PDA

View Full Version : Kerkoj spjegim..!!


PeJ0N
15-12-07, 02:04
Isha 2jav ne Pushime ne Kosov edhe kur u be lomsh se dulen sop-at e aop-at ma kishin pas hek edhe mu aop se di kush a cka une kerkoj me ma kthy aop nese esht mundesija probleme skom bo kurr po se di pse mu hoq aop.. po e qes ket tem me vones.. po tu mendu thash t'kqyri se kush ma paska hek a qka koka kon puna ju kisha lut qe me ma spjegu dikush te pakten..

Ju Kisha lut me ma spjegu dikush kete Pun!!

Ju Pershendes Gjith t'mirat..

Boemi
15-12-07, 03:02
Eh more PeJOn,

Cfare katrahure te paska gjete...wow,..te paskan larguar, me fal hek aop...wow, po te isha ne vend tendin menjeher do i kisha akuzu ne Hage, egziston tashme 2 vite Gjyqi Nderkombetar ne Hage, ne Holande dhe menjeher do kisha reagu..qysh more ta kan aop-en...ani paramendo nga pushimi ne vendlindje kete te " zeze" te kan be...

Nje " keshille" te vogel ah..mos kerko shume spjegime ah..bota shqiptare eshte shume e cuditshme..reago ashper menjeher, akuzo te dreqin e te birin , kerko te drejten qe te takon me te gjitha te drejtat qytetare nderkombetare , mohim i kesaj te drejtes shkon ndesh me te drejtat univerzale te njeriut edhe te OKB-se.

Shpresoj nga zemra qe seriozisht do fillosh proceduren apo ne stilin lokalist tonin, mos ta ndin shoki, se kush guxon more ty me ta hek aop-en...

Sinqerisht,

Boemi

Ma-Origano
15-12-07, 12:21
I nderuari PeJoN esht mire qe lype shpjegim por nje gje maje mende:Askush sta hek aop pa arsye.Sigurisht ke bere probleme apo ske hyn rregull ne dardania po do shohim si do te reagoj stafi!

PeJ0N
15-12-07, 14:49
Ma-Origano Nuk edi qe kom ban nje shkelje te rregullave te Kanalit #Dardania ... Edyta sa i perket akom Ken i rregullt ne chat Tregova isha per pushime ne Kosov Tek e fundit Shpjegim PSE per Qfar Arsye ?

Mushtishti
15-12-07, 17:34
Isha 2jav ne Pushime ne Kosov edhe kur u be lomsh se dulen sop-at e aop-at ma kishin pas hek edhe mu aop se di kush a cka une kerkoj me ma kthy aop nese esht mundesija probleme skom bo kurr po se di pse mu hoq aop.. po e qes ket tem me vones.. po tu mendu thash t'kqyri se kush ma paska hek a qka koka kon puna ju kisha lut qe me ma spjegu dikush te pakten..

Ju Kisha lut me ma spjegu dikush kete Pun!!

Ju Pershendes Gjith t'mirat..


PeJON e shoh qe kerkon nje spjegim ktu ,,Mirpo ne at koh skam qen ne staf dhe sdi se qfar te them e sa per i sjellshem e di qe probleme stkam par duke ber ne #dardania ,,Do te bisedoj me koleg :)
Me respekt dRiLoNi

Ma-Origano
15-12-07, 18:56
Mushishti gjith me mirat por un nuk di gje hyn ne chat pyet driloni,gjilacsi apo BeK keta njer pyeti se ata kane acces te madhe ne dardania!

Mushtishti
15-12-07, 19:52
Mushishti gjith me mirat por un nuk di gje hyn ne chat pyet driloni,gjilacsi apo BeK keta njer pyeti se ata kane acces te madhe ne dardania!

Ma-Origane sdi per qfar e ke fjalen kshtu ti ,,Un vet jam dRiLoNi.

GjIlAnAsI_cSi
15-12-07, 20:44
Edhe un jam pro shtimit tend.. besoj qe stafi SOp do te merr parasysh kerkesen tende per acces!!

p.s U pat heq si acces me heret nga un si udheheqs i stafit , por tani nuk bej pjes ne udheqesin e stafit dhe mjafton te kontaktoni me SOp online BeK , Driloni , Paperoni dhe besoj qe do te keni accesin qe e kishit me par.

Gjith te mirat.

Ma-Origano
15-12-07, 21:47
Mushtishti me fal se nuk dita se je ti drilnoi por tash jam online ne dardania dhe paske aop

PeJ0N
15-12-07, 23:44
Zdi se e keni Kuptu Osht ne Pytje me teper PSE me jon Hjek acc Nuk i dua LAJKAT Arsyen per Cka :@

ReZe
16-12-07, 07:27
Je nje vizitor qe respektone te gjitha rregullat e dhomes dhe ke kriju ident pozitiv dhe deri tani nuk ka pas shqetsime ne dhom nga ana juaj , ke qen gjithmon komunikativ me vizitoret tjer dhe konsumon ore te tera ne dhom #dardania,shpresoj te kesh fat :smile:

P.S Mbi tgjitha kryesorja eshte vlersimi i Sop & Krijusi dhomes


Suksese

Ma-Origano
16-12-07, 17:20
Pejon suksese!!!!!!!!!!

Albaner
16-12-07, 20:43
Pershendetje Per T'gjith

PeJoN je ni user i rregull ne Dardania Probleme nga ti skemi pas kurr me cka do je mundu me na ndihmu. Kshtu qe shpresoj se do ti kthejn access.. nga ana ime e ke ni PO.. emeriton me qen ne staf me ne :)

Prit edhe vlersimin e Funderi-t & sop-av

Ju Pershendes gjdo t'mir suksese..

MaGnuM
16-12-07, 21:48
Pershendetje

Edhe Pse ne Kohen kur tu ka hjek ty acces skam qen pJes e kti stafiii.... Tani qe sa te shof si user je i mirseardhur ne stafin ton nga une e ke nje PO- dhe prit nga SOP Uroj qe ta marrish edhe nga ta nje PO e meriton

suksese

Ma-Origano
17-12-07, 15:42
mAGNUM EDHE UNE E KAM MENDIMIN ASHTU!