PDA

View Full Version : Sa jeni tė kėnaqur rreth Chat-it tė Dardania.De ?


SpAnJoLLI
09-08-04, 21:20
Kaloni sa mė bukurė nė WwW.Dardania.De :)!...

SpAnJoLLI
09-08-04, 21:58
Kaloni sa mė bukurė nė WwW.Dardania.De :)!... 8)

turisti
07-09-04, 18:25
Shume,perndryshe e kisha terhek ASPIRANCĖN dhe hajt..... :wink:

Mirlind-Kosova
13-09-04, 23:52
I kenaqur hiq me chatista ....i treti si te hyn e prish atmosferen....! :roll:
nuk po kam vullnet une personalisht pervehten time po flas me hyje ne chat me, :roll:

SpAnJoLLI
15-09-04, 21:02
RRoftė VendTakimi i Shqipėtarve www.Dardania.de si dhe pėrshendetje per Chat`in Irc.Central.Albanian-Network.Com po ashtu edhe VendTakimin e shqipėtarve (KĖTU FLITET SHQIP!!!)

nitushe
16-09-04, 08:33
Deri diku :P

arTanibb
16-09-04, 18:30
Mirlind-Kosova t`pershendes, nese e ke fjalen per chatin Dardania ateher mvjen keq qet them por nuk esht e vertet aspak at qka e thua ti qe gjdo i dyti apo i trreti prish atmosferen, e kam fjalen per ne publik eh per ne privat mundesh me ba ignore edhe z`besoj qe munet dikush ne menyr tjeter me ta prish atmosferen.

CoMaNdO
17-09-04, 01:04
Pershendetje

Arlindi qysh po duket kerka skoka une met thon drejte jam i knaqun pak a shum jo krejte e Spanjoll gjithkush thorr noft www......com e aty veq Userat e din po nejse ;)

Sead
06-06-06, 23:13
dardania.de esht ender e cdo shqiptari ne ket bot :)
ketu i ke te gjitha pa dyshim

Arb
30-06-06, 01:18
Tybe sjam dok asajde tash sa kohe...

seriozja_19
30-06-06, 12:53
Tybe sjam dok asajde tash sa kohe...

Une ne krahasim me ty, gati per cdo dite dokna andej pari dhe po ta tregoj nje:
hiq mos mendo se po te kalon ndonje argetim...sepse chatin e kan persona pa karakter ne duare...prandaj as ne chatues nuk mund te bejme asgje...

me respekt, seriozja_19

Drinni
30-06-06, 19:44
Me fol kah del shpriti a!
Unė nuk e gjejė veten nė chat aspak, kam bindjen se krejt tė tjerė persona ka Chati dhe tė tjerė ka Forumi.
Apo ėshtė kjo pasoj e pleqėris ...! Tja....h

Zero Cool
01-07-06, 11:21
Me fol kah del shpriti a!
Unė nuk e gjejė veten nė chat aspak, kam bindjen se krejt tė tjerė persona ka Chati dhe tė tjerė ka Forumi.
Apo ėshtė kjo pasoj e pleqėris ...! Tja....h
hehehehe Drinni sja edhe aq i vjeter qy :wink:

Drinni
01-07-06, 17:06
hehehehe Drinni sja edhe aq i vjeter qy :wink:

Sje i vjeter ? paj 1-mijė vjet si ka ba kerkush, e me 35 si thojn edhe bash pa ta :wink:

Zero Cool
01-07-06, 18:25
:tongue:Sje i vjeter ? paj 1-mijė vjet si ka ba kerkush, e me 35 si thojn edhe bash pa ta :wink:
Uuuuuuuuuuuuuuu edhe sa ke me vujt e me hjek ti qy :tongue: mos mendove me shpetu me qekaq ahahahahahaa:biggrin:

Vin-Diesel
16-07-06, 20:58
Vallahen une ja kom pa hajrin #Darania Chatit boll....veq tu u perla me ka shkur prej dites se pare e deri sa me futen ne Akill....spo ma lojn vendin kerkund hahahahaha veq opet se opet eshte nder chatet ma te Vizituarat edhe mendoj se njeher per njeher eshte numer 1...
Sa per ate Seriozja_19 qka ka shkrujt, mos ja nxeni per te madhe se FILOZOFE osht, e nuk e kan lon ne chat se smundet me e duru kerkush kur ja nis ajo me fol ...edhe pse Goja sheqer i qet vallahen por bohet Bajat me Filozofit e saj mbrenda 5minutave !

Arijanit
23-10-06, 16:57
........thjesht me pelqen,edhe pse kisha deshire te takoi anetar te forumit,por ende nuk kam takuar,,,,,,
Ju pershendes te gjithve,,,,,

Daja POLIC
29-10-06, 01:34
s"di cka u bo ne ket chat ,,, me shum OPERATOR se sa chatista ?

adozi
21-04-07, 13:30
a me ndimon ndokush se si me hy ne chat ne dardani nuk pe kuptoj aty lamrohet vetem chat i shpejt ne faqe te pare ecila nuk nkish kurrfar vlere flm

Ma-Origano
05-12-07, 19:09
shum jam i knaqun!!!!