PDA

View Full Version : Kerkes per AOP ne #dardania


buli_008
06-06-07, 11:37
eshte hera e dyt qe bej kete kerkes ndoshta pak si shpejt amo menova qe qashtu duhet :)

Pershendetje staffi i Dardania.de jom nje usser i cili ka rrespekt teper te madh per Staffin gjithashtu edhe per userat e keti chati.
Shpreha kete kerkes per AOP se esht nder i madh te jesh Operator i nje chati Gjigant siq esht Dardania...bashkpunoj shum mir ne TIM- Emri(Nick-u juaj) qe mban ne kanale-buli_008
- Koha qe hyn ne kanale dhe sa kohe shpenzon ne dite- 5-7 ore jo nonstop TAKA-TUKA :P
- Vendodhja---Shkup
- Mosha--21
- Seksi--Mashkull
- Perse deshiron te behesh AOP--ehh M`zune ngusht :P
- Si hyn ne internet? (net kafe, shkolle, shtepi) Ne Net Kaffe & ne Shtepi...

falemnderit per mundesin
buli_008

RRESPECT

HoteL-MadriD
06-06-07, 14:21
Pershendetje.

Nuk jeni serioz per te qen ne stafin tone. Jeni problematik Nr1.

Kur te behesh cun serioz atehere beje kerkesen.

Per mua kjo teme eshte e mbyllur.

Tung

buli_008
06-06-07, 16:35
HoteL-MadriD e di man kom bo disa probleme ktu mirpo ato jan kon moti koh edhe jon kon veq DY..!
Biger ka qen @perator ktu me te kom pas problem edhe me Problemi_Zh mirpo ajo ka qen moti edhe mo nuk jom sill keq ne chat sa qe me kon Pr no 1 po sido qof flm edhe ni her per mundesin qe pata te shpreh kerkes per Antarsim ne STAF si do qoft :) RRESPEKT PER TY....

buli_008
10-06-07, 02:45
Huh +_+ hera tret si thojn e treta e verteta shpresoj ket her te kem te pakten nje vot pro nga stafi i #dardanis edhe pse Hotel-Madrit u prononcua kundra accesave t`mija mirpo ai ka qen mendim i tij...kshtu qe per her te tret bej nje kerkes per privilegje me te medha se sa user i thjesht RRESPEKT STAFFI

Emri: buli_008
mosha: 21
kohezgjatja: 6-7 (e kom rrit pak :P)
vendodhja: Shkup
Gjinija: Mashkull
Etj Etj Etj....!

Flm edhe ni her per mundesin
RRESPEKT
buli_008

Ma-Origano
07-12-07, 11:02
bulii008 suksese por po e sho se spo ke fat