PDA

View Full Version : Video nė Dardania.de


admin
15-06-09, 21:40
Pėrshėndetje,

Tani keni mundėsi tė postoni edhe video nga Youtube.com , lexoni regullat mė posht se si mud tė postosh video dhe qfar regulla nevoiten:

- Hapni temė tė re pėr gjdo Video.
- Video duhet qė tė jet pa tjetėr nga uebfaqja 'YouTube.com'.
- Video me material porrnografike nuk lejohen, ndodhė qė tė pėrjashtoheni nga forumi.
- Nėse video pėrmban material humoristik nė titullin e shėnoni [Humor] dhe pastaj teksti nėse ėshtė muzikė e bėn [Muzike] etj.

Shembull:
[Humor] Stupcat - Egjeli 2
[Muzike] Adelina Ismaili - Mos ma ndal

Pytje:
Si mund tė postoj video , nuk di ku tė klikoj dhe si ?

Pėrgjigjje:
Sic tregova edhe mė lartė video duhet tė jetė nga uebfaqja 'YouTube.com' tash do tju tregoj si postoni njė video shiko shembullin mė poshtė .

Shembulli :
Ne duam ta psotojm kėtė video http://www.youtube.com/watch?v=K3b7OIK1LKM
me lart e kam bėrė at codin me ngjyrė tė kuqe sepse atė cod ju duhet ta kopjoni dhe ta postoni nė forum kėshtu

[YOUTUBE]K3b7OIK1LKM [ /YOUTUBE ]

Rezultati:
K3b7OIK1LKM

Ju faleminderit . nėse ju duhet ndihmė shkruani kėtu .

Stafi Dardania.de

GjIlAnAsI_cSi
15-06-09, 22:16
Pune te mire keni bere Admin.

Por ajo qe mua me interesoj , ndoshta e njejta gje do ti interesoj gjith antarve te forumit eshte nese un dua psh kete video ta publikoj ktu ne forum

http://www.youtube.com/watch?v=JctMVAbVltI&feature=related

Do te thot duhet ta bej copy gjith ate me te kuqe apo?

Falemnderit..

admin
15-06-09, 22:21
GjIlAnAsI_cSi faleminderit

po pra nė youtube nė gjdo video e keni anash
URL : http://www.youtube.com/watch?v=K3b7OIK1LKM

edhe ti e bėn copy vetėm at code qė ėshtė mbas = (shenjės barabart )

tė pėrshėndes besoj se e ke kuptu

Admin.

GjIlAnAsI_cSi
15-06-09, 22:28
JctMVAbVltI&feature=related


Shih i nderuar Admin? S'del pra e kopjova prej = ne kete links http://www.youtube.com/watch?v=JctMVAbVltI&feature=related por ktu jan dy = ?

Un ndoshta e kuptoj me mire por antaret tjere jo!

Falemnderit.

admin
15-06-09, 22:46
http://www.youtube.com/watch?v=JctMVAbVltI&feature=related

hyn ketu edhe pastaj ne ane te djatht eshte

URL: http://www.youtube.com/watch?v=JctMVAbVltI

Shembull:
JctMVAbVltI

Shqipria e Bashkuar
19-06-09, 15:28
aIV320qADSM

a esht mir

Horizonti
05-09-09, 22:48
Muzikė
Shyhrete Behluli
"Medvegjė toka ime"
tBFlpuaZZC0

Skyfter
19-09-09, 22:20
Nuk jam aq mik i teknologjis (nejse pak budall jam)... ju lutem a mundet dikush me ma shpjegu apo me mir me thon me ma vizatu se nuk jam ka i bi ne fije se si me postu video direkt :confused:

Artisti
20-09-09, 11:01
Nuk jam aq mik i teknologjis (nejse pak budall jam)... ju lutem a mundet dikush me ma shpjegu apo me mir me thon me ma vizatu se nuk jam ka i bi ne fije se si me postu video direkt :confused:
Skyfter i nderuar, shpresoje te jeshe mire!

Tash ta spjegon ty Artisti me analizen e cila te sjell te suksesi.


E hap youtube pastaj shiko kete:


1558

Kodin e rrethuar me te kuqe e kopjon dhe klikon ketu:1559

klikon aty ku eshte shenja e youtube


pastaj sjell kodin e kopjuar ne mes te [youtube]Ketu vie Kodi i kopjuar[youtube]


Pastaj duket keshtu:


SgKEI2HCXKgSuksese

Skyfter
20-09-09, 14:17
Artist i nderuar faleminderit, nuk e pasna pa ket shenjen e Youtube me heret ..

Urime Festen e Fiter Bajramit ...iPEqbA09siI

Dallandyshja_718
20-09-09, 16:04
Artist, te faleminderit per kete sqarim, nuk e dija kete metodė...
T'pershendes...


WIvcmrVfk1E&feature=player_embedded#t=36

roadrunner
28-03-10, 13:58
Test test....


UJIbLdJv6fs

Naki
30-06-11, 16:01
aIV320qADSM

a esht mir

Ju faliminderit per kete video projekt!

rastesishT
30-06-11, 16:35
He diskriminim heeee une sisha kerkund... :D a ska dyjeja u mush interes o daj pa ja mbush gushen asht badihava hahahahahahahah

Zero Cool
30-06-11, 16:51
uck_aksh (alias Shqipria e Bashkuar, kur ishte i banniraten uck_aksh)tu ka plakė video, hajt bane 1 te re :smile:
aIV320qADSM&feature=player_embedded