PDA

View Full Version : pershendetje


daja-rim
09-10-05, 21:57
Deshta vetem te ju pershendes gjitheve juve qe jeni ne dardania.de dhe ju uroj gjith te mirat.

turisti
10-10-05, 11:04
Deshta vetem te ju pershendes gjitheve juve qe jeni ne dardania.de dhe ju uroj gjith te mirat.

Faleminderit i nderuari.

Gjithashtu je i pershendetur shume. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Nice_BoY
17-10-05, 22:13
Pershendetje Per Sy_Kaltra dhe Diana007 :wink: :wink:

Diana007
18-10-05, 08:31
Pershendetje Per Sy_Kaltra dhe Diana007 :wink: :wink:


:D TE falenderoj shum , mbetesh i pershendetur edhe nga un :wink:

Dimri
19-10-05, 15:24
Pershendetje te gjithve

Guri i madh
14-05-06, 16:02
Deshta vetem te ju pershendes gjitheve juve qe jeni ne dardania.de dhe ju uroj gjith te mirat.


ju falemenderit per pershendetje gjdo her jeni i pershendetur nga nga guri i madh