PDA

View Full Version : Pershendetje staffi


Paperoni
14-04-08, 23:59
se pari ju pershendes..
Lajmeroj staffin e ri,se un nga sot jap dorheqje...
Kisha pas deshir te ndihmoj staffit te ri ne udheheqjen e chatit
por metvertet nuk kam koh nje kohe te gjat.dhe me e vlefshme esht per staffin te me zevendesoe dikush.

Besoj se staffi i ri dot udheheqe nje Chat te kendshem

SheTa
15-04-08, 09:00
Paperoni : Flm per lajmerim flm per bashkpunim si do qe t'jet prap mbet i rrespketune nga ne Per ne je mir se ardhen prap, po mas largohesh per arysje prsonale n'rregull T'preshndes dhe te uroj pun t'mbar shendet t'mir Ja kalofsh ni jave t'bukur .

Me rrespket SheTa

niemand
15-04-08, 09:51
Vendim i mire.. se fundi fundit.. te gjith e kemi nga nje vend ne fund.. pra vendin e "humbjes" por edhe ty ste zgjati shum loja sic e mendove , paska qen ymer shkurt ajo e zoti sdi cka e boft.

Me dolen lotet kur e lexova se vertet e kishe shkru per shpejt edhe pse zemra ste boka , por edhe dicka me vjen mire qe ne fund e kupton se "Kur t'fillojsh me fut shum , ne fund ke me ja fut vetes" e keto do te kujtohen ne te ardhmen ne rast se je perseri si vizitor i chatit..

Sidoqoft ky eshte vendimi yt..

niemand

Swat
15-04-08, 11:07
PAPERONI, Me nje fjale Chatet kosovare nuk shkojn asnjeher gjat ose do ket ndonje problem me stafin ose probleme gjdo her kshu prandaj mos u besoni gjdo kujt sidomos lammerave KOSOVAR, nuk e kam fjalen per ne pergjithsi po shumica ashtu jan sidomos ne chat un i njoh pak a shum edhe i di si jan kur kan zor tkan shok e masi e fitojn ate qe e deshirojn ste din se kush je hehe nejse PAPERONI njer si njer tye do te hiqshin prej aty ta dishe ket hehe hajt tung pra.

niemand
15-04-08, 11:18
PAPERONI, Me nje fjale Chatet kosovare nuk shkojn asnjeher gjat ose do ket ndonje problem me stafin ose probleme gjdo her kshu prandaj mos u besoni gjdo kujt sidomos lammerave KOSOVAR, nuk e kam fjalen per ne pergjithsi po shumica ashtu jan sidomos ne chat un i njoh pak a shum edhe i di si jan kur kan zor tkan shok e masi e fitojn ate qe e deshirojn ste din se kush je hehe nejse PAPERONI njer si njer tye do te hiqshin prej aty ta dishe ket hehe hajt tung pra.


Me ngadal koleg.. se ne kete menyr ofendon gjith shoqerin Kosovare qe merr pjes ne stafet e chatit te Kosoves.. Me mire te ishte te flisje per persona te cilet ne keto momente si mbas ty "paskan fitu nga ju " dhe ju kan kthy shpinen.. , gje qe eshte prit shum her.. e po keto fjal ja kemi then ketij shokut tend qe ti tani ja paske shkru 1 mesazh ngushllimi per heqjen nga stafi , i cili mori flak dhe filloi te ja kthej shpinen atyre qe ndoshta e quanin koleg/vlla , bile bile e mbanin afer per cdo gje qe kishte nevoj.. lidhje me irc dhe staff.. epo pikerisht edhe ky kolega yt nga Macedonia e beri te njejten gje sikur disa Kosovar qe ti i luajte te keqij..


Ja kam then fjalen un me lart.. " Sado qe mundohesh me ja fut dikujt , gjithmon ne fund ja fut vetes " prandaj edhe njeri qe ishte ne staff me heret e kuptoi se si eshte puna dhe u largua me vetdeshir.. dhe e pershendes per vendimin e marr ne at koh kur e pa se chati dhe shoqeria e stafeve te duan vetem per interes.. accesesh asgje me shum..

niemand

SheTa
15-04-08, 11:33
Swet nuk e'di a nje ti apo nuk nje po si me doket mu ti nuk e nje ase veten .

1. Pershendetje staffi

--------------------------------------------------------------------------------

se pari ju pershendes..
Lajmeroj staffin e ri,se un nga sot jap dorheqje...
Kisha pas deshir te ndihmoj staffit te ri ne udheheqjen e chatit
por metvertet nuk kam koh nje kohe te gjat.dhe me e vlefshme esht per staffin te me zevendesoe dikush.

Besoj se staffi i ri dot udheheqe nje Chat te kendshem

as kush nuk e'ka largu ase nuk e kish largu ky per arysje t'veta Prosnale u largu ( Lexo Mir )

2. Ti Si person ? Me Plot Besim t'ka jap acesse funderi ne #dardania per ni moment largohesh ti nga @ list . Dhe ofendon Funderi dhe mu ashtu Publik po ktu eshte edukata jote kultura jote besimi yt

3. #Dardania Chat Nuk eshte veq e kosovar-ve Po te gjithve prej 2001-2002 Jam Chat Shoki e kshtu qe ne Dardania gjithmon ka pas operator nga MK deri me sod dhe tutje ka me pas A'ta qe meriton mi pas . Jo person Si ty me plot besim merr acess si largohesh nga aop Lista ofendon me familje ku eshte kultura jote ? ktu eshte problemi kshtu qe tash ndoshta e kupton

Swat
15-04-08, 15:06
niemand, lexoje me vemendje ate qe e kam shkruajtur se me duket nuk e kuptuar mire nuk kam ofenduar kosovart nuk e kam marr ne pergjithsi lexoje mire postimin qe kam bere un SheTa, ti mos fol me mire.

Swat
15-04-08, 15:07
....................

Swat
15-04-08, 15:12
SheTa pyete BeK mire e te dh*s mu ne aop une me vjen keq per ate staff te vjeter qe gjdo her e ke shkatterruar ti, BeK esht me ndryshe se ti edhe kur kam qen aop ta kam plas ne ftyr at qka e kam pas e mban mend mir ti a kur the se kam me i qu bek leter me te heq nga aop he bre fol po tkam q* mu ne aop mos me trego sa i mençur je ti e sa me plas per access. :)

Swat
15-04-08, 15:27
oooo SheTa edhe 1000 her po ta perseris nuk me intereson per access bre mu vet dicka po mvjen inat se turp me i heq ato aop e vjeter se nuk me interesonte per mua ti sdi cfar kam then un aty oki loqki edhe mos me trego kulturen po keni kerkuar ndihme po ashtu jeni kur keni nevoj per dicka se ti ta dish dardania ka shpetu per 1 dit se sdo egzistonte emri DARDANIA.DE po rri me mire mos fol.

jadore
15-04-08, 15:31
hej ju femijet e chatit ..
nuk e di a ju lexon dikush tjeter apo veq une , mirpo eshte i turpshem niveli juaj i komunikimit dhe drejteshkrimit ..
thjeshte e gjitha kjo tregon nivelin dhe pasqyren se kush e udheheq nje Chat...vertet eshte per cdo kritike..

jadore..

BreD
15-04-08, 15:50
Swat nuk flas un me Njer pa Si ti skom qka zgati ma teper Thjesht je i ri Edukohu merr kulltur prej tejterve ateher hajde fol e'mos tepero ma teper . Nuk je kerka nuk perputhet mendimi yt me staf hiq prej mendjes tone je fol kshtu qe San nuk me ki perplas ftyr ty ase nuk lejoj ni person si ty as shacen sta jap me perplas diqka Si do qoft tregon veten ktu dhe ne qfar niveli je klm

SheTa
15-04-08, 15:53
Swat Ski qka zgjat ma shum ktu verteton do gjo qka te intreson qka jo apo qfar edukate ke klm

SheTa
15-04-08, 15:54
hej ju femijet e chatit ..
nuk e di a ju lexon dikush tjeter apo veq une , mirpo eshte i turpshem niveli juaj i komunikimit dhe drejteshkrimit ..
thjeshte e gjitha kjo tregon nivelin dhe pasqyren se kush e udheheq nje Chat...vertet eshte per cdo kritike..

jadore..

Qfar t'bojum keshtu jan femia t'pa edukune e tregoin neveli vet Si flasin rrugve ashtu dhe ktu :) Ndoshta mushen man ma von :)

Guri i madh
15-04-08, 15:55
kurr ma nuk keni me ardh në od se po halitni bile as te trapazani nuk keni me u ul

Zero Cool
15-04-08, 17:02
hej ju femijet e chatit ..
nuk e di a ju lexon dikush tjeter apo veq une , mirpo eshte i turpshem niveli juaj i komunikimit dhe drejteshkrimit ..
thjeshte e gjitha kjo tregon nivelin dhe pasqyren se kush e udheheq nje Chat...vertet eshte per cdo kritike..

jadore..

Ti bac e sje hy ne chat kurre a ? Kjo eshte gjuha jone e standardizuar ahahahahahahahahaha

E-Monda
15-04-08, 17:54
Pershendetje
Me falni qe nderhy, por kam nje vrejtje se e ndi edhe un vetin Shqiptare edhe pse jetoj perendim
Te nderuar jo ne antaret e forumit po sikur edhe femit tju lexojn se qfar grindje beni nder mes veti dot ceshin me ju
Aman sjeni tu luftu per parlament por per asgje thjesht per nje @ sop e ircop
Se me mendimin tim kjo @ Aop dot ju lej pa shoqri pa familje pa asgje zoti na dhaft mend me shum po sikur te kishim me shum ne Shqiptaret as babin mamin ton sdo ta njofim
Rrespekt o populli Shqiptar rrespekt se shum turp esht per ne qa bejm per asgje hiq per chat, sikur ta kishim kejt pasurin chat sduet te bejm kshtu
Ju ndimoft Zoti se shum nje rrug te gabuar jeni, i thuani shok mbas shpine ja punoni ,turp turp per te gjith ata qe jan me dy ftyra
Kaloni bukur me rrespekt Monda

ExCeLL-
15-04-08, 22:45
se pari ju pershendes..
Lajmeroj staffin e ri,se un nga sot jap dorheqje...
Kisha pas deshir te ndihmoj staffit te ri ne udheheqjen e chatit
por metvertet nuk kam koh nje kohe te gjat.dhe me e vlefshme esht per staffin te me zevendesoe dikush.

Besoj se staffi i ri dot udheheqe nje Chat te kendshemPAPERONI pom vjen keq qe po Jep Dorheqje Por prap se prap ky vendimi yt eshte

Me Respekt ExCeLL...

Peja-Boy
16-04-08, 14:09
PAPERONI, Me nje fjale Chatet kosovare nuk shkojn asnjeher gjat ose do ket ndonje problem me stafin ose probleme gjdo her kshu prandaj mos u besoni gjdo kujt sidomos lammerave KOSOVAR, nuk e kam fjalen per ne pergjithsi po shumica ashtu jan sidomos ne chat un i njoh pak a shum edhe i di si jan kur kan zor tkan shok e masi e fitojn ate qe e deshirojn ste din se kush je hehe nejse PAPERONI njer si njer tye do te hiqshin prej aty ta dishe ket hehe hajt tung pra.


Swat per ta deshmu se ju jeni Lamera mund tjau gjej njerin personalisht qe e keni tradhtu ne mes te Struges nese jo ti Ky Paperoni PO ....... Afrim Zhuta a e njihni ??

Albaner
17-04-08, 18:04
ew ew Nime do sende met shti me qesh ktu lol


Papp Suksese ne te ardhmen ty :-)


Rrespekt

Medaljoni-CH
27-05-09, 01:10
Pèrshendes njashtu edhe une stafin e nderuar, dhe njekohsishtè kam edhe nje pyetje!
Une rastesisht duke çortuar nje te krisur ne dhomen ton te Chat-it! jam i prejashtuar!
Si mund te rikyçem ne chat? per ndihmen e juaj ju falenderoj Pèrzemersisht.

Qika^Me^Kule
08-07-09, 21:05
Pèrshendes njashtu edhe une stafin e nderuar, dhe njekohsishtè kam edhe nje pyetje!
Une rastesisht duke çortuar nje te krisur ne dhomen ton te Chat-it! jam i prejashtuar!
Si mund te rikyçem ne chat? per ndihmen e juaj ju falenderoj Pèrzemersisht.

kuuu po nomin qe kokan tu e bae per chat allah allah

Po ku paska chat more???

Peja-Boy
08-07-09, 21:17
Aty ku bohet me be Hyrja ...:tongue:

Qika^Me^Kule
12-07-09, 17:53
Aty ku bohet me be Hyrja ...:tongue:

uee po ku na cenka ai vend bre aa???

ps mos e qit ate gjuh ti si shum,,, se ka njerz alergjik ndaj gjuhe s'te lan ma ta qitish jasht,,,, ta shkurtojn....:wink:

Peja-Boy
12-07-09, 19:25
uee po ku na cenka ai vend bre aa???

ps mos e qit ate gjuh ti si shum,,, se ka njerz alergjik ndaj gjuhe s'te lan ma ta qitish jasht,,,, ta shkurtojn....:wink:

Ata qe ma shkurtojn gjuhen i kan Vra ne Kufi ne kohen e luftes ;)