ose largohuni e mos sjellni probleme ne forum.

Ne fund nuk po shtoj me asgje vetem besoj se edhe Admini e lexon kete.

Pershendetje Dreni30.

Gentiani
05-06-05, 22:45
ARVANITI, tė lutem shumė mos ndėrhyjė kėtu kur nuk je i apostrofuar!

Ėshtė hera e dytė, qė bėn ndėrhyrje e ndėrlidhje nė shkrimet e mia tek ky forum.

florian
05-06-05, 22:47
me duket qe me luanen dikush ja teproi ????????????

dr1ta
05-06-05, 23:22
Gentiani mos i jep liri vetes te kercenojsh diken ne at menyre (zot)

Bond
05-06-05, 23:35
Tė nderuar diskutues:

Luana
dr1ta
florian
Dreni30
doGzona

Nuk e shofim edhe aq serioze ankesėn tuaj, por nė asnjė menyr nuk do tė lejojmė qe tė diskriminohet asnjeni nga diskutuesit padrejtėsisht.

Jeni tė ftuar dhe tė mirėseardhur qe tė paraqitni gjdo padrejtėsi qe ju bėhet nga ne moderatoret por edhe nga ndonjė bashkbisedues.

Me nderime Bond

ARVANITI
06-06-05, 10:46
ARVANITI, tė lutem shumė mos ndėrhyjė kėtu kur nuk je i apostrofuar!

Ėshtė hera e dytė, qė bėn ndėrhyrje e ndėrlidhje nė shkrimet e mia tek ky forum.

...qe te mos zgjatesha thashe "jam dakort plotesisht"...

Mendimet e njerezve rreth dickaje perputhen shpesh.

Se kuptoj se ke quan "nderhyrje"

Miqesisht

ARVANITI

P.S. Nqs e ke me te vertete problem, me thuaj, qe ta "formuloj" edhe njeher ate postimin tend.

Gentiani
06-06-05, 17:24
Jo vetėm qė nuk ėshtė aq serioze, por aspak serioze ankesa e kėtij koalicionit qė u formua shumė shpejtė edhe atė pėr njė gjysėm ore!

Nuk ėshtė vėshtirė tė vėrehet, se shkresat e tyre janė me porosi dhe tė influencuara, fakti tjetėr tregon se ata nuk ankohen pėr padrejtėsi dhe diskriminim, ēka asnjėri prej tyre nuk mundet ta argumentojė, sepse me asnjėrin nga kėta diskutues nuk kam ndėrruar as shkronjė, as shkrim sa janė aktivė nė forum, se lėre mė t`u ėshtė bėrė padrejtėsi ose tė ėshtė hequr ndonjė shkrim ose mbyllje teme!!!

Me njė fjalė shkruan Luana, pastaj vjen Drita dhe pajtohet me te por jo plotėsisht pason DoGzona pajtohet me Luana e Drita dhe Dreni30. Ec e bjeri nė fije kėsaj pune cila me cilėn dhe kush me kėndė pajtohen :roll: :roll: e kush jo ?!!!

Mirė do tė ishte sikur tema dhe diskutimi tė argumentohen dhe mos tė pasojnė diskutimi sikur tė ishim tek tema e thash e thėnave, sepse e humbni seriozitetin edhe atėherė kur ju bėhet padrejtėsi dhe diskriminim!

florian
06-06-05, 17:36
Nese dikush ka ankesa ne moderator ose ne antar dhe thot nje emer ne te ateher duhet ta bashkangjit me fakte e jo vetem me fjal me respekt flori .

dr1ta
06-06-05, 19:00
Jo vetėm qė nuk ėshtė aq serioze, por aspak serioze ankesa e kėtij koalicionit qė u formua shumė shpejtė edhe atė pėr njė gjysėm ore!

Nuk ėshtė vėshtirė tė vėrehet, se shkresat e tyre janė me porosi dhe tė influencuara, fakti tjetėr tregon se ata nuk ankohen pėr padrejtėsi dhe diskriminim, ēka asnjėri prej tyre nuk mundet ta argumentojė, sepse me asnjėrin nga kėta diskutues nuk kam ndėrruar as shkronjė, as shkrim sa janė aktivė nė forum, se lėre mė t`u ėshtė bėrė padrejtėsi ose tė ėshtė hequr ndonjė shkrim ose mbyllje teme!!!

Me njė fjalė shkruan Luana, pastaj vjen Drita dhe pajtohet me te por jo plotėsisht pason DoGzona pajtohet me Luana e Drita dhe Dreni30. Ec e bjeri nė fije kėsaj pune cila me cilėn dhe kush me kėndė pajtohen :roll: :roll: e kush jo ?!!!

Mirė do tė ishte sikur tema dhe diskutimi tė argumentohen dhe mos tė pasojnė diskutimi sikur tė ishim tek tema e thash e thėnave, sepse e humbni seriozitetin edhe atėherė kur ju bėhet padrejtėsi dhe diskriminim!


Huhhhh Genti ti jo qe ske ide cka ndodh ketu ..por pa prit hyn dhe fillon te shkruash sikur nje zot :? ehh nese dikush hyn ketu dhe ankohet dmth dicka esht problem MBAJE NE MEND!!!!!! NUK JEMI TE THASHETHENMET por dickutime rreth dardanise MBAJE NE MEND EDHE KET!!!!! ..pra edhe nje her ...NESE don argumente???... kurr ke kohe te hysh ketu te lexojsh mundesh me hy edhe ne tema tjera dhe me i lexu postimet cka ndodh ...TI je pra moderator dhe bene punen si duhet !!!! e te fillojm me copy dhe paste ketu te gjitha shkrimet ...do te trullohet vec kryt edhe me shume :(


PS: Bene nje shetitje ne fd

Gentiani
06-06-05, 21:28
Jo vetėm qė nuk ėshtė aq serioze, por aspak serioze ankesa e kėtij koalicionit qė u formua shumė shpejtė edhe atė pėr njė gjysėm ore!

Nuk ėshtė vėshtirė tė vėrehet, se shkresat e tyre janė me porosi dhe tė influencuara, fakti tjetėr tregon se ata nuk ankohen pėr padrejtėsi dhe diskriminim, ēka asnjėri prej tyre nuk mundet ta argumentojė, sepse me asnjėrin nga kėta diskutues nuk kam ndėrruar as shkronjė, as shkrim sa janė aktivė nė forum, se lėre mė t`u ėshtė bėrė padrejtėsi ose tė ėshtė hequr ndonjė shkrim ose mbyllje teme!!!

Me njė fjalė shkruan Luana, pastaj vjen Drita dhe pajtohet me te por jo plotėsisht pason DoGzona pajtohet me Luana e Drita dhe Dreni30. Ec e bjeri nė fije kėsaj pune cila me cilėn dhe kush me kėndė pajtohen :roll: :roll: e kush jo ?!!!

Mirė do tė ishte sikur tema dhe diskutimi tė argumentohen dhe mos tė pasojnė diskutimi sikur tė ishim tek tema e thash e thėnave, sepse e humbni seriozitetin edhe atėherė kur ju bėhet padrejtėsi dhe diskriminim!


Huhhhh Genti ti jo qe ske ide cka ndodh ketu ..por pa prit hyn dhe fillon te shkruash sikur nje zot :? ehh nese dikush hyn ketu dhe ankohet dmth dicka esht problem MBAJE NE MEND!!!!!! NUK JEMI TE THASHETHENMET por dickutime rreth dardanise MBAJE NE MEND EDHE KET!!!!! ..pra edhe nje her ...NESE don argumente???... kurr ke kohe te hysh ketu te lexojsh mundesh me hy edhe ne tema tjera dhe me i lexu postimet cka ndodh ...TI je pra moderator dhe bene punen si duhet !!!! e te fillojm me copy dhe paste ketu te gjitha shkrimet ...do te trullohet vec kryt edhe me shume :(


PS: Bene nje shetitje ne fd

Shkruaje pra atė problem qė paske dhe po tė mundon, nėse vėrtetė e ke! dhe sa kohė tė gjatė po tė mundon, ose mbrėmė tu kujtua ashtu rastėsisht :wink: pėrndryshe nuk ja lejoj vehtes atė komoditet tė mirrem me leximin e shkresave tua qė nuk kanė objekt diskutimi por shėtitje nė tema dhe shkrime!

Ah, gati harrova se do ta propozoj qė ta kem edhe njė asistente qė ma pėrkujton se ēka kam pėr tė punuar :wink: :wink:

shkrujati Gentiani dhe doli tė shetisė nė korzon e forumit! :wink:

dr1ta
06-06-05, 22:18
Shkruaje pra atė problem qė paske dhe po tė mundon, nėse vėrtetė e ke! dhe sa kohė tė gjatė po tė mundon, ose mbrėmė tu kujtua ashtu rastėsisht :wink: pėrndryshe nuk ja lejoj vehtes atė komoditet tė mirrem me leximin e shkresave tua qė nuk kanė objekt diskutimi por shėtitje nė tema dhe shkrime!

Ah, gati harrova se do ta propozoj qė ta kem edhe njė asistente qė ma pėrkujton se ēka kam pėr tė punuar :wink: :wink:

shkrujati Gentiani dhe doli tė shetisė nė korzon e forumit! :wink:


Lexo!! Me gjithe deshire te behem asistent pasha ty Po :D Edhe une shetitme ne fd haptas gjithkund !!! Po mos ma mbaj gajlen more mua ..por ndoshta edhe ke per detyre te kujdesesh pak ....Po mos ja lejo vetes krejt ket liri ...ehhhh ti hanksha ment ty ce i ke po cka do te bejshim ne pa ty ketu :wink:


Mos harro te lexojsh ket tash cka kam shkruar mbaje ne mend!!! :D

Bond
06-06-05, 22:46
Tė nderuar diskutues:

Luana
dr1ta
florian
Dreni30
doGzona

Nuk e shofim edhe aq serioze ankesėn tuaj, por nė asnjė menyr nuk do tė lejojmė qe tė diskriminohet asnjeni nga diskutuesit padrejtėsisht.

Jeni tė ftuar dhe tė mirėseardhur qe tė paraqitni gjdo padrejtėsi qe ju bėhet nga ne moderatoret por edhe nga ndonjė bashkbisedues.

Me nderime Bond

IB
13-06-05, 20:45
Ju lutem te me ndihmoni si ti shfletoj postimet e ma parshme sepse i kame postuar deri me tani ma se pakti 80 postime por asnjehere nuk po muj me i shiquar ato dhe ndoshta une kame ber ndoni gabim gjate postimeve dhe dua te me spjegoni si te vij deri te postimet e mija
ju falemnderit per mirkuptim

ARVANITI
14-06-05, 11:12
Ju lutem te me ndihmoni si ti shfletoj postimet e ma parshme sepse i kame postuar deri me tani ma se pakti 80 postime por asnjehere nuk po muj me i shiquar ato dhe ndoshta une kame ber ndoni gabim gjate postimeve dhe dua te me spjegoni si te vij deri te postimet e mija
ju falemnderit per mirkuptim

Tek "Profili", abonohu per pergjigjet me email.

e x p l o r e r
22-06-05, 11:01
Bond, mė ke pėrjashtuar, mė ke deformuar nofkėn dhe mė ke bllokuar numrin IP!

PSE?

munti
05-07-05, 01:19
I nderuari Bond!

Kam nje pyetje per ju mbasi jeni moderator i rubrikes "feja e shqiptarit".
Perse veproni njeaneshem ne disa raste,sic eshte shembulli me postimin e Albit per problematikun ne temen:Fotografi qe flasin mbi egzistimin e Allahut,dhe sa dihet ne kete teme nuk eshte fyer askush,qellimi i kesaj teme ishin argumentet natyrore qe flasin mbi Allahun.Ne anen tjeter ky fare m... Problematiku ja nisi me ofendime ne rastin konkret ishte fotoja e forumit tjeter.Problematiku shkruajti:
Kuotė:
O leni more ato marri, se fotografi e shkronja e forma te ndryshme gjen ne natyr sa te duash.

Ja shiqoni kete a ka far domethanje kjo foto http://www.forumi.zeriyt.com/index.php?action=dlattach;topic=10577.0;id=1818;im age

Ketu shihet qarte se kush eshte tuj bere ofendime dhe provokime por per fate te keqe trajtimet behen njeanshem dhe ne dem te muslimaneve te ketij forumi.

Me nderime:munti

Bond
05-07-05, 02:08
I nderuar munti, ketė herė po tė pergjigjem.

Kjo faqe nuk ėshtė faqe e Besimit islam as e besimit krishter, por faqe shqiptare.

Sado qe te perpiqeni tė shėndrroni nė faqe tė tillė, e kot ėshtė nuk do tė lejojmė.

E kemi hap kapitullin mesime nga Kur’ani, dhe mesime nga Bibla.

AlbMuslim-Ku ėshtė person i padeshiruar nė Dardania.de, sonte e kam bllokuar IP adresėn e tij e nuk ėshtė hera e parė qe e bllokoj, por duke pas parasysh se ka edhe tė tjerė qe shkruajnė nga i njejti IP numer e kam liruar sa herė.

Me vie keq nga diskutuesit tė cilėt shkruajnė nga kjo IP adres por si duket me ketė njeri nuk ka metod qe mund tė mirrem vesh me te.

Asnjė ankes qe vie nga ky person nuk mirret parasysh edhe sikur tė kishte tė drejtė, pa marr parasysh a ankohet vet apo nėpermjet zėdhėnėsve sikurse sonte me ndermjetsimin tėnd munti.


Me nderime Bond

at|n|
05-07-05, 13:19
Edhe pse Bondi e paska refuzu ket ankese edhe une i bashkangjinta muntit ne kete verejtje sepse mendoj se verejtja e drejte qe ishte ne kete rast e muntit ishte me vend dhe nuk mendoj se ka qene e drejte qe te fshihet shkrimi i AlbMuslimit e shkrimet qe jane pa pike lidhje, te forumi tjeter me fotografi "banale" te mos fshihen atehere kjo eshte e padrejte e madhe.
Une pajtohem se nuk eshte faqe Islame as Krishtere mirepo te perdhoset tema e te vendosen ne te gjithfare foto, si ne rastin e meparsheme eshte nje poshteresi e madhe. Pa marre parasysh se a eshte AlbMuslimi a kush, kur verejtja eshte e drejte atehere ajo meriton shqyrtim edhe perkrahje.
Nejse , shpresoj se nga ana e Bondit nuk do te perseriten keto njeanshmeri


at|n|

4peace
05-07-05, 14:10
Mos u habitni,
kjo s'eshte hera e pare e as e fundit kur ndytesira si kjo...

http://www.forumi.zeriyt.com/index.php?action=dlattach;topic=10577.0;id=1818;im age


...tolerohen e fshihen reagimet (qe kane per pasoje kete).


Kesaj i thone "mbyte hardhucen kah bishti". Rezultati: Bishti del prap, hardhucen nuk e gjen asgje!


Cdo te mire!

ARVANITI
06-07-05, 10:26
Nuk u postua si fotografia, por si nje link. Dhe nese e shikon apo jo ate fotografi, varet nga ti, ne e hap apo nuk e hap kete link. Jam dakort me Bondin.