PDA

View Full Version : Anėtarėsuar: Jun 2005


Toni3
29-06-06, 13:01
Pershendetje

Nje sugjerim deri tek administratori i faqes, me qe ka perkthyer scripitin vBulletin ne gjuhen shqipe pjesen me te madh te tij, duhet te bej edhe ca ndryshime qe forumi te duket edhe me mire.

Tek profili: Anėtarėsuar: Jan 2004, (muajt e vitit, mendoj qe duhet te perkthehen, sepse eshte nje gje qe verehet nonstop, keshtu qe mendoj se do te ishte pozitive nje shqiptarizim i tyre!

Me respekt!

GjIlAnAsI_cSi
29-06-06, 22:02
Pershendetje..

Po pergjigjem pak si shkurt dhe ta kuptosh nje gje mire..!

Per te perkthy nje forum duhet pun , dhe brenda javes , duhet drejtuar tek mjeku per Syze..! mbase codet dhe fjalet qe jan ne te , duhet me qen teper specialit i englishtes per ti perkthy dhe per ti bere ne vend qe duhet..! Dhe cdo gje qe del e re, del me Englisht e jo me gjuhen shqipe per at ne jemi pakes mbrapa me Perkthime , dhe na duhet shum pun , per te bere 80% e gjuhes qe me qen e kuptushme..!

Ndoshta me kuptove..!

Gjith te mirat