PDA

View Full Version : Kerkes Per Aop


AlbaLinuX
03-04-07, 19:06
Quhem Shpresim Saiti Jam Nga Maqedonia Kam Deshir Qe Te Jem Ne Staff, Ne Mirc ri qe 3 vjet commandat krejt i di 6 - 7 orė rej online

AlbaLinuX
03-04-07, 19:08
Quhem Shpresim Saiti Jam Nga Maqedonia Kam Deshir Qe Te Jem Ne Staff, Ne Mirc ri qe 3 vjet commandat krejt i di 6 - 7 orė rej online Ju Pershendes Te Gjithve qe jeni ketu ne staff

AlbaLinuX
03-04-07, 19:10
Quhem Shpresim Saiti Jam Nga Maqedonia Kam Deshir Qe Te Jem Ne Staff, Ne Mirc ri qe 3 vjet commandat krejt i di 6 - 7 orė rej online kisha deshir qe te me pranoni te jem ne staff
ju Pershendes Te Gjithve qe jeni ketu ne staff

AlbaLinuX
03-04-07, 19:13
Quhem Shpresim Saiti Jam Nga Maqedonia Kam Deshir Qe Te Jem Ne Staff, Ne Mirc ri qe 3 vjet commandat krejt i di 6 - 7 orė rej online kisha deshir qe te me pranoni te jem ne staff
ju Pershendes Te Gjithve qe jeni ketu ne staff Se me sa e shof une jeni staff shum i mir

AlbaLinuX
03-04-07, 19:15
Quhem Shpresim Saiti Jam Nga Maqedonia Kam Deshir Qe Te Jem Ne Staff, Ne Mirc ri qe 3 vjet commandat krejt i di 6 - 7 orė rej online kisha deshir qe te me pranoni te jem ne staff
ju Pershendes Te Gjithve qe jeni ketu ne staff Se me sa e shof une jeni staff shum i mir
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))

Paperoni
04-04-07, 01:20
AlbaLinux shum mire ke ber qe ke ber nje kerkese.
por lista e operatoreve esht shum dhe duhet te presish dhe pak ke durim.
se ne fund te fundit edhe un kerkoj ne Helikopter po se besoj qe me jep kush.
besoj se nuk me keq kupton.
Cao.

Ma-Origano
21-12-07, 18:29
besoj se do merresh aop Albalinux e meriton!