PDA

View Full Version : KerKeS PeR @ Nė #Dardania


Dj PiRoMaN
11-01-08, 23:25
Pershendejte anetar te nderuar kisha deshir qe edhe une te behem pjestar i staffit te dhomes #Dardania

- Nickname qe mbaj ne irc: Dj_PiRoMaN
- Koha qe hyn ne kanale dhe sa kohe shpenzon ne dite.5/6h
- Vendodhja:Tetovė
- Gjinia: Mashkull
-Kam deshir te behem pjestar i staffit pasi shof se ka nje rregull ska konfilkte dhe besoj se cdo gje eshte ne rregull....
- Si hyn ne internet?Shpi (PC) shkolle net caffe
Info rreh nick: -NickServ- Time registered : 05/04/06 09:39:36 GMT
Shpresoj qe te merrni kerkesen time parasysh

Bordit drejtues ju uroj nje pune te pa lodhshme
ngelni te pershendetur te gjith..!

gen|us
11-01-08, 23:32
Jam PRO shtimit tend pse mos te jesh ne staff
besoj se e meriton dhoma #Dardania nje te tille:)

Mushtishti
12-01-08, 03:45
Pershendetje..

Me vje mir qe Paske ber kerkesen per @,,Mirpo nje her jemi full dhe nuk kemi mundesin qe te shtojm @ te ri ,,Por kjo sdo me then qe sdo ta marresh kurr,, Flm per Mirkuptim.

Gjith te Mirat..

agrONN
13-01-08, 19:52
Po si s mund te behesh ore???Te ndihmoj une.Vetem t` me tregosh se kush te tha se je "Very important person".Fundja, nese je vertete i tille je i mireseardhur te pakten si forumist i rendomte.

Gjumashja
19-01-08, 13:00
une a i plotsoj kushtet...:biggrin: ...

Cia-Ferizaj
19-01-08, 15:29
e une ...... a ban une pra masi keta jo

Albaner
19-01-08, 19:36
Pershendejte anetar te nderuar kisha deshir qe edhe une te behem pjestar i staffit te dhomes #Dardania

- Nickname qe mbaj ne irc: Dj_PiRoMaN
- Koha qe hyn ne kanale dhe sa kohe shpenzon ne dite.5/6h
- Vendodhja:Tetovė
- Gjinia: Mashkull
-Kam deshir te behem pjestar i staffit pasi shof se ka nje rregull ska konfilkte dhe besoj se cdo gje eshte ne rregull....
- Si hyn ne internet?Shpi (PC) shkolle net caffe
Info rreh nick: -NickServ- Time registered : 05/04/06 09:39:36 GMT
Shpresoj qe te merrni kerkesen time parasysh

Bordit drejtues ju uroj nje pune te pa lodhshme
ngelni te pershendetur te gjith..!

Pershendetje

Dj_PiRoMaN te njoh qe shum koh je i sjellshem e emertiton me qen ne staff me ne po tani per tani jemi shum shpresoj se do vie koha qe e mer edhe ti :-)

Mirmbetshi t'gjith :-)

Mushtishti
19-01-08, 19:50
une a i plotsoj kushtet...:biggrin: ...

Pershendetje...

Ti a hmmm Koke gjumashe e sigurisht edhe dembele je nese je gjumashe me tvertet..:P

Zero Cool
19-01-08, 20:43
une a i plotsoj kushtet...:biggrin: ...
Ty ta jap une llokum ;)

Cia-Ferizaj
19-01-08, 21:49
e mue kush po ma jep a .........

Gjumashja
20-01-08, 19:24
o mushtishti degjoj ti bylbylat e mushtishtit se nuk po me njofshme...:tongue:


Zero Cool aspak nuk dyshoj aty... flmm...:biggrin: ...

Mushtishti
20-01-08, 23:07
o mushtishti degjoj ti bylbylat e mushtishtit se nuk po me njofshme...:tongue:


Zero Cool aspak nuk dyshoj aty... flmm...:biggrin: ...Hahahahahahah Yeah ,,Po me mir mei Ndegju bilbilat jan te afermit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Gjumashja
21-01-08, 14:22
Hahahahahahah Yeah ,,Po me mir mei Ndegju bilbilat jan te afermit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

e per ata me mire fillo kendo edhe ti se askush nuk ja pa hajrin chatit...:tongue: ...

Mushtishti
21-01-08, 19:53
e per ata me mire fillo kendo edhe ti se askush nuk ja pa hajrin chatit...:tongue: ...

Se ke keq valla ,,Por vet nuk shkon zeri a pom ndihmon pak :D

Gjumashja
23-01-08, 10:22
Se ke keq valla ,,Por vet nuk shkon zeri a pom ndihmon pak :D


psea prej mushtittit po ta qoj mallin qe jam a...:biggrin: ...


kur po ma jepni qet kapuq se ka mar koha ftoft...:tongue: ...

Mushtishti
24-01-08, 00:28
psea prej mushtittit po ta qoj mallin qe jam a...:biggrin: ...


kur po ma jepni qet kapuq se ka mar koha ftoft...:tongue: ...


Po vetem te Mushtishtit nuk kendojn bre,,Sdo me then qe sdin pse sje prej Aty :D

per Kapuqin hehhehehhehe spo di ,,a te rrin mir kapuqi i bardh :P

Gjumashja
24-01-08, 07:59
Po vetem te Mushtishtit nuk kendojn bre,,Sdo me then qe sdin pse sje prej Aty :D

per Kapuqin hehhehehhehe spo di ,,a te rrin mir kapuqi i bardh :P

jo d.m.th shume .... ndersa sa i perket kapuqit e kisha fjalen keta qe jane me kapuqa pra @....

Mushtishti
24-01-08, 18:20
jo d.m.th shume .... ndersa sa i perket kapuqit e kisha fjalen keta qe jane me kapuqa pra @....

Gjumashja drejten met thon sjam ka e di kush je qfar nicki ke ne chat :D

E dita q eper @ e ke Fjalen...

Pupi
24-01-08, 18:22
Kėrkes pėr zot shpie nė shtėpin tėnde.

Gjumashja
24-01-08, 20:36
Gjumashja drejten met thon sjam ka e di kush je qfar nicki ke ne chat :D

E dita q eper @ e ke Fjalen...


kur te marr @ ateher e kupton cila jam....:biggrin: ...

Mushtishti
25-01-08, 01:11
kur te marr @ ateher e kupton cila jam....:biggrin: ...

hahahahhahaha po pae Kuptu un kush je qa Behet mos me e Mar ti :P

Laii
25-01-08, 04:45
e mer e mer edhe kjo ska qare :p
ja japim njo veq duhet me majt nga ana kundert kapuqin :p

Albaner
26-01-08, 00:37
ehhh Po gat e keni qu me kete @

ExCeLL-
12-02-08, 20:54
ehhh Po gat e keni qu me kete @

Hajt more jepnja djalit @ hahahha ose mu ose ktii jepnja ;)