PDA

View Full Version : AOp - Tek #Dardania


Albo^boy
12-03-07, 19:06
Pershendetje .......


Une Burim Halimi nga Gjilani.... kisha deshire te behem anetar i stafit te dardanis punoj qe 4 5 vjet me chat sa do pak i di edhe komandet.Kam qen ne @ po jo ne ket staf ne staf tjeter ka ketu ne stafin qe me njohin pak shum?

Sa i perket kohes ne chat shpenzoj ndosha 7 8 or ne chat edhe me shum se tani e kom internet cafen time...

Arsyje pse dua accc eshte..

Ti ndihmoj keti stafi te madh aq sa kam mundesi shpresoj se nuk do te jeni te zhgenjyer nga un..

Pershendetje nga un Albo^boy .. se harro te ju them po ket nik e mbaj tani....

Lushi
12-03-07, 19:21
Nga un e ke nje POOOOOOOOOOOO

Kam besim ne ty Burim.

Me Respeket Lushi

CrAzY-BoY
12-03-07, 20:25
oooooo Burim oooo edhe nga une ke nje PO je djal i mir bukurosh:D te uroj fat qe ta mirresh ket qe kerkon Burim :)


Me Respekt Liridoni.!

ReZe
12-03-07, 20:55
... edhe nga un nje POOOOOOOOOOOOOOOOO
Mbasi pelqimi GjilAnAsit_cSi eshte oki per mua ska problem


Me respekt nga ReZe

Vin-Diesel
12-03-07, 21:49
Mbase Crazy^Boy ka Votu per Po besoj se ky nuk Voton Palidhje ateher edhe une si Shikues Votoj per PO.

Qaste te kendshme ne dhomen #Dardania !!

Vin-Diesel
12-03-07, 21:50
Marr per marr Le te marrin HALIMAJT me te madhe Hahahahhahahahahahahahah!!

HoteL-MadriD
12-03-07, 22:44
Edhe Une jam PRO qe te shtohet Burimi sepse kemi nevoj per AOP kto momente dhe besoj qe do ka kryej punen sic duhet...

Me Respekt HoTeL..

GjIlAnAsI_cSi
12-03-07, 22:50
Duke par nevojen qe ka dhoma #Dardania per operator sot do marr ne shqyrtim kerkesen tende te pare tani ne forum..

Kam besim te madh tek Albo^Boy si dhe votat pro te marrura nga Stafi AOp i kanalit #Dardania per shtimin tend ne AOp list..

Suksese pra..


Gjith te mirat.