PDA

View Full Version : Si do te dukej Dardania.de pa ......X,Y?


Drinni
02-06-06, 21:11
Edhe pse shum here ndodhin mospajtime te llojeve te ndryshme, dardania.de te ben prap terheqes te vizitosh ate še thon vizituesit jo te pakt te ktije forumi diskutues, rreth temave te ndryshme, rreth perditshmeris dardane dhe mbar shqiptare. lexova diku se dikush kerkuaka te i fshihen shkresat, se dikush te jet lodhur, e se ndoshta dikush edhe te mos jet i mirpritur.( sjam une far moderatori a far hamami, t┤mos keq kuptohemi se po beje ndonje reklam).

Vetet kam nje respekt te veqant per nje numer te madhe ketu se si "luftojn" me vullnetin me te madhe per šeshtjen kombtare, per te (mos)arriturat, thjesht ke nje pasqyrim te rrjedhes se asaje qe s'ke mundur ta kapesh gjat dites, javes....... edhe me gjate!
Si do te dukej forumi dardania p.sh pa (filan fistekun) X,Y-nin ?

4peace
03-06-06, 10:07
Edhe pse shum here ndodhin mospajtime te llojeve te ndryshme, dardania.de te ben prap terheqes te vizitosh ate še thon vizituesit jo te pakt te ktije forumi diskutues, rreth temave te ndryshme, rreth perditshmeris dardane dhe mbar shqiptare. lexova diku se dikush kerkuaka te i fshihen shkresat, se dikush te jet lodhur, e se ndoshta dikush edhe te mos jet i mirpritur.( sjam une far moderatori a far hamami, t┤mos keq kuptohemi se po beje ndonje reklam).

Vetet kam nje respekt te veqant per nje numer te madhe ketu se si "luftojn" me vullnetin me te madhe per šeshtjen kombtare, per te (mos)arriturat, thjesht ke nje pasqyrim te rrjedhes se asaje qe s'ke mundur ta kapesh gjat dites, javes....... edhe me gjate!
Si do te dukej forumi dardania p.sh pa (filan fistekun) X,Y-nin ?

Drinni...

...ti qenkshe i ri (pernga regjistrimi), keshtuqe mendoj se nuk e ke vleresuar si duhet situaten ne kete forum. Po te kishe te dhena me te shumta mbi historiatin e ketij forumi, atehere do te kishtte rene shume lehte ne sy se ky forum eshte pastruar "etnikisht" ne menyre sistematike...
Me "punen" e pladhshme te stafit, me ne krye Bondin, ky forum eshte bere forum i moderatoreve e disa anetareve te pakte si une e ti, qe marrim pjese tek-tuk...Une, vetem sa per t'ua prishe rehatine idilike te politikes se pritjes...
Shikoje me shpesh sa frekuentohet ky forum - katastrofe!


*

Arb
03-06-06, 10:47
Dardania do te dukej me mire pa faren cetnike enveriste, dhe pa zagaret fetare...

Pupi
01-03-07, 20:26
Po bojka, po bojka edhe pa ty :wink:

Tomori
02-03-07, 16:59
Dardania do te dukej me mire pa faren cetnike enveriste, dhe pa zagaret fetare...

Dardania do te dukej me mire pa faren cetnike enveriste, dhe pa zagaret e Janatollasit e Vatikanit...

Daja POLIC
05-03-07, 22:46
Dardania do te dukej me mire pa faren cetnike enveriste, dhe pa zagaret e Janatollasit e Vatikanit...

ngrkkkkkkkkkkk :biggrin: