PDA

View Full Version : Kerkes Per Aop Ne #Dardania


New_MaFiOzII
24-03-08, 21:05
Pershendetje Per te Gjith!!
Quhem Elmir Sope
Jam 20 vjec
Gjinia Mashkull
Kisha pas deshir qe te bahem aop ne kanalin #dardania per nje arsye sepse shpenzoj nje koh te madhe ne kanal dhe me pelqen shum
Me Respekt
New_MaFiOzII

ExCeLL-
24-03-08, 21:50
Pershendetje New Sdi sa vlen vota ime veq kisha votu per ty Pro Sepse shpenzon shum koh ne kanal

Gith te mirat

Mushtishti
24-03-08, 22:22
Flm qe paske be kerkesen,, Mirpo kemi Aop shum dhe nje her nuk ka shtim ,,gjithashtu Flm per kerkesen ,,kalo mir .

Gjitha te Mirat..