PDA

View Full Version : Chat-Dhoma #Dardania


 1. Sa i besoni chatit...
 2. per chat
 3. Sa jeni tė kėnaqur rreth Chat-it tė Dardania.De ?
 4. A ka dashuri ne CHAT
 5. Si u martova ne chat!!!
 6. pershendetje
 7. chanserv
 8. Shqipet nga Kosova
 9. Menyra e Ankesave dhe Abuzimeve.
 10. Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.
 11. Kerkes per Aop
 12. Kerkes per @ ne dhomen Dardania
 13. Per Ju Lamera ! E dini kush jeni !
 14. Kerkese pėr @Aop
 15. Nevoj per Ndihme !
 16. Rikerkes Per Aop Tek Dhoma Dardania?!
 17. AOp - Tek #Dardania
 18. Kerkes per aop #dardania
 19. Kerkes per Aop #dardania
 20. Kerkes Per Aop
 21. Demon @ Tek #Dardania
 22. Kandidat per operator ne #Dardania dhe #Dardania-ndihme
 23. Kerkes per AOP ne #dardania
 24. Kerkes per aop
 25. Ma-Origano Kerkes per aop ne #dardania
 26. Kerkes per Aop nė #Dardania
 27. a'po e bojm si chat ktu !!
 28. Kerkoj spjegim..!!
 29. Kerkoj @ ne dhomen #Dardania
 30. Kerkes per aoP #dardania
 31. KerKeS PeR @ Nė #Dardania
 32. Keres Per Aop Ne #Dardania
 33. Kėrkes pėr AOP
 34. Kėrkes pėr AOP
 35. Ndihme
 36. mund ta ndreqim chatin tan pak ma serjoz
 37. Kėrkes pėr AOp - #Dardania
 38. Kerkes Per AOp ne #Dardania
 39. Kerkes Per Aop Ne #Dardania
 40. Qfar SoP jan Ata qe Blockojn IP per Gjera Personale ??
 41. Kerkes per @op ne #dardania
 42. Kerkes per aop ne #dardania
 43. Pershendetje staffi
 44. Staffi Chat dhoma #Dardania??
 45. Kerkes per operator Ne Kanalin #Dardania
 46. Qka do Ndryshohet ne Dardania
 47. informacion : Dardania IRC Staf
 48. ja ku jame
 49. diqka jasht temes ndihm
 50. Qka Mendoni qe i Nevoitet ?
 51. Kerkoj IP e irc.dardania.de sepse dua ta lidhi me domain time...
 52. Nick " hasani |
 53. Titulli: chit-chat