PDA

View Full Version : Kerkes per Aop #dardania


F|DAN
15-03-07, 00:44
Pershendetje i nderuar shum i respektuar staf i #Dardania nga nje user qe ka shum respekt ndaj jush dhe me gjith nderin tim dot kisha bere nje kerkes kuptohet nese egziston mundsia te jem edhe un pjes e stafit tuaj kuptohet te kom nderin te posedoj aop nese me lejohet prej jush,, jam Fidani nga Suedia ne prill te keti viti dhasht zoti do ti mbush 24 vjet,, frekuentoj chatin me sa e di un 12 ore po ndonjeher me ndodh qe edhe 24 ora,, arsyeja qe jom kaq shum ne frekuntim kaq shum mesiguri dhe jo rastesisht eshte se argetim i kendshem qe vjen nga chati #dardania nuk mund qe mos te shijoj kete knaqsi ketu dhe prandaj dot kisha lut ter stafin tuaj qe edhe un te jem pjes e asaj ...... dhe te kontribuoj maximum me aftesit e mia. me respekt dhe me padurim do te pres pergjigjen tuaj


respekte nga F|DAN-

CrAzY-BoY
15-03-07, 02:38
Jam per PRO pse mos ti japim shansin rrin online eshte djal i mir dhe besoj qe e meriton te jet ne stafin ton :)

Me Respekt Liridoni..

HoteL-MadriD
15-03-07, 17:44
Gjithashtu dhe une jam Pro.

Suksese, ishalla e merr.

Tung

hyLja
15-03-07, 17:52
Edhe une jam per po :) Shpresoj se do marreesh AOP :)

OrinOkO
15-03-07, 18:32
Dhe une Jam Per Po Sepse me kan then qe esht djal i mir dhe besoj qe do te jet ashtu Sukses Nese e Merr aces

jadore
15-03-07, 23:25
Pershendetje i nderuar shum i respektuar staf i #Dardania nga nje user qe ka shum respekt ndaj jush dhe me gjith nderin tim dot kisha bere nje kerkes kuptohet nese egziston mundsia te jem edhe un pjes e stafit tuaj kuptohet te kom nderin te posedoj aop nese me lejohet prej jush,, jam Fidani nga Suedia ne prill te keti viti dhasht zoti do ti mbush 24 vjet,, frekuentoj chatin me sa e di un 12 ore po ndonjeher me ndodh qe edhe 24 ora,, arsyeja qe jom kaq shum ne frekuntim kaq shum mesiguri dhe jo rastesisht eshte se argetim i kendshem qe vjen nga chati #dardania nuk mund qe mos te shijoj kete knaqsi ketu dhe prandaj dot kisha lut ter stafin tuaj qe edhe un te jem pjes e asaj ...... dhe te kontribuoj maximum me aftesit e mia. me respekt dhe me padurim do te pres pergjigjen tuaj


respekte nga F|DAN-nese edhe Fidanit i refuzohet kerkesa , (!!!) vaj halli pastaj .... 24 ore ne chat, respekt je per liber Ginisi ...

(se ku, dhe qka eshte kjo Aop, lidhje s'kam ,ama te uroj pergjigje pozitive pasi qenke i pasionuar ne "virtualitet " )

Paperoni
16-03-07, 01:25
Pershendetje.
tash un Fidan mundet nuk e njoh personalisht por shoh qe eshte shum ore OnLine
dhe besoj se komandat i njeh bukur mire.
Meriton access nga mendimi im.
PO.

niemand
23-03-07, 23:52
Jasht temess

GjIlAnAsI_cSi
23-03-07, 23:55
F|DAN- Eshte antar i ri i stafit.. pas nje kerkese te dyt ne forum.. merret ne shqyrtim nga un.. dhe mbaj pergjithesi per te per cdo gje kontaktoni me te njeashtu mbajeni afer per komanda/rregullat e kanalit!

Urime


Gjith te mirat.

DrInI^
29-03-07, 15:20
Pershendetje E Gjith Staff i Dardania.De
Shpreh Deshiren Qe te Jem prap ne Mesin Tuaj Si (Operator-Dardania.De) Siq kam qen dhe me Heret.. Esht e Vertet qe skam qen Aktiv Gjat kohes Sa kam qen (Operator) por kam passur disa Obligime Dhe Shpresoj qe Do te me Kuptoni..
Pra me Nje fjal Shpreh Deshir Qe Te Jem prap ne Staff Me Ju.. Pres Votat e Juaja.. Pra Ju pershendes Dhe Kalofshi Mire RRespekt Ndaj Jush :)

F|DAN
29-03-07, 15:50
Un jam per po shpresoj se do maresh Aop :D I meritonn masi ke qen edhe Operator i vjet .. Zdi sa vlen vota ime por uN votoj per ty :D :))

CrAzY-BoY
29-03-07, 17:31
Po skam vrejtje te Drini ishalla do shtohesh prap drin ;)

OrinOkO
29-03-07, 20:38
Jepja accesin e mos qoni Pluhun

Mosy
29-03-07, 21:58
Un jam per po shpresoj se do maresh Aop Masi je e Irregull Tek Dardania.de Po ashtu edhe ki qen Antar i kti stafii

PipeX
29-03-07, 22:15
Ju pershendes se pari gjithve sa per DrInI une kam mendim te mire.. perderi sa ka qen ketu mirepo besoj qe edhe ju te tjeret e njifni me nje fjal edhe une jam per PO sigurisht

DiLidreqI
29-03-07, 23:25
Hey qe hyna me votu se jam prej mobili. vota ime shkon ne favor te nderuarit Drini. Le te kthehet perseri ne staff . hajt tymermeq se ika me fjet

ReZe
31-03-07, 23:08
Hey qe hyna me votu se jam prej mobili. vota ime shkon ne favor te nderuarit Drini. Le te kthehet perseri ne staff . hajt tymermeq se ika me fjet
Gjithashtu dhe un jam PRO
Suksese ishalla e merr

HoteL-MadriD
01-04-07, 01:53
Ajt ishalla e merr :)

PRO

Paperoni
01-04-07, 22:54
Pershendetje..
mbasi Drini ka qen Operator ne Dardania edhe per nje koh ka pas pun private,dhe tash kerkon kthim besoj se duet tja mundsojm . PO
- dhe dicka kisha per te then,ketu jepen mendimet e Operatoreve per access dhe duhet te japim mendimin ton dhe jo dikush te tregoe cka duhet ne mos qojm ''(mos qoni Pluhur)'' !!!
cao

buli_008
05-06-07, 10:42
Pershendetje

Pershendetje staffi i Dardania.de jom nje usser i cili ka rrespekt teper te madh per Staffin gjithashtu edhe per userat e keti chati.
Shpreha kete kerkes per AOP se esht nder i madh te jesh Operator i nje chati Gjigant siq esht Dardania...bashkpunoj shum mir ne TIM- Emri(Nick-u juaj) qe mban ne kanale-buli_008
- Koha qe hyn ne kanale dhe sa kohe shpenzon ne dite- 5-7 ore jo nonstop TAKA-TUKA :P
- Vendodhja---Shkup
- Mosha--21
- Seksi--Mashkull
- Perse deshiron te behesh AOP--ehh M`zune ngusht :P
- Si hyn ne internet? (net kafe, shkolle, shtepi) Ne Net Kaffe & ne Shtepi...

falemnderit per mundesin
buli_008

RRESPECT

Zero Cool
05-06-07, 12:42
Pershendetje

Pershendetje staffi i Dardania.de jom nje usser i cili ka rrespekt teper te madh per Staffin gjithashtu edhe per userat e keti chati.
Shpreha kete kerkes per AOP se esht nder i madh te jesh Operator i nje chati Gjigant siq esht Dardania...bashkpunoj shum mir ne TIM- Emri(Nick-u juaj) qe mban ne kanale-buli_008
- Koha qe hyn ne kanale dhe sa kohe shpenzon ne dite- 5-7 ore jo nonstop TAKA-TUKA :P
- Vendodhja---Shkup
- Mosha--21
- Seksi--Mashkull
- Perse deshiron te behesh AOP--ehh M`zune ngusht :P
- Si hyn ne internet? (net kafe, shkolle, shtepi) Ne Net Kaffe & ne Shtepi...falemnderit per mundesin
buli_008

RRESPECTOooo buli he dreq a din qe me ta dhan AOP smunesh ma me script teme me hy ? ahahahahah

buli_008
05-06-07, 13:08
hahahah ahahhahahah zero cool oo veq ti marr tani ma apin te dardanis :)


RRESPEKT PER TY
Oooo buli he dreq a din qe me ta dhan AOP smunesh ma me script teme me hy ? ahahahahah