PDA

View Full Version : Tema te fshira


Zero Cool
15-04-06, 16:32
Me duket se temat e mia fshihen apriori, didoqofte jem nr.1 ne kete aspekt:


http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=109


Tybe nkofshin temat e mija ma te kqija se te disave ketu.

jadore
15-04-06, 21:00
Me duket se temat e mia fshihen apriori, didoqofte jem nr.1 ne kete aspekt:


http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=109


Tybe nkofshin temat e mija ma te kqija se te disave ketu.
..........

.......mos e merr me merzi "Zero Cool" ,ka edhe me keq , -ty po te fshihen temat ,....une po kerkoj ,-te me fshihen temat-
.( nuk eshte edhe pune e mire forte jo, te pakten si ngushllim ti ke, te tjeret vendosin . -ska me keq se te jesh vetekritike ....)

Paradox_13
15-04-06, 21:34
..........

.......mos e merr me merzi "Zero Cool" ,ka edhe me keq , -ty po te fshihen temat ,....une po kerkoj ,-te me fshihen temat-
.( nuk eshte edhe pune e mire forte jo, te pakten si ngushllim ti ke, te tjeret vendosin . -ska me keq se te jesh vetekritike ....)
Per te kritikuar dike me pare duhet qe te kritikosh vetveten(apo te jesh vetkritike siq e thuani ju zonje)prandaj mos e merrni kete si nje veti tuj te keqe sepse kjo eshte pasqyr e sinqeritetit te nje personi e qe kesaj radhe ky person jeni pikrisht ju e nderuar.
Se paku une keshtu mendoj,ndoshta gabim po e them.
Ju pershendes.

Luani_fr
18-06-06, 08:38
Une kur per here te pare ekam pare ket sit kam mendue se kjo dote jet sit e te gjithve?!!! por shume shpejt u zhgenjeva, dhe tani kam mendue dhe pyes valle kush jan keta njerez qe e administrojn kete site, pasi qe ato tema, ato postime qe nuk ju pelqejne ketyre moderatorve i fshijne, ato postime qe i kundervihen atyre matrapazeve apo atyre qe po vazhdojne me dekada te fyejn qdo vlere kombetare apo edhe njerezore ato fshihen, ndersa ato qe shajne fyejn edhe bejn propaganden e serbit sikur gjithmon ato as nuk fshihen por ato edhe mbrohen nese dikush i kundershton, pranaj kam pyetur edhe pyes valle KUSH JAN KETA TE MJERE.???!!!

Bond
18-06-06, 11:28
I nderuar Luani fr, edhe nė tė ardhmen do tė zhgenjeheni nėse ofendon diskutuesit tjerė edhe atė pa qenė i ofenduar nė asnjė menyrė.
Dy herė ėshtė edituar shkrimi juaj (ofendimet).

prishtinasi
18-06-06, 12:55
I nderuar Luani fr, edhe nė tė ardhmen do tė zhgenjeheni nėse ofendon diskutuesit tjerė edhe atė pa qenė i ofenduar nė asnjė menyrė.
Dy herė ėshtė edituar shkrimi juaj (ofendimet).


Sidoqofte Bond, behu i sinqerte....ndodhe qe disa shkrime fshihen sipas qefit te moderatorve:smile: !

Zero Cool
18-07-06, 17:33
Pash zotin kujt i pengojti tema ime me Modern Dancing te Humori ? Ēka ka pas te keqe aty dhe pse u fshi kur sa e kam pa une kishte disa reagime pozitive aty dhe tek e fundit aty eshte humor apo duhet me nejt me mrrolat e krejt dynjos kur te besh shaka ?
************************************************** *****************************
Nuk hapet sondazh nė secilin kapitull por ėshtė rubrika e vecantė pėr sondazhe.

Kjo ishte arsyeja e fshirjes sė temės.

Mos i pėrserit secilėn herė shkrimet me shkronja tė trasha, tė zmadhuara e me ngjyra.


Bond

emine
29-10-11, 20:44
Me duket se temat e mia fshihen apriori, didoqofte jem nr.1 ne kete aspekt:


http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=109


Tybe nkofshin temat e mija ma te kqija se te disave ketu.
eu dyje dyje.tash u knaqe ka fshin ti tema e postime,ateher numer nji qe ti kan fshi,sote numer nje qe pi fshin,,,,