Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-03-07, 19:06   #1
Albo^boy
 
Anėtarėsuar: 12-03-07
Postime: 2
Albo^boy i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Albo^boy Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Albo^boy Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Albo^boy Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Albo^boy
Gabim AOp - Tek #Dardania

Pershendetje .......


Une Burim Halimi nga Gjilani.... kisha deshire te behem anetar i stafit te dardanis punoj qe 4 5 vjet me chat sa do pak i di edhe komandet.Kam qen ne @ po jo ne ket staf ne staf tjeter ka ketu ne stafin qe me njohin pak shum?

Sa i perket kohes ne chat shpenzoj ndosha 7 8 or ne chat edhe me shum se tani e kom internet cafen time...

Arsyje pse dua accc eshte..

Ti ndihmoj keti stafi te madh aq sa kam mundesi shpresoj se nuk do te jeni te zhgenjyer nga un..

Pershendetje nga un Albo^boy .. se harro te ju them po ket nik e mbaj tani....Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga GjIlAnAsI_cSi : 12-03-07 nė 19:18
Albo^boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-03-07, 19:21   #2
Lushi
 
Anėtarėsuar: 19-03-06
Vendndodhja: GJILAN
Postime: 42
Lushi i vlerėsuar jo keq
Gabim

Nga un e ke nje POOOOOOOOOOOO

Kam besim ne ty Burim.


Me Respeket Lushi
Lushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-07, 20:25   #3
CrAzY-BoY
 
Avatari i CrAzY-BoY
 
Anėtarėsuar: 03-10-03
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 156
CrAzY-BoY e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek CrAzY-BoY Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek CrAzY-BoY
Gabim

oooooo Burim oooo edhe nga une ke nje PO je djal i mir bukurosh:D te uroj fat qe ta mirresh ket qe kerkon Burim :)


Me Respekt Liridoni.!
__________________
Tuke Me Kai
CrAzY-BoY Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-07, 20:55   #4
ReZe
**Somebody's Me**
 
Avatari i ReZe
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja:
Postime: 23
ReZe i vlerėsuar jo keq
Gabim

... edhe nga un nje POOOOOOOOOOOOOOOOO
Mbasi pelqimi GjilAnAsit_cSi eshte oki per mua ska problem


Me respekt nga ReZe
ReZe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-07, 21:49   #5
Vin-Diesel
is now known as Peja-Boy
 
Avatari i Vin-Diesel
 
Anėtarėsuar: 04-05-06
Postime: 784
Vin-Diesel me shokė shumeVin-Diesel me shokė shume
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Vin-Diesel
Gabim

Mbase Crazy^Boy ka Votu per Po besoj se ky nuk Voton Palidhje ateher edhe une si Shikues Votoj per PO.

Qaste te kendshme ne dhomen #Dardania !!
Vin-Diesel Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-07, 21:50   #6
Vin-Diesel
is now known as Peja-Boy
 
Avatari i Vin-Diesel
 
Anėtarėsuar: 04-05-06
Postime: 784
Vin-Diesel me shokė shumeVin-Diesel me shokė shume
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Vin-Diesel
Gabim

Marr per marr Le te marrin HALIMAJT me te madhe Hahahahhahahahahahahahah!!
Vin-Diesel Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-07, 22:44   #7
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 07-01-04
Vendndodhja: Nė qytetin me te bukur nė Kosovė, GJILANI qyteti i ėndrrave tė mia......... Milan is the best
Postime: 228
HoteL-MadriD i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek HoteL-MadriD Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek HoteL-MadriD Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek HoteL-MadriD
Gabim

Edhe Une jam PRO qe te shtohet Burimi sepse kemi nevoj per AOP kto momente dhe besoj qe do ka kryej punen sic duhet...

Me Respekt HoTeL..
__________________
Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
HoteL-MadriD Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-07, 22:50   #8
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
Avatari i GjIlAnAsI_cSi
 
Anėtarėsuar: 04-01-04
Postime: 1,201
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Duke par nevojen qe ka dhoma #Dardania per operator sot do marr ne shqyrtim kerkesen tende te pare tani ne forum..

Kam besim te madh tek Albo^Boy si dhe votat pro te marrura nga Stafi AOp i kanalit #Dardania per shtimin tend ne AOp list..

Suksese pra..


Gjith te mirat.


__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.