PDA

View Full Version : Staffi Chat dhoma #Dardania??


Peja-Boy
16-04-08, 14:18
Sa po shihet Staffi i Dardania po rrenohet ???

Eshte Gjilanasi_Csi qe e ka Mbajt kete Dhome edhe Staffin apo ??

Si duket prej se u largua ky Person nga Staffi juaj, kan filluar shume Dorheqje,per shkak te Barres se madhe qe keni per ta mbajtur @ apo ??

Guri i madh
16-04-08, 15:44
Sa po shihet Staffi i Dardania po rrenohet ???

Eshte Gjilanasi_Csi qe e ka Mbajt kete Dhome edhe Staffin apo ??

Si duket prej se u largua ky Person nga Staffi juaj, kan filluar shume Dorheqje,per shkak te Barres se madhe qe keni per ta mbajtur @ apo ??ka koh te gjat qe kan punuar per largimin e stafit per nji dardani ndryshe po pa antar

Wolf
21-04-08, 14:52
Sa po shihet Staffi i Dardania po rrenohet ???

Eshte Gjilanasi_Csi qe e ka Mbajt kete Dhome edhe Staffin apo ??

Si duket prej se u largua ky Person nga Staffi juaj, kan filluar shume Dorheqje,per shkak te Barres se madhe qe keni per ta mbajtur @ apo ??


T`Pershendes Peja-BoY Deshta vetem diqka te Shtoj ketu

Pajtona Plotesisht me KEt qe e Thua ti -- Mirpo mos Harro ti edhe Shum tjer se ket Web Faqe e Chatin e kan Drejtru tjeter Kush.. Po nat Koh u mundun me perfitu me Dredhu edhe n`fund Prap se Prap n`dor Tona..

Gjilanasi_Sci e ka udheheq teper mir qka shum her vet personalisht ja kam pergezu mirpo Staffi Juve nat koh ja Nisen pak me Lujt edhe n`fund kadal kadale tu u terhek


Staffi Dardania tash e Mas Shpresoj se qdo Gabim qe ka qen perpara mi rregullu edhe me qen Nder Chata e Par Shqiptar QYsh ishte n`fillim

Peja-Boy
22-04-08, 21:09
T`Pershendes Peja-BoY Deshta vetem diqka te Shtoj ketu

Pajtona Plotesisht me KEt qe e Thua ti -- Mirpo mos Harro ti edhe Shum tjer se ket Web Faqe e Chatin e kan Drejtru tjeter Kush.. Po nat Koh u mundun me perfitu me Dredhu edhe n`fund Prap se Prap n`dor Tona..

Gjilanasi_Sci e ka udheheq teper mir qka shum her vet personalisht ja kam pergezu mirpo Staffi Juve nat koh ja Nisen pak me Lujt edhe n`fund kadal kadale tu u terhek


Staffi Dardania tash e Mas Shpresoj se qdo Gabim qe ka qen perpara mi rregullu edhe me qen Nder Chata e Par Shqiptar QYsh ishte n`fillim

Wolf me fal se sikur Nickname spo te njoh, shpresoj qe do Realizohet ajo gje qe thua ti ...

Chati ka shkuar ne rregull ateher kur ishtet vetem nje Sop ne dhomen Dardania...Dmth kur ishte Sop vetem Gjilanasi_Csi...Mbase u Shtuan Sop te rinj filluan te shtojn edhe Aop te Aferm apo si te them shoqeri edhe erdh deri te shkarrimi i Staffit Dardania...

Nuk kam kunder Sopve tjer qe ishin, perkundrazi shume me keq ne kete dhome kam qen me Gjilanasi_csi...Kurr probleme nga Laii e Paperdoni e Driloni Skam pas , Por Fakt eshte se prej se u shtuan keta u shkatrrua Chati...se Cili ishte Fajtori nuk e di nuk mund ta Cek personalisht ate person =??!!

Wolf
16-05-08, 16:11
Wolf me fal se sikur Nickname spo te njoh, shpresoj qe do Realizohet ajo gje qe thua ti ...

Chati ka shkuar ne rregull ateher kur ishtet vetem nje Sop ne dhomen Dardania...Dmth kur ishte Sop vetem Gjilanasi_Csi...Mbase u Shtuan Sop te rinj filluan te shtojn edhe Aop te Aferm apo si te them shoqeri edhe erdh deri te shkarrimi i Staffit Dardania...

Nuk kam kunder Sopve tjer qe ishin, perkundrazi shume me keq ne kete dhome kam qen me Gjilanasi_csi...Kurr probleme nga Laii e Paperdoni e Driloni Skam pas , Por Fakt eshte se prej se u shtuan keta u shkatrrua Chati...se Cili ishte Fajtori nuk e di nuk mund ta Cek personalisht ate person =??!!


Epo Tash Osht Tjeter Staff tjer Drejtus edhe gjithqka ka me qen Ndrryshe

Artanibb
18-05-08, 16:44
Nuk ka apsulotisht kurgjo te keqe nese ndrohen founderat e dhomes Dardania, mjafton me shku mir, deri tash shum ndryshime jon bo e shum staffe jon ndru edhe osht shum normale dhe ska pse te mirret aq rand apo diqka ngjajshem ky ndryshimi i fundit. Dhe per fund chatin nuk e mbajn founderat apo personat e caktun po chatin e mbajn vizitoret e atij chatit nket rast te Dardani-s, kurse founderat dhe @Operatoret e mirmbajn.

Ju pershendes.

Wolf
25-05-08, 09:53
Nuk ka apsulotisht kurgjo te keqe nese ndrohen founderat e dhomes Dardania, mjafton me shku mir, deri tash shum ndryshime jon bo e shum staffe jon ndru edhe osht shum normale dhe ska pse te mirret aq rand apo diqka ngjajshem ky ndryshimi i fundit. Dhe per fund chatin nuk e mbajn founderat apo personat e caktun po chatin e mbajn vizitoret e atij chatit nket rast te Dardani-s, kurse founderat dhe @Operatoret e mirmbajn.

Ju pershendes.


Pajtona me ty Plotsisht Apollobb sikur e ki Cek edhe ti Qdon me thon Send nese jan Ndrru Funderat e Dhomes #Dardania Disa Prej Staffit e Shum sende

Mirpo kadal dale me kohen dot ndrryshojn shum sende..Ma e rendesishmja eshte qe e kan marr njerz te Fort njerz te vullnetshem per Pun njerz qe mundohen per tjert qe edhe ne si Shqiptar te kemi chata sikur vendet tjera