PDA

View Full Version : Kerkes per aoP #dardania


No_Mercy
05-01-08, 17:34
Kerkes per aoP #dardania
Separi Desha tju pershendes te gjith staffin e dardanis dhe te gjith vizitoret e faqes dardania.de


- NickName : No_Mercy
- Koha Ne chat : muj hi mas dite apo ne oret e vona mas shumti mas pakti nja 3 or rri.
- Vendodhja : Skenderaj
- Mosha : 25 edhe 1 muaj 26 nje po do kishte me qen si dhurat per dit lindje
- Seksi : Mashkull :P
- : Perse deshiron te behesh AOP? Pytje e mir
Arsyja pse po e baj ket kerkes Per aoP esht pasi kam koh te lir kogja mir , spo tham qe muj rri 24 or
por pa dyshim se mas pakti deri 3 or ne ditje muj rri
nuk kam te njofshem ne chat dikan qe te na lehteson proceduren time apo te me perkrah mir po kerkesen time le te vlersojn staffi nese sju duhen @operator shnosh najher nashta sme harroni:)

- Si hyn ne internet? (net kafe, shkolle, shtepi): Shpi edhe net kaffe

Paperoni
05-01-08, 20:07
Se pari nje pershendetje..
No_Mercy nuk ke ber keq cka ke be nje kerkese por per momentin
jemi teper Operator :(
Por sdon te thot ti humbish shpresat se te jesh i sigurt qe te vjen dhe ty rradha qe te shtojm.
Besoj se me kuptoni si duhet ju faleminderojm,,
staffi