PDA

View Full Version : Kėrkes pėr AOP


Skifteri
13-02-08, 14:11
Jam user i rregullt ne dhomen #Dardania dhe bėj applikacion pėr AOP.
Pėrndryshe jam Student dhe jam 21 vjeēar. Kam qen user me nick Albin mirpo pėr shkaqe Personale nese me ipen acc do ta keni parasysh qe e mbaj nick " Hawk " .
Kam eksperienc me internet dhe kjo me jep pėrparsi qė tju ndihmoj nė ēdo aspekt, dhe nese has ndonje prej @ apo Userave tjer me mua ndonjė konflikt te pa deshiruar do jem vet ai i cili do largohem nga staffi pa pasur nevoj qe te me largon dikush tjeter. Me kete dua tju them qe sdo keni problem me mua personalisht.
Besoj qe do e keni parasysh kerkesen dhe se shpejti te mar ndonje pergjigje, besoj pozitive.
Me rrespekt " Hawk "

Strong
13-02-08, 14:31
Kerkesen e bera te archiva me nick Strong

Paperoni
13-02-08, 17:50
Momentalisht nuk na duhen Operator te rij kemi teper..
si te na duhen de u lajmerojom besoj se me kuptoni
ju pershendes dhe chat te kendshem