PDA

View Full Version : Kėrkes pėr AOP


Strong
13-02-08, 14:28
Pėrshėndetje staffi i nderuar i Dardanis. Jam User i rregullt i Dardani's dhe bėj Applikacion pėr AOP ne dhomėn #Dardania.
Pėrndryshe jam student.
Mosha: 21 vjeēar
Vendodhja: Maqedoni ( RM )
Seksi: M
Internetin e kam nė shtėpi.
Pėr shkaqe personale kisha dashur qe nese mar access kisha pasur dėshir dhe sipas mundėsive qė ata ti bėni add nė Nick: Hawk
Kam eksperienc shum tė madhe me internet dhe per kete e shoh te arsyeshme qe mund tju ndihmoj. Pėrndryshe besoj se asnjeri prej @ sdo te ket me mua problem personalisht poashtu edhe userat, mirpo nese un jam shkaktari i ndonje problemi ne staffin tuaj sinqerisht do te largohem pa mos mu terhek verejtja nga asnjeri.
Sa per ti njohur, njihem me Gjilanasin, Chemical, Uhustle, Laii. Albaner etc.
Me rrespekt nga un, ju dėshiroj Suksese ne te ardhmen.
Shpresoj tė kem pėrgjigje POZITIVE.

Paperoni
13-02-08, 17:52
Strong ju faleminderojm per kerkesen qe ke ber dhe qe ke deshir te ndihmojsh chatin tone
por me te vertet kemi teper Operator
besoj se vjen dhe koha jot nje dite..
flmnd kalo bukur

Strong
13-02-08, 19:04
Sa per informata sot BeK mboni add acc po njeri prej Operatorve sdi qka i kish then pv dhe mi largoj meniher. Seshte arsye aty PAPERONI.
Diskuto me Galaxy me Swat me Albaner ne #OPS edhe te tregojn se keshtu ka qen.