PDA

View Full Version : Qka do Ndryshohet ne Dardania


Peja-Boy
07-05-08, 17:14
Qka Presim nga Admin, Moderatoret, dhe Operatoret, e Rinj ne Dardania...
Qka do te kete Risi , apo Ndryshime ??

teutaA
07-05-08, 19:08
ktu qenka me u pergjigj vetem ata te mdhenjet aaa

Peja-Boy
08-05-08, 16:55
ktu qenka me u pergjigj vetem ata te mdhenjet aaa

Mund te Pergjigjesh edhe ti ...te japesh Mendim se qfar do deshiroje te ndrrohet ne kete Server !!

teutaA
08-05-08, 17:15
Mund te Pergjigjesh edhe ti ...te japesh Mendim se qfar do deshiroje te ndrrohet ne kete Server !!

SPO GUXOJ ME FOL SE KOT PO FSHIHEN SHENIMET IHAAAAA U BA SI ME KAN FORUM KOMUNIST E UN ISHA KAN PER NDRYSHIME SIDOMOS TEK MODERATORET DUKE E PAS PARASYSH QE EDHE PRESIDENTIT I KALON MANDATI KESHTU QE EDHE KETU NUK ISH KAN KEQ DO ME I HJEK QE KAN KRIJU BINDJE QE KREJT E TYRE KETU ESHTE E NE JEMI VETEM SLLAV E SKAN FAR RESPEKTI PER ANTAR

UN E DHASH MENDIMIN TIM EDHE PSE NUK DO TE MERRET PARASYSH FARE OSE DO TE QLYHET SI MOS ME PAS KAN KURR PO NESE DON KKUSH EDHE ME ME RREH VALLA TY PEJA BOJ KIK BOX PA TI THY DHOMT QE ME SHTINE ME FOL SE LA :smile:

Albonita
08-05-08, 17:26
SPO GUXOJ ME FOL SE KOT PO FSHIHEN SHENIMET IHAAAAA U BA SI ME KAN FORUM KOMUNIST E UN ISHA KAN PER NDRYSHIME SIDOMOS TEK MODERATORET DUKE E PAS PARASYSH QE EDHE PRESIDENTIT I KALON MANDATI KESHTU QE EDHE KETU NUK ISH KAN KEQ DO ME I HJEK QE KAN KRIJU BINDJE QE KREJT E TYRE KETU ESHTE E NE JEMI VETEM SLLAV E SKAN FAR RESPEKTI PER ANTAR

UN E DHASH MENDIMIN TIM EDHE PSE NUK DO TE MERRET PARASYSH FARE OSE DO TE QLYHET SI MOS ME PAS KAN KURR PO NESE DON KKUSH EDHE ME ME RREH VALLA TY PEJA BOJ KIK BOX PA TI THY DHOMT QE ME SHTINE ME FOL SE LA :smile:


Ka kush ja then keti dhombet :wink:

Peja-Boy
08-05-08, 17:28
Hahah Rrini tash mos u rrehni ..hehe !!
Mua ja kan nis jo me mi thy dhembet por edhe Blocka e Delete Turive po me japin bahahah

Peja-Boy
08-05-08, 17:29
SPO GUXOJ ME FOL SE KOT PO FSHIHEN SHENIMET IHAAAAA U BA SI ME KAN FORUM KOMUNIST E UN ISHA KAN PER NDRYSHIME SIDOMOS TEK MODERATORET DUKE E PAS PARASYSH QE EDHE PRESIDENTIT I KALON MANDATI KESHTU QE EDHE KETU NUK ISH KAN KEQ DO ME I HJEK QE KAN KRIJU BINDJE QE KREJT E TYRE KETU ESHTE E NE JEMI VETEM SLLAV E SKAN FAR RESPEKTI PER ANTAR

UN E DHASH MENDIMIN TIM EDHE PSE NUK DO TE MERRET PARASYSH FARE OSE DO TE QLYHET SI MOS ME PAS KAN KURR PO NESE DON KKUSH EDHE ME ME RREH VALLA TY PEJA BOJ KIK BOX PA TI THY DHOMT QE ME SHTINE ME FOL SE LA :smile:

Fakt eshte se disa po mendojn qe eshte krejt e tyre edhe qka tju pelqen atyre duhet ta ndalin ne Forum e qka Jo duhet te shlyhet ...Ruju Besa se i forti edhe te rreh !!

SheTa
08-05-08, 22:21
Me koh Ndryshimet dot shifen me Pun e'jo me Fjal... :)

Gloss
14-05-08, 10:12
teutaA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883) mė tregon mu qom njė PM edhe fakte tė lutem, do tė shikoj pastaj edhe mundem met kdhy pėrgjigje ska ktu sllav,shefa krejt njėsoj jemi

Moderatort/Antart/ qė kan qen ma pėrpara kan pėrparsi mė shum se un tash qė kam ardh.

Ju faleminderit Gloss

lazdrani
15-05-08, 23:54
SPO GUXOJ ME FOL SE KOT PO FSHIHEN SHENIMET IHAAAAA U BA SI ME KAN FORUM KOMUNIST E UN ISHA KAN PER NDRYSHIME SIDOMOS TEK MODERATORET DUKE E PAS PARASYSH QE EDHE PRESIDENTIT I KALON MANDATI KESHTU QE EDHE KETU NUK ISH KAN KEQ DO ME I HJEK QE KAN KRIJU BINDJE QE KREJT E TYRE KETU ESHTE E NE JEMI VETEM SLLAV E SKAN FAR RESPEKTI PER ANTAR

UN E DHASH MENDIMIN TIM EDHE PSE NUK DO TE MERRET PARASYSH FARE OSE DO TE QLYHET SI MOS ME PAS KAN KURR PO NESE DON KKUSH EDHE ME ME RREH VALLA TY PEJA BOJ KIK BOX PA TI THY DHOMT QE ME SHTINE ME FOL SE LA :smile:


Teuta po te jeshe e bindure qe Une si Moderator nuk i plotesoje kushtet eja merre moderimin tim.As kush nuk me ka sjelle kety me zore me deshire kam ardhe dhe me deshire iku po te doja.Te flases paushall ashtu nuk eshte mire,nese ke fakte shkruaj me konkretisht qe te kuptojme.Me sa di une nje mesazhe kam marre nga ju Privat ku doje nje gabim te rregulloja dhe besoje qe te eshte kryer.Me vjen shume keq kur theksoni se juve dhe Antaret e forumit i respektojme si sllave.Te lutem Moter kjo eshte diqka absurte.Mos te lutem se anjeri nga Moderatoret nuk sillen keshtu si ju theksoni.Te gjithe jane te mire si anataret po ashtu edhe Moderatoret.Une besoje se bejne pune te mbare dhe punojne me rregullat e forumit Dardan.

Me plote respekt per ju Lazdrani.Argetim te kendeshem ne Dardani

Wolf
16-05-08, 16:36
Une vet personalisht Kam besim t`plot Qe shum sende dot ndrryshohet ne www.Dardania.de (http://www.Dardania.de) Sepse tash ka njerz te vullnetshem qe Din dojn edhe slodhen kurr duke punuar vetem per Argetimin e Vizitorv/e te ksaj web faqe.


Pse e them Sepse t`gjith i kam shok njifemi qe shum vite jav di Mendimet Endrrat Punen e Tyre edhe per at kam Besim shumm qe shum ndrryshime dot ket

Pun ma t`mir.. Angazhim ma I Mir Dhe t`gjitha SENDEt

teutaA
17-05-08, 01:22
Teuta po te jeshe e bindure qe Une si Moderator nuk i plotesoje kushtet eja merre moderimin tim.As kush nuk me ka sjelle kety me zore me deshire kam ardhe dhe me deshire iku po te doja.Te flases paushall ashtu nuk eshte mire,nese ke fakte shkruaj me konkretisht qe te kuptojme.Me sa di une nje mesazhe kam marre nga ju Privat ku doje nje gabim te rregulloja dhe besoje qe te eshte kryer.Me vjen shume keq kur theksoni se juve dhe Antaret e forumit i respektojme si sllave.Te lutem Moter kjo eshte diqka absurte.Mos te lutem se anjeri nga Moderatoret nuk sillen keshtu si ju theksoni.Te gjithe jane te mire si anataret po ashtu edhe Moderatoret.Une besoje se bejne pune te mbare dhe punojne me rregullat e forumit Dardan.

Me plote respekt per ju Lazdrani.Argetim te kendeshem ne Dardani

i nderuar un kam respekt per gjdo njerin ketu dhe nuk e ceka emrin tend fare e sa per postin e moderatorit nuk jam e interesuar se keto gjera jan per me te ri keshtu qe nuk do e preferoja edhe po te me ofrohej nje gje e till

qudi me neve shqiptaret gjithmon e akuzojm deshmitarin e kriminelin e gezojm me liri keshtu qe ketu tregon edhe vet fakti qe ne ket tem ka shum pak postime

e ty peja boy veq mos te zafsha a te thash mos me shti me fol se tani bahet kjameti

me te mira Teuta

teutaA
17-05-08, 01:24
teutaA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883) mė tregon mu qom njė PM edhe fakte tė lutem, do tė shikoj pastaj edhe mundem met kdhy pėrgjigje ska ktu sllav,shefa krejt njėsoj jemi

Moderatort/Antart/ qė kan qen ma pėrpara kan pėrparsi mė shum se un tash qė kam ardh.

Ju faleminderit Gloss


ju flm por ishte vetem nje mendim i imi qe gjdo gje ka nevoj per ndryshime ose perndryshe kalon ne monotoni deshtem ne ose jo

keshtu qe nuk kam vrejtje

me te mira Teuta

LABI
17-05-08, 01:28
Duhet te ndryshoj diq;

Mirepo, ndryshimi duhet perceptohet, vrehet nenkuptohet --->> JO ne kuptimin e reduktimit te dickaje qe deri me tani ka qene prezente, ka funksionuar ... POR, ME SHTIMIN DHE PROFILIZIMIN E RUBRIKAVE TE REJA qe kane te bejne , nderlidhen me SHKENCEN (qofte ato eksakte , poashtu dhe sociale).

Dhe natyrisht me shiqimin e mundesive qe ato rubrika, nenrubrika , tema qe deri me tani kane ekzistu dhe funksionu te revidohen , mbikqyren dhe mirembahen edhe me tutje ne vazhdimesi ....

luckyman
17-05-08, 21:55
Qka Presim nga Admin, Moderatoret, dhe Operatoret, e Rinj ne Dardania...
Qka do te kete Risi , apo Ndryshime ??Kishte qene e drejt qe antaret e FD mos te kene mundsi te kyqen me 2-3 nofka !!!siq bejn disa ketu.

>>{SpOnGeBoB}<<
18-05-08, 00:53
Kishte qene e drejt qe antaret e FD mos te kene mundsi te kyqen me 2-3 nofka !!!siq bejn disa ketu.

normal kur ti hjeksh edhe ti ato 4-5 nofka sa i ki e bojna drejtesi.

Hej qetash edhe ni pyetje per sonte, Gloss nuk ka mu idhnue a , kam degjue qe pronart e rij ishin 15 deri 17 vjeq qeshtu kam digjue e deshta vetum me ju pyet a oshte vertete.

Artanibb
18-05-08, 16:37
Po vrehen ndryshimet, tu u nis prej @Operatorve qe nuk po ndrohen gjdo dit... etj etj

sexybrikenda
19-05-08, 11:59
Teuta po te jeshe e bindure qe Une si Moderator nuk i plotesoje kushtet eja merre moderimin tim.As kush nuk me ka sjelle kety me zore me deshire kam ardhe dhe me deshire iku po te doja.Te flases paushall ashtu nuk eshte mire,nese ke fakte shkruaj me konkretisht qe te kuptojme.Me sa di une nje mesazhe kam marre nga ju Privat ku doje nje gabim te rregulloja dhe besoje qe te eshte kryer.Me vjen shume keq kur theksoni se juve dhe Antaret e forumit i respektojme si sllave.Te lutem Moter kjo eshte diqka absurte.Mos te lutem se anjeri nga Moderatoret nuk sillen keshtu si ju theksoni.Te gjithe jane te mire si anataret po ashtu edhe Moderatoret.Une besoje se bejne pune te mbare dhe punojne me rregullat e forumit Dardan.

Me plote respekt per ju Lazdrani.Argetim te kendeshem ne Dardani


Lazdrani i nderuar!!!

Sa Budalla qe mbane kjo toke te e ta thuhesh koken per ta nuk ka vlefte.Une mbaj mende qe nga dita e pare Forumin dhe nuk besoje qe ka ndonje forum aq te bukure si Dardania.Pse? Duke falenderuar Bondin,Murgeshen,Genta,Naki,TY i nderuar,(Barbaroza,Honesty,Psikologu ishin Moderator)dhe keta te rinjet qe me te vertet gjithmone keni dite te mbani rende se te gjitheve te ja u plotesoni deshirat nuk bene.Prandaj pa ju Dardania do te shkatrrohej kahere.Se e kuptoje ka shume nga ta qe nuk ja dojne te miren ketije Forumi.Kaq mendimi im.

Gloss
19-05-08, 14:01
hahaha jo soht e vertet 21 - 26 jemi hahahahaha kom qesh shum hahahaha flm flm :D

Gloss
19-05-08, 14:19
Lazdrani i nderuar!!!

Sa Budalla qe mbane kjo toke te e ta thuhesh koken per ta nuk ka vlefte.Une mbaj mende qe nga dita e pare Forumin dhe nuk besoje qe ka ndonje forum aq te bukure si Dardania.Pse? Duke falenderuar Bondin,Murgeshen,Genta,Naki,TY i nderuar,(Barbaroza,Honesty,Psikologu ishin Moderator)dhe keta te rinjet qe me te vertet gjithmone keni dite te mbani rende se te gjitheve te ja u plotesoni deshirat nuk bene.Prandaj pa ju Dardania do te shkatrrohej kahere.Se e kuptoje ka shume nga ta qe nuk ja dojne te miren ketije Forumi.Kaq mendimi im.

Po stafi d.de si ka qen ashtu dot mbetet edhe nuk po di qka jemi duke bėrė Gloss&FastLine diqka keq ? :) spo kuptoj me tė vėrtet d.de ka me mbet ashtu siq ka qen ska ndryshime edhe me at staf vetėm Pronarėt jan ndru , kaq mendimi im :D

Ju pėrshėndes kaloni mire , Gloss

DEA
19-05-08, 14:55
Eshte ne rregull dhe skam kunder kafes asgje, se njeriu ka nevoje per relaksim, po kisha dashur nga anetaret e FD-se ti shfletojne ndonjeher edhe temat e tjera ...

SheTa
19-05-08, 15:04
Gloss :) Lej se shumica e'kan ket fjal t'rit :) po le ti kqyrin data e regjistrim etj... :) e'verteton sa te ri :)

Mungesa e'dijes per mbeshtetjen e dhe bashkpunimin per me ngrit Dardania.de :) ju mungon disa personav :) ..

Ska ndryshim ne Staf Veq shtes ne Staf ka :) ndryshim tjera ndoshta dot ket ne Dardania.de Nje Portal ma t'fort etj... jo ne staf ..

Kur Se ndryshimi Ka qen Ne Stafin e Chati siq e'ka cek dhe Artanibb :) e asgje ma shum :)
Dot punojum se bashku t'kemi nje Dardania Sa ma t'fort

teutaA
19-05-08, 15:31
sa mir ish kan me ndryshu pak e me na e mundesu ka nje profil personal ku mund te kishim foto personale diqka te shkruar per vete etj se kjo qe kemi tani si avatar nuk permban asgje


edhe nime mos me gjueni tash se veq mendimin tim e dhash

teutaA
19-05-08, 15:33
Lazdrani i nderuar!!!

Sa Budalla qe mbane kjo toke te e ta thuhesh koken per ta nuk ka vlefte.Une mbaj mende qe nga dita e pare Forumin dhe nuk besoje qe ka ndonje forum aq te bukure si Dardania.Pse? Duke falenderuar Bondin,Murgeshen,Genta,Naki,TY i nderuar,(Barbaroza,Honesty,Psikologu ishin Moderator)dhe keta te rinjet qe me te vertet gjithmone keni dite te mbani rende se te gjitheve te ja u plotesoni deshirat nuk bene.Prandaj pa ju Dardania do te shkatrrohej kahere.Se e kuptoje ka shume nga ta qe nuk ja dojne te miren ketije Forumi.Kaq mendimi im.


kur ta drejtosh gishtin kah dikush mos harro se tre gishtrinjt e tjer te drejtohen ty

SheTa
19-05-08, 15:34
teutaA: ehhh :) Ky mendim me Pelqen se per kto Ndryshime keni fjalen jo per tjera :)
besoj se ni t'ardhme dot ti ket keto galerin etj etj :) per ket thash dot ndryshojum ta kemi ni portal sa ma t'fort sa ma t'komplitune :)

DEA
19-05-08, 15:35
sa mir ish kan me ndryshu pak e me na e mundesu ka nje profil personal ku mund te kishim foto personale diqka te shkruar per vete etj se kjo qe kemi tani si avatar nuk permban asgje


edhe nime mos me gjueni tash se veq mendimin tim e dhash

Vetem sa per info, gjithesecili ka mundesin ta vej foton e vet tek avatari, vetem a e ka ate forc, si une p.sh.

teutaA
19-05-08, 15:39
Vetem sa per info, gjithesecili ka mundesin ta vej foton e vet tek avatari, vetem a e ka ate forc, si une p.sh.

dea un e kam then ket disa her dhe fotoja ime ka qen ne avatar koh pas kohe se me te vertet kur kam hy ketu ne dardania kam menduar se jan njerzit me realista se po thojn qe faqja me e mir ne net por me kohen e kam vrejt se gjithqka eshte fallce duke u nis nga prezentimi i antarve e shum gjana tjera keshtu qe un do te kisha deshiru qe dardanija te ishte siq eshte facebook ketu ne US

DEA
19-05-08, 15:44
dea un e kam then ket disa her dhe fotoja ime ka qen ne avatar koh pas kohe se me te vertet kur kam hy ketu ne dardania kam menduar se jan njerzit me realista se po thojn qe faqja me e mir ne net por me kohen e kam vrejt se gjithqka eshte fallce duke u nis nga prezentimi i antarve e shum gjana tjera keshtu qe un do te kisha deshiru qe dardanija te ishte siq eshte facebook ketu ne US

Une per vete jap kontributin tim, qe te jem sa ma reale, pa menduar se kush tjeter shkruan ketu, nese dikush me bashkangjitet le te urdheron, ndersa me kohe shumica mund pakicen................jemi ne ata qe mund te bejme dicka ne rikthimin e asaj qe dardania.de te jete prap faqja me e mire shqiptare..

teutaA
19-05-08, 15:47
Une per vete jap kontributin tim, qe te jem sa ma reale, pa menduar se kush tjeter shkruan ketu, nese dikush me bashkangjitet le te urdheron, ndersa me kohe shumica mund pakicen................jemi ne ata qe mund te bejme dicka ne rikthimin e asaj qe dardania.de te jete prap faqja me e mire shqiptare..

edhe un jam e ati mendimi edhe shpesh her kur kyqem ne facebook them me vete pse nuk ka diqka shqiptare keshtu apo jemi aq te kqinj sa qe patjeter duhet te mshefemi prapa shkronjave e fotove te modeleve te ndryshme...........

SheTa
19-05-08, 15:51
DEA: Ske pse me bo rekthim Se pse Dardania.de Ka qen dhe dot jet faqaj me fort Shqiptare ...

Teuta Sa per INFO t'thash qe sdo ti mungoin ato gjera Dardania.de :) se shpejti dot ket t'gjitha te jet ni faqe nje portal i komplitune :) Na ndertojum me Stil Donin Sdo jemi kopje e faqev tjera :) Ndoshta ida mirret po modeli komplet nuk i mirret :)

Arkza
19-05-08, 15:53
Vetem sa per info, gjithesecili ka mundesin ta vej foton e vet tek avatari, vetem a e ka ate forc, si une p.sh.Pse Dea thua si P/SH une !?
Qka mendon ti se Figuron Fotoja jote si ajo e Vrteta !
Kjo Foto qe e ki ne Avatar Pikrisht me duket sikur se e Vizatuar !
as qe po shihet foto Origjinale ! Pa Keq kuptime ju Lutem !

Arkza
19-05-08, 15:55
DEA: Ske pse me bo rekthim Se pse Dardania.de Ka qen dhe dot jet faqaj me fort Shqiptare ...

Teuta Sa per INFO t'thash qe sdo ti mungoin ato gjera Dardania.de :) se shpejti dot ket t'gjitha te jet ni faqe nje portal i komplitune :) Na ndertojum me Stil Donin Sdo jemi kopje e faqev tjera :) Ndoshta ida mirret po modeli komplet nuk i mirret :)Sheta Ketu e ke gabim se so faqja me e forta por me e dobta !!!!
Shume Hapet me Veshtersi te madhe kjo ankes so veq te une por nga Shumica !

DEA
19-05-08, 15:57
Pse Dea thua si P/SH une !?
Qka mendon ti se Figuron Fotoja jote si ajo e Vrteta !
Kjo Foto qe e ki ne Avatar Pikrisht me duket sikur se e Vizatuar !
as qe po shihet foto Origjinale ! Pa Keq kuptime ju Lutem !

Sdi ku po te dhem ty, fotoja eshte e imja, ashtu siq duket....

SheTa
19-05-08, 15:58
Arkza Pse Per mendimin ton Shpeica e'bon faqen ma t'fort apo me te dopt a? nga kja nvaret !...

Kto jan Pegensa Qe Ka shum Sulme Normal Qdo Faqe qe ka fuqi dhe ka vizitor jasht mases ka veshtersi se ke shum sulme :)

Nuk pajtohem me ate mendim tone ArKza A'to jan problem qe dot rregullohen.

Arkza
19-05-08, 15:59
Sdi ku po te dhem ty, fotoja eshte e imja, ashtu siq duket....Jo epooo spo me dhemb askun valla !!! Si drita jam veq diqak po me Livdohesh si shume a !? Kishe une e sinqert e Fotoja Jote as qe po Vrehet si duhet e po kerkon nje gje te till nga te Tjtre Phuaaaaaaa :wink: :biggrin:

Arkza
19-05-08, 16:01
Arkza Pse Per mendimin ton Shpeica e'bon faqen ma t'fort apo me te dopt a? nga kja nvaret !...

Kto jan Pegensa Qe Ka shum Sulme Normal Qdo Faqe qe ka fuqi dhe ka vizitor jasht mases ka veshtersi se ke shum sulme :)

Nuk pajtohem me ate mendim tone ArKza A'to jan problem qe dot rregullohen.N'Dash Zoti qe te Rregullohet se s'jam e vetmja une qe ankohen rrethe kesaj Hapjen e kesaj Faqes !

SheTa
19-05-08, 16:03
Arkza kto qe i thu jan problem cilat dot rregullohen e un e'pata Fjalen per Diqka tejter kshtu qe a'je mendimi yt Ske i sakt lidhje me ata qe thash un :)

DEA
19-05-08, 16:03
Nuk kam nevoje per lavdata, perdnryshe edhe jam kritikuar me ate pse e kam vene foton, po ky ka qene vendim i imi qe mendoj se eshte i drejt..............................

Arkza
19-05-08, 16:06
Nuk kam nevoje per lavdata, perdnryshe edhe jam kritikuar me ate pse e kam vene foton, po ky ka qene vendim i imi qe mendoj se eshte i drejt..............................Jo moj qfare Drejt Kjo !!?
Une ketu nuk shoh Kurr fare Drejtsie per veq Thjesht nje Deshir .... :smile: :wink:

Arkza
19-05-08, 16:08
Arkza kto qe i thu jan problem cilat dot rregullohen e un e'pata Fjalen per Diqka tejter kshtu qe a'je mendimi yt Ske i sakt lidhje me ata qe thash un :)Pajjj Thjesht diqka te Kuptova e diqka jo se me gjakica su merrna fort vesht veq hajte me te Mira epo :biggrin:

SheTa
19-05-08, 16:19
Arkza Qysh po Menon me Gjakica? S'jom ka kerkoj t'mirresh apo mos t'mirresh :) A'spo duhet shum
Po thjesht nje Spjegim :) Dhe kaj her eshte t'mos jesh Provokuse gjithmon ose mos bon kretika pa van
kalo mir dhe ma t'mira :)

Arkza
19-05-08, 16:22
Arkza Qysh po Menon me Gjakica? S'jom ka kerkoj t'mirresh apo mos t'mirresh :) A'spo duhet shum
Po thjesht nje Spjegim :) Dhe kaj her eshte t'mos jesh Provokuse gjithmon ose mos bon kretika pa van
kalo mir dhe ma t'mira :)Si Gjithemoneeeee !? Kush po Fsheht aty pas teje Allahile !?
Hajte bre Pash Zotin se se lodhi une Kryt fort per ketu joo Ok !

SheTa
19-05-08, 16:26
Askush mbet e preshndetur nga un Kalo mir Vazhdim :)

Peja-Boy
19-05-08, 17:48
Kishte qene e drejt qe antaret e FD mos te kene mundsi te kyqen me 2-3 nofka !!!siq bejn disa ketu.

E Drejt e tyre eshte te kyqen me sa Nofka te dojn por ta ken te njejten Fytyr te tregohen se cilt persona jan ...Jo me nje nick te jen Banal me nje Patriota e me nje Gjentellmena !!!

Edhe une mendoj qe ide me e mire eshte te perdoret vetem njeNickName..
Mendoj qe ka edhe Moderator edhe Admin me dy apo me shume Nickname ...

Pergjigja e Pare eshte kjo ne lidhje me Temen qe eshte bere ...Flm Luckyman

Respekt nga Peja-Boy

Peja-Boy
19-05-08, 17:58
Po stafi d.de si ka qen ashtu dot mbetet edhe nuk po di qka jemi duke bėrė Gloss&FastLine diqka keq ? :) spo kuptoj me tė vėrtet d.de ka me mbet ashtu siq ka qen ska ndryshime edhe me at staf vetėm Pronarėt jan ndru , kaq mendimi im :D

Ju pėrshėndes kaloni mire , Gloss

Pse u ndrrua

[18:09] * Now talking in #dardania
[18:09] * Topic is ' - Vend Takimi Ynė :: www.Takohu.com (http://www.Takohu.com) & www.Dardania.ch (http://www.Dardania.ch) :: - '
[18:09] * Set by SheTa on Sat May 17 00:34:50

A eshte i njeti Pronar ??

SheTa
19-05-08, 18:12
Peja-Boy
Edhe Qka ka lidhje ?.... Kja me Pronar apo me Chat e racishme eshte Dhoma Dardania T'hec mir dhe t'ket ni Chat ma t'mir Kur vizitort munden me kalu Sa ma bukur ...

Ska lidhje Qfar Topic ka apo qfar eshte Qfar dot bohet ...

Po mos Valla Per qdo rregull Qdo NDryshim Duhet me ju marr mendimin juv A eshte Drejt apo JO :)
Te dy Web-a Jan Beshtese te ne dhomen Chatit Dardania kshtu qe Ska Ranci cila eshte ne Topic .. :)

Peja-Boy
19-05-08, 21:54
Peja-Boy
Edhe Qka ka lidhje ?.... Kja me Pronar apo me Chat e racishme eshte Dhoma Dardania T'hec mir dhe t'ket ni Chat ma t'mir Kur vizitort munden me kalu Sa ma bukur ...

Ska lidhje Qfar Topic ka apo qfar eshte Qfar dot bohet ...

Po mos Valla Per qdo rregull Qdo NDryshim Duhet me ju marr mendimin juv A eshte Drejt apo JO :)
Te dy Web-a Jan Beshtese te ne dhomen Chatit Dardania kshtu qe Ska Ranci cila eshte ne Topic .. :)

Sa e di Reklamimi eshte i Ndaluar , e bash ne Topic po behet reklam e web tjera ...askund spo shkruan qe po futemi ne Irc.Dardania.de dmth po i humb tragu ketij Irc....

Ne rregull po Dardania.De spo Dominon askund ne Chat ??

Edhe kjo me te kuqe qe ke shkruar ...Nuk je i detyruar te pergjigjesh, nese nuk ke vullnet..

SheTa
19-05-08, 22:18
Peja_boy me doket kur ski ku mu kap pakes per topic sa pun reklama as vizitori nuk humb
Dardania Ka qen chati ma i forti dhe mbet ashtu :)

sa per INFO : Kur Jemi kon ZOt me thy Recodrin kret Chat mi bo 500 Vizitor Jemi t'zot dhe me mbajt prap :) Nes ke Arrit ti ate koh .. t'preshndes skom qka t'shtoj asgje rreth ksaj apo Chatit

Wolf
20-05-08, 09:23
woowow I lexova shum Mendime ketu edhe i pash qe Disa po i Proukopojke Qeshtja e Pronarve

More vllezer e Motrra Ketu sende nuk kqyren me Rendesi eshte se Prap me Web me ChAT E me shum sende qe dot ket Risi Vetem per Argetimit -- Edhe ne si Pjes e Botes ta gezojm ket drrejt te Kemi web-faqe shqipate Chat Muzik Radio Thjesht mu Argetu shqiptar anekend Botes kudo qe jan

MemphiSx
20-05-08, 12:48
Pak rendesi ka,se kush jan pronaret e DARDANIS!

Me rendesi eshte qe te rritet fluksi i antareve qe DUAN te aderojn ne DARDANI,per kete Pronaret dhe staffi i DARDANIS duhet te bej te pamunduren qe forumistet te jen te knaqur dhe te ken hapsire pa kufij per qasje ne DARDANI!!!

emine
20-05-08, 12:59
Qka???!!!
ME qite ne ligj asnje femer e FD-s mos me nejt e shplune,,,prah tana me vnu shamija;)

Pupi
20-05-08, 13:04
woowow I lexova shum Mendime ketu edhe i pash qe Disa po i Proukopojke Qeshtja e Pronarve

More vllezer e Motrra Ketu sende nuk kqyren me Rendesi eshte se Prap me Web me ChAT E me shum sende qe dot ket Risi Vetem per Argetimit -- Edhe ne si Pjes e Botes ta gezojm ket drrejt te Kemi web-faqe shqipate Chat Muzik Radio Thjesht mu Argetu shqiptar anekend Botes kudo qe jan

Shumė bile na preokupon kjo mesele me fol kah del shpirti.

Dardania (de) nuk guxon tė "pronėsohet" nė duart e gjithkujt, "Na kan mbetur borxh pak pėr sqarime se ēfar ndodhi me "shpronsimin" e tė parit, dhe "pronsimin" e tė dytėve.
Jo pėr gjė t'keqe pėr momentin, por kur tė "nxehen" senet (eventualisht) duhet ditur nji adres njeriu.
Po nejse pėr tė mos marrur pėrgjegjie nga tė tillat "rri n'tu rrift, pėrndryshe baju" edhe spo tham kurgjo.

Pėr mendimin tim prezantimi i "pronarve" tė rinjė ėshtė i manget, nė pėrgjithėsi i stafit kryesor!
E them kėtė pėr tė mos rėnė nė duar tė pasigurta informata tė dėmshme. Si pėr antarėt, si pėr qėshtje tė tjera.
Ja shtoj edhe kėtė: Sepse atėher "gjinja" kishin me thonė naj sen ma shumė, ma drejtpėrdrejtė, dhe ma konkret!

ah, su desht me shkru kta hiq, tash pom dhimet me shly vet.......

Pupi
20-05-08, 13:06
Gati harrova!
Unė e kam fjalėn pėr FORUM, sepse pėr chat as qė e dijė ku i bjen!

CrAzY-BoY
20-05-08, 18:30
Gloss :) Lej se shumica e'kan ket fjal t'rit :) po le ti kqyrin data e regjistrim etj... :) e'verteton sa te ri :)

Mungesa e'dijes per mbeshtetjen e dhe bashkpunimin per me ngrit Dardania.de :) ju mungon disa personav :) ..

Ska ndryshim ne Staf Veq shtes ne Staf ka :) ndryshim tjera ndoshta dot ket ne Dardania.de Nje Portal ma t'fort etj... jo ne staf ..

Kur Se ndryshimi Ka qen Ne Stafin e Chati siq e'ka cek dhe Artanibb :) e asgje ma shum :)
Dot punojum se bashku t'kemi nje Dardania Sa ma t'fort

Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464) vbmenu_register("postmenu_1354648", true);
Drejtor

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=24464&dateline=1211202857 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464)

Anėtarėsuar: 27-04-08
Vendndodhja: DE
Postime: 10


Kogja heret koka regjistrua edhe ky!!

E per heret kush u regjistrue Sheta kshyr..

CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690) vbmenu_register("postmenu_1356831", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=13690&dateline=1164496896 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690)

Anėtarėsuar: 03-10-03
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 155

Zero Cool
20-05-08, 19:32
Shum sende kan me ndryshu sepse kan me u automatizu (gati) me tastaturat e reja qe kane ne perdorim moderatoret dhe operatoret:http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/1157730151.gif:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

MaGnuM
21-05-08, 08:53
Masi kesh i lir e thash hajt se moti koh skom lexu ne forum dhe pash disa komente reth ndryshimeve ne dardania.de dhe thash hajt te jap edhe un nje mendim te lir... hehehehe lerni more kto llafe mo se ktu mos te them qe te gjith por them se shumica e din kush ka qen dardania.de dhe kush eshte tani kur mund te them Lirshem se Tani me Shefat e RI qe kan de dor dardania.de nje koh jo te larget ishin kundershtaret me te fort te kti web apo kti serveri te cilin ne qdo menyr u mundojshin ta zhdukeshin dhe tani me me disa Te Them ''shefa'' te rinj qe as qe kan dit se ku i bjen dardania.de sot me behen drejtor vetem per faktin se eshte pron e tij... Nuk eshte e then qe te jesh drejtor pa e ditur as PROJEKTIN edhe pse eshte pron e jotja? me mir eshte te avancosh ata qe e kishin me vite te tera e jo ata te zhvlersohen dhe te avansohen PRONARET. Uroj qe te Ket ndryshime edhe pse sa kam par ka ndryshime reth qatit te shumta vetem uroj qe te jen sa me ral qe te gjith staff-i si ne forum po ashtu edhe QAT ishte nje mendim i lir dhe njeriu i gjall gabom edhe pse ndoshta disave ju duket kjo ofenduse por po flas REALITETIN... por qti besh ne SHQIPTARET e kemi keshtu Un du SHEF edhe Pik se osht e imja
me Respekt per Te Gjith ....MaGnuM

Wolf
21-05-08, 12:54
Shumė bile na preokupon kjo mesele me fol kah del shpirti.Dardania (de) nuk guxon tė "pronėsohet" nė duart e gjithkujt, "Na kan mbetur borxh pak pėr sqarime se ēfar ndodhi me "shpronsimin" e tė parit, dhe "pronsimin" e tė dytėve.
Jo pėr gjė t'keqe pėr momentin, por kur tė "nxehen" senet (eventualisht) duhet ditur nji adres njeriu.
Po nejse pėr tė mos marrur pėrgjegjie nga tė tillat "rri n'tu rrift, pėrndryshe baju" edhe spo tham kurgjo.

Pėr mendimin tim prezantimi i "pronarve" tė rinjė ėshtė i manget, nė pėrgjithėsi i stafit kryesor!
E them kėtė pėr tė mos rėnė nė duar tė pasigurta informata tė dėmshme. Si pėr antarėt, si pėr qėshtje tė tjera.
Ja shtoj edhe kėtė: Sepse atėher "gjinja" kishin me thonė naj sen ma shumė, ma drejtpėrdrejtė, dhe ma konkret!

ah, su desht me shkru kta hiq, tash pom dhimet me shly vet.......
I Nderuar Pupi Pik se pari te pershendes

E Lexova ket shenimin tend me vemendje Pajtoma plotesisht me shenimin tend qe e ki shenu se kerkon nga Administratoret e ksaj web faqes qe kan Qen edhe qe jan tash Per Momentin te Lajmrojn te gjith Vizitoret

Pronaret qe kan qen me Heret e kan mbajt ket faqe gjat gjith Kohes shum Mir perkunder problemeve sulmeve e t`gjitha ketyre xhanave

Mirpo nje te jesh i Bindur keta persona qe jan Pronar te ksaj web faqes tash :: Jan djem shum te ri jan shum Puntor kan Vullnet per gjithqka edhe Shumm shpejt ta them ket Se dot ket shum ndrryshime Normal Kuptohet per t`miren e ktij forumi edhe argetimin e t`gjith Vizitorve

E Ty qe te Prekupon fakti pse Administratoret nuk e kan bo nje gje te Till ather Kontakto me ta ata jan Kompetet per kto gjera

Peja-Boy
21-05-08, 21:06
Peja_boy me doket kur ski ku mu kap pakes per topic sa pun reklama as vizitori nuk humb
Dardania Ka qen chati ma i forti dhe mbet ashtu :)

sa per INFO : Kur Jemi kon ZOt me thy Recodrin kret Chat mi bo 500 Vizitor Jemi t'zot dhe me mbajt prap :) Nes ke Arrit ti ate koh .. t'preshndes skom qka t'shtoj asgje rreth ksaj apo Chatit

Nuk e kam qellimin me te kritiku...se ti po i merr gjerat si kritika ndaj teje ..!

Por vetem bera pyetje pronarve te rinj, edhe desha te dij se a do ti ndrrohet krejt emri kesaj dhome , siq i eshte bere shprengulja nga Albasoul, ndryshimi i Topic si deh Ndalesa e kyqjes ne dhoma tjera !!

Guri i madh
21-05-08, 21:12
Gati harrova!
Unė e kam fjalėn pėr FORUM, sepse pėr chat as qė e dijė ku i bjen!chati i bjen andej nga bjeshket e nemuna

teutaA
21-05-08, 21:21
chati i bjen andej nga bjeshket e nemuna

shyqyr qe me tregove se as qe pasna dit me hy najher veq e kam pa qe figuron emri chat

Peja-Boy
21-05-08, 21:30
Peja_boy me doket kur ski ku mu kap pakes per topic sa pun reklama as vizitori nuk humb
Dardania Ka qen chati ma i forti dhe mbet ashtu :)

sa per INFO : Kur Jemi kon ZOt me thy Recodrin kret Chat mi bo 500 Vizitor Jemi t'zot dhe me mbajt prap :) Nes ke Arrit ti ate koh .. t'preshndes skom qka t'shtoj asgje rreth ksaj apo Chatit

edhe per kete e Pata Fjalen Sheta
[22:08] * @Albaner AnTigonaa slaps ty me 3 reklama, Takohu.Com Dardania.Ch dhe Dardaniainfo.com :P

luckyman
21-05-08, 22:09
normal kur ti hjeksh edhe ti ato 4-5 nofka sa i ki e bojna drejtesi.

OK,qysh t`thush ti po ja bojm!

Ti mos e hjek qet nofk *spongebob*(krye shpuz)se shume po te pershtatet!:tongue:

SheTa
22-05-08, 15:10
Peja-Boy : Qaq Shum ty t'pengoin apo duhem Apo S'ke me qka mirresh mirresh me slaps etj etj ..

Sa per Fjal kto jan disa ndryshime ateher scriptes disa gjerav tjer kshtu qe ...

Nes ty t'mungon naj san tejter ke drejt ? po per kto gjera as qe ke drejt me fol :) po prap mendimi yt

Peja-Boy
22-05-08, 15:45
Peja-Boy : Qaq Shum ty t'pengoin apo duhem Apo S'ke me qka mirresh mirresh me slaps etj etj ..

Sa per Fjal kto jan disa ndryshime ateher scriptes disa gjerav tjer kshtu qe ...

Nes ty t'mungon naj san tejter ke drejt ? po per kto gjera as qe ke drejt me fol :) po prap mendimi yt

[16:24] * Peja^Boy slaps Ty SheTa me tri Reklama: Albasoul.com Dardania.De Albachat.at
#dardania Nuk mund tė dėrgosh mesazhe me reklama/sharje (#dardania)

Nuk me Pengoj Reklamat, por me pengojn gjerat e Aop qe skan te drejt as ata Sikur Userat ti bejn !!

SheTa
22-05-08, 15:54
Peja-Boy ehhh Mir Qe Cek ket : Se nuk pranon reklama A'din pse ? Se AlbaSoul ska qef dikush mi bo Reklama PO a'ta dikuj po kja ka qen arysja NR1 Pse Jemi Largu Se Statusi u kon mbush me reklam etj etj ..

E'ti PeJa Boy kto WEB FAQE Jan ne Slaps apo ku do qofshin Jan WEB FAQE t'dardanis :) kshtu qe nuk jan reklama te huja

Mos me Pas drejt nuk ju kishum leju nje gje t'dill Aop Skan drejt per gjera tjera me bo Siq bon USER e'jo per kto gjera t'kota .. :)

SheTa
22-05-08, 16:19
Keshtu Mendohet te kthehet #DARDANIA :) e'VERTET nES dIKUSH SE KA ARRIT KTA MUNDET ME PA EN FOTO ... kY ESHTE NJE RECORD E FUNDIT KA QEN 600 VIZITOR :)

http://img375.imageshack.us/img375/2779/dardaniachat9yb.jpg

Peja-Boy
22-05-08, 16:55
Shpresojm ?!!

Guri i madh
22-05-08, 17:10
Ajeni marr vesh apo jo nese nuk jeni marr vesh kit pun e pleqnoj une po i marr edhe nja 4 pleqnar tjer

Peja-Boy
22-05-08, 17:37
Ajeni marr vesh apo jo nese nuk jeni marr vesh kit pun e pleqnoj une po i marr edhe nja 4 pleqnar tjer

Po duhet me Toleru se spo bon ...

Guri i madh
22-05-08, 17:39
Po duhet me Toleru se spo bon ...ani veq mos harro nese nuk permirsohet puna trego vie une me 4 vet tjer edhe 12 shahit i marr


e pleqnojna kit problem hhhaaa bana hajgare oo sheherli

Peja-Boy
22-05-08, 17:44
ani veq mos harro nese nuk permirsohet puna trego vie une me 4 vet tjer edhe 12 shahit i marr


e pleqnojna kit problem hhhaaa bana hajgare oo sheherli

Hahahahaha kape Vallen pak

http://de.youtube.com/watch?v=NuvK4_AUtd0

Guri i madh
22-05-08, 17:48
Hahahahaha kape Vallen pak

http://de.youtube.com/watch?v=NuvK4_AUtd0hhhaaa jo kta tallavistat nuk i ngoj se kta e tollovitin muziken


gjeje FERIZ e SALIH KRASNIQIN DRENOFCIN

>>{SpOnGeBoB}<<
22-05-08, 18:43
OK,qysh t`thush ti po ja bojm!

Ti mos e hjek qet nofk *spongebob*(krye shpuz)se shume po te pershtatet!:tongue:

ty mos ta nijne hiq shoq, se une vendosi vehte me cillen me shkrujt prej rrafsh 1/5 te nikave qe i kam prej tane nikave qetu sa jane me cillen me shkrujt. Krejt mvaret ne cilen rruge te za.


Qeshtu shoqi, qka po ta nin tye diqysh sikur po t`vjenn inati pse i ka dikush 5 limuzina e dikush hiq, banu edhe ti i zoti qeshtu, a po kupton me nja pershembull shkon njeri te dajte me tjetrin me dal me nxane najsend me ni tjeter si furistrade i mshon livadheve, kodrave hiq pa u merziten qe prishet a jet najkund.

luckiman mos rrej a, le t`kallezon admin sa nika shkrujn prej qesaj IP, si te dalin edhe nji tjeter ja japi lejen me publiku lirisht, cili osht tjetri

Glossy, faleminderit shume qe tregove amo une qeshtu pata degjue qe tash pronar jane do femij 15 deri 17 vjet edhe tane diten po rrijshin ne internetcaffe edhe ne chatt.

ExCeLL-
23-05-08, 10:57
Keshtu Mendohet te kthehet #DARDANIA :) e'VERTET nES dIKUSH SE KA ARRIT KTA MUNDET ME PA EN FOTO ... kY ESHTE NJE RECORD E FUNDIT KA QEN 600 VIZITOR :)

http://img375.imageshack.us/img375/2779/dardaniachat9yb.jpgAuhh sa paska pas Ma heret.. 500 usera Yhhh Nejse mir koka kon ishalla prap bohet qeshtu Sheta veq pom intereson Qka paska dasht met shkru Qajo Arizona a tpaska lyp AOp hahahahha Qao t`pershendes
Me Respekt, ExCeLL..

SheTa
23-05-08, 18:05
Ka pas deri ne 600 vizitor Ka shku online ... :)

ExCeLL-
23-05-08, 20:47
Ishalla Prap Arrihet qajo qe me kan deri 600 usera..se ne at koh kam qen i ri e sjom hy n`chat tash po :)

Peja-Boy
26-05-08, 17:26
Ishalla Prap Arrihet qajo qe me kan deri 600 usera..se ne at koh kam qen i ri e sjom hy n`chat tash po :)Ateher e ki ma problem ...se mundesh me zon kurgjo ...shkon lomsh krejt kur jon 600usera !!

ExCeLL-
26-05-08, 18:51
Ateher e ki ma problem ...se mundesh me zon kurgjo ...shkon lomsh krejt kur jon 600usera !!Qysh po mendon nuk mundesh me nxon kurgjo... Femraa apo tjeter sen hahaha nejse t`pershendes..

Respekt nga ExCeLL...

Xhino
26-05-08, 19:46
ju lus qe mos te flasim ketu rreth problemev qe ndodhin ne forum, ketu flitet vetem per chat dhe problemet e chatit, nese keni ndonje ankes, sygjerim, problem rreth forumit ateher e keni forumin e duhur ''Rreth projektit Dardania.de (http://dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=122)''
faleminderit,
shoqerisht Xhino.

Peja-Boy
31-05-08, 17:54
Qysh po mendon nuk mundesh me nxon kurgjo... Femraa apo tjeter sen hahaha nejse t`pershendes..

Respekt nga ExCeLL...


Hahahaha Femra more nuk muj Zen nuk Lshojn rend Aop tu ju dhon +v

Albonita
31-05-08, 18:27
Hahahaha Femra more nuk muj Zen nuk Lshojn rend Aop tu ju dhon +v


Pse me zan femra po hyshi ne Dardania.!?:redface:

ExCeLL-
01-06-08, 13:21
Hahahaha Femra more nuk muj Zen nuk Lshojn rend Aop tu ju dhon +v


Hahahahha,, Hajt mor se na lan edhe neve naj Njo qy :D

Peja-Boy
01-06-08, 20:50
Pse me zan femra po hyshi ne Dardania.!?:redface:

Pse ti per qka ke hy??
Mos thuaj veq me humb kohen se jam deshmitar qe nuk eshte e vertet ..!

Albonita
02-06-08, 11:38
Pse ti per qka ke hy??
Mos thuaj veq me humb kohen se jam deshmitar qe nuk eshte e vertet ..!


Spse..qe nga 25.09.05...Une e takova ket faqe me shkrime qshqip..Gjith kur une kam pas vertet nje koh te lir kam lexuar edeh syt i kam ushqy ..me lexime shqip..!

Ti e din shum mir se une gjith e kam kalu kohn duke lexu ketu pa u regjistrua hiq..edhe..
me kalim te kohes uh regjistrva..ta shenoj doni fjal shqip..ket e tham do e tham po e tham PRAP...veq ta kaloj kohen me lexim shqip po ashtu ta shenoj doni fjal shqip..!

Deshmitr...je ti qe e ki shkru te pa vertetn ..me nje shkrim provokus..Ø!:redface:
Po une jam kjo se nuk do dryshoj kur ...qka e PSHTYJ..NUK KTHENA TA LEPIJ..!

p/s..Deshmitar/Deshmitare jemi per njeritejtrin qe 3 vite..po muj te them veq me fakte ...me qen jo pa fakte ne menyr provokuse...!


Peja_Boy..Une te deshiroj nje Fellim jave te qe...

Te pershndes me shum Rrespekt >Albonita!. . . .!

ExCeLL-
03-06-08, 13:14
Spse..qe nga 25.09.05...Une e takova ket faqe me shkrime qshqip..Gjith kur une kam pas vertet nje koh te lir kam lexuar edeh syt i kam ushqy ..me lexime shqip..!

Ti e din shum mir se une gjith e kam kalu kohn duke lexu ketu pa u regjistrua hiq..edhe..
me kalim te kohes uh regjistrva..ta shenoj doni fjal shqip..ket e tham do e tham po e tham PRAP...veq ta kaloj kohen me lexim shqip po ashtu ta shenoj doni fjal shqip..!

Deshmitr...je ti qe e ki shkru te pa vertetn ..me nje shkrim provokus..Ø!:redface:
Po une jam kjo se nuk do dryshoj kur ...qka e PSHTYJ..NUK KTHENA TA LEPIJ..!

p/s..Deshmitar/Deshmitare jemi per njeritejtrin qe 3 vite..po muj te them veq me fakte ...me qen jo pa fakte ne menyr provokuse...!


Peja_Boy..Une te deshiroj nje Fellim jave te qe...

Te pershndes me shum Rrespekt >Albonita!. . . .!Hejj tash kjo tem u hap Qka do te ndryshohet ne Kanalin #Dardania Nuk jemi Hy na ktu me u perla njeri me tjetrin Mos se sban kshtu se Krejt shqiptar jemi Edhe ky chat u hap veq per shqiptaret kudo qe jan..ju lutem ta respektojm sa ma shum njeri tjetrin Se shqiptar krejt jem...
Nejse Ju pershendes..
Respekt Nga ExCeLL

emine
03-06-08, 13:34
Ja kisha fut Banned vetit pergjithmone:frown:

Peja-Boy
03-06-08, 17:31
Hejj tash kjo tem u hap Qka do te ndryshohet ne Kanalin #Dardania Nuk jemi Hy na ktu me u perla njeri me tjetrin Mos se sban kshtu se Krejt shqiptar jemi Edhe ky chat u hap veq per shqiptaret kudo qe jan..ju lutem ta respektojm sa ma shum njeri tjetrin Se shqiptar krejt jem...
Nejse Ju pershendes..
Respekt Nga ExCeLL

Leje se pa Plumba i ka ..! hahaha

ExCeLL-
03-06-08, 21:35
Leje se pa Plumba i ka ..! hahahaHahahhaha.. mir qe e paska pa plumba se mu pas kon me plumba e kish vra naj njo :)

bIgEr
01-05-09, 00:45
Lexova te gjitha mesazhet pothuajse 2 apo 3 ishin qe duhet te jene ne kete teme..

Kritikat sygjerimet behen ne rubrik tjeter..

Peja^Boy ti si hapes i ksaj teme spo di ku ke dasht me dal me kete pytje..
Qfar mund te ndryshohet ne Chat @ Dardania.DE pos operatorve?

niemand
01-05-09, 13:31
Ka pas deri ne 600 vizitor Ka shku online ... :)


Nja 400+ eshte shku per here te fundit ne 2007. do te thot prej se jan ndru stafet asnjeher kanali #Dardania ska arrit me shum se 360+.

http://www.albmp3.org/dardania.JPG

niemand
01-05-09, 13:31
Arsyea: ddos ndaj serverit ..

SheTa
02-05-09, 01:03
niemand

Sdi si pastej kur sa u shkru kto jan faktet per her t'fundit tash 2009 u shku 460 pra dhe me ket staff Ashtu siq paten ra usera ne Ate koh e AlbaSoul 300 250 tash ka arrit prap suksesin e vet en 460.
Kshtu qe Paske Dal prej rrejdhave :)

Peja-Boy
05-05-09, 13:09
Qka PO ndodh me Chatin e Dardanis ???

bIgEr
07-05-09, 16:48
Per momentin eshte i leshuar dhe punon ne rregull me sa e shoh :)

Peja-Boy
07-05-09, 16:50
Super ...Ka nje jave qe ka qen Down ... Shpresojm te mos perseritet me !!

bIgEr
09-05-09, 22:48
Po mundohemi te punojme ne ate aspekt qe mos te kete me probleme..

Shpresoje qe do ndodh ashtu :)

Makresh
23-05-09, 00:08
Bash me intereson se ku gjindet ky chat, din te na tregoj ndokush ?

Peja-Boy
30-06-09, 17:33
A po Mundet Dardania me Perballu gjendjen Ekonomike ??

Apo i duhet Rikthim Bekim Nikqit ???

pirro
01-07-09, 09:49
Bash me intereson se ku gjindet ky chat, din te na tregoj ndokush ?

Kqyr se me telefon ta kan lidh chatin, tash e ke mundesin edhe me bo thirrje pa pare haaahahah

Qika^Me^Kule
01-07-09, 20:12
Kqyr se me telefon ta kan lidh chatin, tash e ke mundesin edhe me bo thirrje pa pare haaahahah

aghaghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghaghaghgha uuuu pakaaaaaaaaaaaa vallahiii

Ignis
03-07-09, 02:26
aghaghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghaghaghgha uuuu pakaaaaaaaaaaaa vallahiii

Asgjė. Si me kule si pa to , ti nuk ndryshon.

Qika^Me^Kule
03-07-09, 18:41
Asgjė. Si me kule si pa to , ti nuk ndryshon.

Si po e thu ne cafar aspekti???? dhe pse te ndryshoj apo cfar kam per te ndryshuar ketu????

pirro
04-07-09, 18:48
Si po e thu ne cafar aspekti???? dhe pse te ndryshoj apo cfar kam per te ndryshuar ketu????

Sdi valla ne cfar aspekti po t thot me ndryshu, edhe po pres me na kallxu nashti ka najsen te re aaahahahah

Peja-Boy
08-07-09, 20:13
Shpresoj qe Tek Feja dhe Politika te kete pak Ndryshime,se qysh ja kan nis Shqiptarhonja mozomakeq !!

Qika^Me^Kule
08-07-09, 20:20
Sdi valla ne cfar aspekti po t thot me ndryshu, edhe po pres me na kallxu nashti ka najsen te re aaahahahah

paj tybe bre kusherin jem,, kjo sa e shoh vetem ja paska pa tuff kot,,,, :biggrin:

bIgEr
18-07-09, 17:04
A po Mundet Dardania me Perballu gjendjen Ekonomike ??

Apo i duhet Rikthim Bekim Nikqit ???
Sa ka qen Bekim Nikqi ka pas donator me te madhe se sa tash ...

Derisa belbon ne tem ku ska te bej me chat sdi pse e ke hap..

Nese je ne gjendje ti ta mash ekonomikisht e te paguash edhe njerz qe ketu e bejn falas qe te gjithe te argetohen atehere do e maresh falas dardania.de vetem nese paguan programerat per ta mirmbajt faqen...

Dani11
19-07-09, 09:55
Sa ka qen Bekim Nikqi ka pas donator me te madhe se sa tash ...

Derisa belbon ne tem ku ska te bej me chat sdi pse e ke hap..

Nese je ne gjendje ti ta mash ekonomikisht e te paguash edhe njerz qe ketu e bejn falas qe te gjithe te argetohen atehere do e maresh falas dardania.de vetem nese paguan programerat per ta mirmbajt faqen...

Valla Dardania eshte nje faqe qe duhet avancuar dhe jo te mbetet keshtu, ju duhet te jeni me flxibil dhe ta zgjeroni kete faqe.Nuk e di se sa kushton mirmbajtja e kesaj faqeje ne muaj por verte ia vlen te investohet ne kete faqe.
Sa i perket kerkimit te ndihmave ne kete form, mendoj qe nuk eshte zgjidhje e drejt dhe nuk do te kete sukses.

bIgEr
19-07-09, 21:59
Valla Dardania eshte nje faqe qe duhet avancuar dhe jo te mbetet keshtu, ju duhet te jeni me flxibil dhe ta zgjeroni kete faqe.Nuk e di se sa kushton mirmbajtja e kesaj faqeje ne muaj por verte ia vlen te investohet ne kete faqe.
Sa i perket kerkimit te ndihmave ne kete form, mendoj qe nuk eshte zgjidhje e drejt dhe nuk do te kete sukses.
Ne mesazhin tim nuk shkruan se kerkohet donator...
Vetem se ja ceka qe n'kohen e Bekim Nikqit qe e ka cek ktu si llafazan qe tema ska te bej hiq me ate ..

Sipas teje qa duhet me fut ne to qe me avancu ?

Dani11
20-07-09, 18:30
Ne mesazhin tim nuk shkruan se kerkohet donator...
Vetem se ja ceka qe n'kohen e Bekim Nikqit qe e ka cek ktu si llafazan qe tema ska te bej hiq me ate ..

Sipas teje qa duhet me fut ne to qe me avancu ?

Mendoj qe kjo faqe eshte mjaft e njohur parandaj duher shfrytezuar kete fakt dhe duhet zgjeruar kete faqe, duke i shtuar sherbime publike dhe gjera qe njerezve ju bene me te lehte qasjen ne gjerat qe jane me interes per ta.

lirik
20-07-09, 21:28
Un Mendoj Se Faqja Duhet Me Ken Ne Nivel Te Forumit Shqiptar .com
Bile Edhe Te Ja Kaloj Atij Faqja Dardania Duhet Me Ken E Permasave Kombtare
Por Se Si Te Arrihet Ky Qellim Duhet Te Mendohet Kjo Kush Mund Ta Arrij -
Por Duhet Seriozitet Qe Mos Ta Humb Emrin Si Disa Forume Tjera Injorante-
Qe Kan Humbur Funksionin Me Paaaftesi -
Forumi Nuk Duhet Me Ken Partiak As Fetarė As I Njianshem Por Shum Vizionarė-
Dhe Duhet Te Angazhoj Njerz Te Aft Pastaj Duhet Te Jet Terheqs Me Tema E Arkiva Sidomos Shkrimet Duhet Ti Ket Te Sigurta Te Arkivuara Qe Te Ken Siguri Absolute Neper Shekuj Ather Kjoo Faqe Mun Dte Behet Serioze Dhe Shum E Popullarizuar Duhet Me Eperdor Edhe Propaganden:
Ndersa Duhet Me Sjellė Shum Literatur Te Gjithanshme Qe Te Pasurohet

Pashtu Duhet Te Ua Mundsoj Postuesve Sasinė E Madhe

Ne Postim Sepse Veshtir Postohet Ketu Tema Serioze Me Kaq Vargje Te Kufizuara

shfletuesi_
20-07-09, 21:34
Hiē asgjė shumė ne nivel ėshtė..... A per me ndryshu pak krejt veq Rugovistat i kisha largu haaaaaaaaaahahahahhahahahahhaha ....

Dani11
20-07-09, 21:38
Hiē asgjė shumė ne nivel ėshtė..... A per me ndryshu pak krejt veq Rugovistat i kisha largu haaaaaaaaaahahahahhahahahahhaha ....

Do me thane prej vetit me ja nise hahahah...jo more se nuk mbetet askush ketu.

P.S. Kjo faqe nuk duhet te jete vetem vend i thashethemave por te ofroi diqka profitabile.

shfletuesi_
20-07-09, 21:44
Do me thane prej vetit me ja nise hahahah...jo more se nuk mbetet askush ketu.

P.S. Kjo faqe nuk duhet te jete vetem vend i thashethemave por te ofroi diqka profitabile.


Po normal qyyy qka kujtove ti...... Jo pernime ēka kisha me ndryshu ėshtė qe skisha leju tema vend e pa vend me hap kaē.... Edhe nime ēka jan qeta far nofkash Speci Patligjani... K11 piii... bilem e kisha ber vetem me fotografi origjinale dhe leternjoftim te skanun me u fut ne FD :) ndryshe hiiiē

SANTANA-29
20-07-09, 21:47
Po normal qyyy qka kujtove ti...... Jo pernime ēka kisha me ndryshu ėshtė qe skisha leju tema vend e pa vend me hap kaē.... Edhe nime ēka jan qeta far nofkash Speci Patligjani... K11 piii... bilem e kisha ber vetem me fotografi origjinale dhe leternjoftim te skanun me u fut ne FD :) ndryshe hiiiē

hahahahahahhhahahha,,ooooooo,u knaqa tu kesh ,,hahahahahha(Patligjani):tongue:

bIgEr
20-07-09, 22:54
Faqe profitabile..

Kete spo ma rok qa ke dasht me thene..

Anyway ju po thuni ndryshime e spo i cekni.. ( Per faqen eshte fjala ) per FD ka te tjere qe miren me te ;)

P.S Tema eshte kthyer ne debat te faqes e jo Chatit ...

shfletuesi_
20-07-09, 22:56
Faqe profitabile..

Kete spo ma rok qa ke dasht me thene..

Anyway ju po thuni ndryshime e spo i cekni.. ( Per faqen eshte fjala ) per FD ka te tjere qe miren me te ;)

P.S Tema eshte kthyer ne debat te faqes e jo Chatit ...

Une Nixha Magji si kisha lan me hy hiq ne FD :)

Guri i madh
16-08-09, 17:20
une i kisha preferue ksaj ode qe ata qe i kan nga 2dy nickname me i ndalue qe mos te kyqen me dy ftyra ,po edhe mos te shkrujn me dy ftyraaq sa ka mundsi me i verifikue

LABI
16-08-09, 18:42
une i kisha preferue ksaj ode qe ata qe i kan nga 2dy nickname me i ndalue qe mos te kyqen me dy ftyra ,po edhe mos te shkrujn me dy ftyraaq sa ka mundsi me i verifikue

Shih!! E cka po preferon ti ; me angazhu me meditje , njesitin per intervenime te shpejta "FIT" te Policise tu Kosoves ?! :rolleyes: :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
17-08-09, 17:57
moti edhe une qishtu kam thane qe qatyna dy gurave duhet me ja jepen Bann masnej ta regjistrojne mara nji nik tjeter se qishtu shoq as ata vehte mara nuk e dijne sa nikat me koloshnik i kane regjistrue qisajde.