PDA

View Full Version : Nje pershendetje te fort


uck_aksh
28-08-07, 23:16
Pershendes nga zemra moderatorin i cili ma ka plotsuar deshiren mbrenda nje minute rubrika "Bota shpirtrore" nuk shfaqet me ne PC time
lus moderatorin qe ma ka ber ket te mir tme pergjegjet se i kam diqka te mir borgj
jo per tjeter mo nuk mundesha te mos hy ne keto rubrika edhe kur hysha shum u ndjesha keq kur shihja se si fyhemi ndermejet veti


edhe nje her ju pershendes qe ma beret te mundur ket
respekt per ju nga
uck_aksh

Bond
29-08-07, 00:04
mua me pelqen dhe esht prefekt vetem qe nuk po me pelqen rubrika "BOTA SHPIRTRORE" nuk po mund te lexoj shkrime ku akuzohet shqiptari per nje gje qe ndodh ne iran irak apo edhe ne amerike i kisha lut stafin e www.dardania.de (http://www.dardania.de/) qe mua te ma bejt te pamundshme hyrjen ne ket rubrik "BOTA SHPIRTRORE"


BOND te lutem a mundesh te ma besh te pa mundur hyrjen ne ket rubrik

me respekt nga uck_aksh

I nderuar uck_aksh, kerkesen tende e aprovuam.

uck_aksh
29-08-07, 14:50
I nderuar uck_aksh, kerkesen tende e aprovuam.

jeni gjithmon i respektuar nga un ti dhe gjith stafi i www.dardania.de (http://www.dardania.de)
pun te mbar dhe qofshi perjet faqebardh

respekt per stafin nga uck_aksh

Dreni30
31-12-07, 15:44
Ketu e dergoj nje pershendetje per te gjithe moderatoret e forumit Dardania.
Njeherit e gezofshi vitin qe po vjen pastaj ju uroj nje pune te palodhshme qe po e beni per te ruajtur interesat e forumit, duke ndihmuar dhe rregulluar punet ketu ne forum. E them kete se jeni gjithe aty kur eshte nevoja per te drejtuar apo edhe evituar gabimet qe munden me u paraqit nga ana e anetareve.
Ne fund vetem ju deshiroj suksese ne vitin e ardhshem, qofshi me shendet e te lumtur ne cdo hap te jetes tuaj.

Dreni.