PDA

View Full Version : Kerkes per aop #dardania


Mosy
13-03-07, 20:09
Pershendetje per te gjith!

Po e bej nje kerkes per aop tek kanali #Dardania.
Quhem: Gramosi, jam 21 vjec, vi nga Peja
Jam user i rregullt me pseudonimin: Mosy;
Frekuentoj chatin: 8-10 ore ne dite.
Kaloj bukur ne ket chat te mrekullueshem prandaj kam deshir te madhe te behem anetar i stafit te juaj te shkelqyer..
Pasi qe merrem qe 3 vite me chat, nuk dyshoj aspak ne kompetenca te mia sa i perket komandave!

Jam i bindur dhe mendoj se mund tīju ndihmoj ne stafin tuaj dhe do jap maksimumin tim per ket Staf!

Pres Perkrahjen e juaj...

Me Respekt
Mosy

Vajz_Kosove
13-03-07, 21:18
wow kush paska ber kerkes per aop:)
E ke nje Po te Madhe nga Un,,,sepse e meriton te jesh @ ne stafin ton:)

Te uroj suksese

admin
14-03-07, 05:44
Poashtu nga une nje PO. Gjilanasi_Csi, jepi Mosy access AOP ne #dardania.

Paperoni
14-03-07, 13:11
Pershendetje...
Dhe un jam per PO
mbasi Admini eshte dakort , po ashtu dhe Mosy e meriton nje Aop.

GjIlAnAsI_cSi
14-03-07, 14:30
Poashtu edhe un jam pro kerkeses tende.. je serioz ne kanal , asnjeher nuk ben probleme , dhe per mua e meriton nje acces te till..

Votat pro te stafit SOp paske marr dhe as un smund te kundershtoj vetem uroj te ja kaloni mire mes stafit #Dardania..

Suksese

Gjith te mirat.

seriozja_19
14-03-07, 23:39
Poashtu edhe un jam pro kerkeses tende.. je serioz ne kanal , asnjeher nuk ben probleme , dhe per mua e meriton nje acces te till..

Votat pro te stafit SOp paske marr dhe as un smund te kundershtoj vetem uroj te ja kaloni mire mes stafit #Dardania..

Suksese

Gjith te mirat.

...pse gjithe meshkujve ju jepet shansa per @? Kur te dale Vajze_Kosove ne penzion mundem ta bej une aplikimin apo cka eshte puna :tongue: ...hajgare se s'kam as kohe te lire, po studioj :rolleyes:

MaEsTRo
15-03-07, 01:01
Po e bej nje kerkes per aop tek kanali #Dardania.
quhem Burim vi Nga shkupiu e jetoj ne italy..
Jam user i rregullt me Nick MaEsTRo
e perdori chatin mos mos prej 10 -deri pa kufi gahgahga
edhe Mburem kur hy ne ket chat se ka argetim tmadh
jom i moqem naper chate edhe me komanda nuk kam as ni far problemi
pres pergjigjhe prej jush qysh moti po tash erdh rasti tbej lutje ne forum se adminace ju kom bo Monoton tuj kerku aop tash mipet rasti tkem aop pres perkrahjen e Juaj

me respekt MaEsTRo

Vajz_Kosove
15-03-07, 01:40
...pse gjithe meshkujve ju jepet shansa per @? Kur te dale Vajze_Kosove ne penzion mundem ta bej une aplikimin apo cka eshte puna :tongue: ...hajgare se s'kam as kohe te lire, po studioj :rolleyes:

hahaha nese rri un deri ne penzion, pak koh po te mbetka ty per me vazhduar vendin tim,se i afrohesh edhe ti penzionit :D
Sa i perket studimeve, studioj edhe vet :D... 24h nuk qendron ne Uni :D

Mirembetsh

CrAzY-BoY
15-03-07, 02:43
apapaaaa kush paska shkruar ktu eu euuu moti sja kam par shkrimin asaj vajze :P me te vertet kam pas tullusum po ja nisi mem hi ne qef :D hahahaha ju pershendes :D konkuro ti lirisht se do marresh ;)

Vin-Diesel
15-03-07, 15:36
apapaaaa kush paska shkruar ktu eu euuu moti sja kam par shkrimin asaj vajze :P me te vertet kam pas tullusum po ja nisi mem hi ne qef :D hahahaha ju pershendes :D konkuro ti lirisht se do marresh ;)

Ska kohe se po Studjon

ghaghaghaghaaghhhhhhhhghaghaghaghaghahgaghaghaghag haagh
ghaghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghaghaghaghahgagha ghaa

Peja-Boy
15-03-07, 17:28
E qkefsh Qoban hahahahahaha

HoteL-MadriD
15-03-07, 17:49
Pasi qe merrem qe 3 vite me chat, nuk dyshoj aspak ne kompetenca te mia sa i perket komandave!

Ku ne CR qe 3 vite ah :)

Nejse ti e paske mare, suksese..

seriozja_19
15-03-07, 23:24
hahaha nese rri un deri ne penzion, pak koh po te mbetka ty per me vazhduar vendin tim,se i afrohesh edhe ti penzionit :D
Sa i perket studimeve, studioj edhe vet :D... 24h nuk qendron ne Uni :D

Mirembetsh

Hahaha, fakt eshte qe nuk qendroj 24 h ne Uni mirpo te jesh studente ishte full time job, nuk e kam dit me heret. Jo bre se u mahita me ate kerkesen per Aop...une jam krejt e trent, haj me det, krejt ne Akill i kisha vendos...duke filluar nga Crazy Boy :biggrin:

seriozja_19
15-03-07, 23:25
Ska kohe se po Studjon

ghaghaghaghaaghhhhhhhhghaghaghaghaghahgaghaghaghag haagh
ghaghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghaghaghaghahgagha ghaa

Kryesorja po bej dicka ''produktive''!!!!!

seriozja_19
15-03-07, 23:28
Poashtu edhe un jam pro kerkeses tende.. je serioz ne kanal , asnjeher nuk ben probleme , dhe per mua e meriton nje acces te till..

Votat pro te stafit SOp paske marr dhe as un smund te kundershtoj vetem uroj te ja kaloni mire mes stafit #Dardania..

Suksese

Gjith te mirat.


ncncnc...mshoj samarit qe te marre vesh magari...hahahaha...mos po don helbet me thon qe une nuk jam?? :tongue:

Achilles
15-03-07, 23:36
une jam PRO qe edhe ( MaEsTRo ) na duhet per me qen Operator masi po rrin online shume ne Chat edhe besoj qe i din comandat mire .. shpresoj qe SOp-at ta marrin parasysh kete Kerkes, flm.. Achilles!

Vajz_Kosove
16-03-07, 01:07
Gjithashtu edhe un jam per Pro shtimit te MaEsTRo ne Aop-list.

Suksese

Laii
16-03-07, 01:32
ehh do kisha then edhe PO ... po me rxun prej qeverie :p kot edhe te them PO

Vin-Diesel
16-03-07, 14:40
Kryesorja po bej dicka ''produktive''!!!!!


E lumja shpija qe te ka, e aj qe ka me te marr ghaghaghaghaghaghaghaghgha!!!

Vin-Diesel
16-03-07, 14:42
ehh do kisha then edhe PO ... po me rxun prej qeverie :p kot edhe te them PO

Mos ta ndin se edhe prej Shikuesve Po merret parasysh !!!

seriozja_19
16-03-07, 23:36
E lumja shpija qe te ka, e aj qe ka me te marr ghaghaghaghaghaghaghaghgha!!!

...flm, flm...ndoshta dhe me ka marre???!!! :wink:

Vin-Diesel
17-03-07, 16:20
...flm, flm...ndoshta dhe me ka marre???!!! :wink:


Hajde more me hajr na koft !!!

Laii
17-03-07, 19:14
kush jan shikuesi :p

Vin-Diesel
18-03-07, 18:40
kush jan shikuesi :pUne isha edhe jam ...ty ta murr Mosy karrigen edhe ty te qiten te shikuest !!

Gjera qe ndodhin burr,mos u merzit e ti past marr te kqijat !!!

Laii
18-03-07, 19:30
hahahaha jo more se spo i jap as te kqijat un ... nuk osht interesant jeta pa tkiqja ;)

Vin-Diesel
18-03-07, 21:31
hahahaha jo more se spo i jap as te kqijat un ... nuk osht interesant jeta pa tkiqja ;)

hahahahaha

Peja-Boy
30-03-07, 15:30
Po dua @ ne Dardania veq per Inati te dushmonave ...A ka mundesi me ma dhon ??

Ma-Origano
21-12-07, 18:31
suksese Mosy gjith te mirat!!