PDA

View Full Version : Kėrkes pėr AOp - #Dardania


Fergie
05-03-08, 19:48
Pershendetje te gjitheve ne radhe te pare.
Mendova te bej dhe une nje aplikim per statusin AOp ne Dardania.de

Per te me njohur me shume po paraqes nje mini presentim ..
Emri : Ardita
Mosha: 22
Vendbanimi: Austri

Dua te shtoj qe jam shume e qete,e duruar dhe e komunikuesheme me te gjithe,si me anetaret e stafit,ashtu dhe me userat qe kemi ne Dardania.de

Disa anetare te stafit kam pasur nderin ti njoh dhe me mire (qe me behet shume qefi qe i kam njohur ) dhe me njohin me mire se si jam ne realitet dhe po ashtu njohin dhe temperamentin tim si Ardita.

Ju falenderoj per kohen qe me kushutuat duke lexuar per kete leter dhe ju uroj gjithe te mirat

Me respekt Manikenja (Modelja)

Paperoni
06-03-08, 00:13
Ju faleminderojm qe doni te ndihmoni chatin tone...
ne fillim se kuptoj tash , a je me nick : 1.Fergie , 2.Ardita , 3.Modelja :)
Momentalisht kemi shum Aop-user dhe me vjen keq qe duhet te keni durim se
nje dit besoj dhe pranohet kerkesa juaj besoj se na kuptoni .
Kaloni mire
'Dardania DE'

Guri i madh
06-03-08, 00:35
Pershendetje te gjitheve ne radhe te pare.
Mendova te bej dhe une nje aplikim per statusin AOp ne Dardania.de

Per te me njohur me shume po paraqes nje mini presentim ..
Emri : Ardita
Mosha: 22
Vendbanimi: Austri

Dua te shtoj qe jam shume e qete,e duruar dhe e komunikuesheme me te gjithe,si me anetaret e stafit,ashtu dhe me userat qe kemi ne Dardania.de

Disa anetare te stafit kam pasur nderin ti njoh dhe me mire (qe me behet shume qefi qe i kam njohur ) dhe me njohin me mire se si jam ne realitet dhe po ashtu njohin dhe temperamentin tim si Ardita.

Ju falenderoj per kohen qe me kushutuat duke lexuar per kete leter dhe ju uroj gjithe te mirat

Me respekt Manikenja (Modelja)


ti fisnike kokrren po ta qes

Mushtishti
07-03-08, 09:34
Me vje Mir qe ke ber Kerkesen dhe un Personalisht jam PRO Per kerkesen tende qe ke ber ,,Shpresoj qe edhe koleget e tjer do ta Thuan nje Po ,,Je e mir Se Ardhur.

Gjitha Te mIRat..

Me ReSpekt dRiLoNi..

Galaxy
08-03-08, 00:28
Une jam per JO ....Kalojani

Galaxy
08-03-08, 00:30
Une jam per JO... kaloni bukur..

Albaner
08-03-08, 02:35
Unė jom per JO.. Nuk Mundet me cenė ne staff me ne,


Respekt.

Estella
10-03-08, 23:20
@ spo du veq nese ka munsi mem bo BOT kish bo :P

LuLjaa
11-03-08, 00:37
Estella thuj ktij Albaner, met ba Bote se ky mirret me keto sene :D

Estella
11-03-08, 00:40
Luljaaa ska rendesi cilit veq mu ka bo merak mu bo bot mu :P

LuLjaa
11-03-08, 00:52
Ani moj t'ban qysh joo, se keta kan nevoj per qasii :D

Mushtishti
11-03-08, 06:21
Hehhehehehe Ju bojm Pse Jo..

Albaner
11-03-08, 18:41
qysh BoT met bo, mos po mendon me shetit kejt boten :p ket send spo mujm vetit me ja bo ehh ty ndoshta :d

RESPEKT

Albaner
11-03-08, 18:44
Estella thuj ktij Albaner, met ba Bote se ky mirret me keto sene :D

Boll qik e mir je edhe ti :p

Estella
11-03-08, 19:04
qysh BoT met bo, mos po mendon me shetit kejt boten :p ket send spo mujm vetit me ja bo ehh ty ndoshta :d

RESPEKT

qy mem shetit jo bre:P BOT BOT,robot mem bo :P


ahaah se ja prishem qikes bewerbung edhe na :P

ExCeLL-
11-03-08, 19:27
[quote=Albaner]qysh BoT met bo, mos po mendon me shetit kejt boten :p ket send spo mujm vetit me ja bo ehh ty ndoshta :d

qysh Bre Albaner po Lyp Me bo Bot Phaa.. kta qikat e Sodit Hahaha Hajt ishalla e bon Bot Albaner :P

ExCeLL-
11-03-08, 19:29
Albaner Jepnja More ni Mundesi Ksaj Qikes Mbasi Mu nuk ma dhat Ksaj Jepnja ni Mundesi Hahha Qao Kaloni Mir..;)

LuLjaa
11-03-08, 23:22
Boll qik e mir je edhe ti :p

Po thu a, hehehe

Hey, nime a po na pranoni mu dhe Estella qaty me juve :D
( Si bote, nuk folim hiq veē rrina e ju kqyrim juve ) :biggrin:

Estella
11-03-08, 23:43
Po thu a, hehehe

Hey, nime a po na pranoni mu dhe Estella qaty me juve :D
( Si bote, nuk folim hiq veē rrina e ju kqyrim juve ) :biggrin:


ahahhaahha Luljaaa jo me kto bre spo du ,se kta boll jan na dyja BOTA bomi :D

edhe nikname i bojm kshtu :Kili & Mili :P ahahahah

LuLjaa
12-03-08, 00:45
Estella kili & mili hahahahahaa mos po menojn qe jemi mashkuj tani se
e na ngucin femnat hahahaha aa po nime na s'ju folim hiq, se si Bote ashtu rrim :D

Estella
12-03-08, 00:51
Estella kili & mili hahahahahaa mos po menojn qe jemi mashkuj tani se
e na ngucin femnat hahahaha aa po nime na s'ju folim hiq, se si Bote ashtu rrim :D

ahahahhaha e bojna kilja milja pra :P

LuLjaa
12-03-08, 01:04
E ashtu ban ,, veē duhet mi vet keta se a po na pranojn a jo hahahahaa
ti bojn rrot ni here :D

Albaner
12-03-08, 01:41
Po thu a, hehehe

Hey, nime a po na pranoni mu dhe Estella qaty me juve :D
( Si bote, nuk folim hiq veē rrina e ju kqyrim juve ) :biggrin:

Haj kuku per ty, se don me na kqyr neve, duhesh pb-n e jo neve mem kqyr mu prej trollimit as CanServ spunon mo :d

Albaner
12-03-08, 01:44
qy mem shetit jo bre:P BOT BOT,robot mem bo :P


ahaah se ja prishem qikes bewerbung edhe na :P

Hahahah po more edhe Bot's te bojm veq duhesh mi plotsu kushtet :biggrin:

Estella
12-03-08, 01:47
Hahahah po more edhe Bot's te bojm veq duhesh mi plotsu kushtet :biggrin:

hajt thuj cilat jan ato kushte ti kqyri a i kam a me dal me i ble

LuLjaa
12-03-08, 01:49
Haj kuku per ty, se don me na kqyr neve, duhesh pb-n e jo neve mem kqyr mu prej trollimit as CanServ spunon mo :d

Ani de pak juvee, pak pb-n ... pse ēka ka t'keqe ketu
.. hajttt ti kallxona po a jo,, jep pergegjje tash,,
tybe ma t'mire se na s'keni me mujt me gjet hė :biggrin:

Zero Cool
13-03-08, 20:19
Ani de pak juvee, pak pb-n ... pse ēka ka t'keqe ketu
.. hajttt ti kallxona po a jo,, jep pergegjje tash,,
tybe ma t'mire se na s'keni me mujt me gjet hė :biggrin:

Une ty ta jap voten tybe, se te njoh qe sa vite :)

Laii
13-03-08, 20:44
Zero Cool ske mush vite per te votu ti .. ske leje ende per me dhon vot :p

Zero Cool
13-03-08, 20:58
Zero Cool ske mush vite per te votu ti .. ske leje ende per me dhon vot :p

ahahahahah, ani ti marr, disa ty, me fajde :P

Gjumashja
14-03-08, 22:38
e me kapelen time cka u be... se ka marr ftohet...:biggrin: ...

Albaner
15-03-08, 01:51
Ska Kapele per as kende :)

LuLjaa
15-03-08, 02:14
O mos tut se nuk vina joo, po vetum e kqyrum se sa jeni t'gjymert hehe

Gjumashja
15-03-08, 14:46
Ska Kapele per as kende :)

mos thuj qe nuk ka sepse kurr nuk i dihet...!!!

Peja-Boy
15-03-08, 18:40
Edhe une Votoj per Po se Gjinija femrore prap po e humbin Mandatin...!

CrAzY-BoY
16-03-08, 00:34
ja pasni prish qikes kerkesen... Ishalla e merr Modelja ;)

Estella
17-03-08, 17:10
O mos tut se nuk vina joo, po vetum e kqyrum se sa jeni t'gjymert hehe


Luljaaa pse a kem lyp najsen a ? :P

Mushtishti
17-03-08, 19:00
Shum e keni perzi qetu,, hapni tema e shkruani e Jo meja prish kerkesen Tjerve..

Gjitha te Mirat.

Estella
17-03-08, 19:28
Qashtu eshte valla Sorry ,postimet e mija lirisht mundeni mi fshij se veq pak hajagre ,palidhje soory

Peja-Boy
17-03-08, 20:28
Shum e keni perzi qetu,, hapni tema e shkruani e Jo meja prish kerkesen Tjerve..

Gjitha te Mirat.

Me mire se po flasim spo ja prishim por po e diskutuojm ne detaje a eshte per Aop apo jo ?!....

Peja-Boy
17-03-08, 20:29
Ska Kapele per as kende :)

U bone edhe ti me jep Mendimin a me shtu apo jo AOp ....rri qaty se ste pyet kush !

Mushtishti
21-03-08, 05:17
Qashtu eshte valla Sorry ,postimet e mija lirisht mundeni mi fshij se veq pak hajagre ,palidhje soory

Hallall se qenke per tgjitha e pranon fajin e Kjo esht nje gje e mIR shum..

Qdio te mIR..

Mushtishti
21-03-08, 05:20
Me mire se po flasim spo ja prishim por po e diskutuojm ne detaje a eshte per Aop apo jo ?!....

Aha.............................................

Albaner
26-03-08, 02:59
U bone edhe ti me jep Mendimin a me shtu apo jo AOp ....rri qaty se ste pyet kush !


hehehehe :p qeshtu e ka jeta :-)

Peja-Boy
28-03-08, 16:42
Hahahaha Hajt bre se bohet mire mos tjau Ndin ...

O ti Modelja mos merr @, se ateher ki shume Oferta e sdin ka me ja ngjit .....Po na mbet te Nona e mosvet tona !!

Strong
31-03-08, 01:35
Mushtishti a se sheh qe je hajvan komplet. Sha po don me e ba AOP a veq pse o me nick femne. ? Kush tbani be ty SOP o klloshar i keq. Ti e prish regulloren e Dardanis a me @ je, sdi qysh tlojn me @ ty, me kan un si BeK edhe n'Dardania stkisha pranuo oj stel e Mushtishtit. Kur per her t'fundit ki prek femen me dor ??? Banu bur e kallxo. Kisha pas ni lutje qe ti me dal kejt pej staffit se ja hup Bukurin DARDANIS.

Mushtishti
31-03-08, 10:35
Ty met sha nuk ben se ti e shan veten ,,,qka ke o majmun pse ske mar @ kthehesh e shkruan kunder apo qfar ke ,,,nese mendon qe tkam diq borgj te tregoj ku jam e byjrum e mos mu shit ktu me shkronja kinse po shkruaj diqka se e tregon kulturen tende asgje me shum nuk ben,,, se ti fmijaq i keq je kon e ki me mbet gjithmon..

Strong
31-03-08, 16:17
O ta garantoj se qat @ ske me pas edhe per shum kohe. Tkallxoj se kush o fmijaq un a ti.