PDA

View Full Version : Kerkes per Aop nė #Dardania


ReCoRd
06-12-07, 05:38
Pershendetje Gjith Stafit Dardania.. Po e Boj Ni kerkes per aop ne dardania kuptohet nese osht mundesia Jom user i rregull me Psedonimin ReCoRd online rri 8deri 10 or Jom Valon Kurmehaj Nga Peja 23 vjeqar..

Pres Perkrahjen e Juve Me respekt vLn :)

Mushtishti
06-12-07, 07:36
Pershendetje Per Te Gjith.. ReCoRd Je serjoz ne Kanal online rrin. problem ski bo kurr Nga ana ime e ke ni PO.. Prit edhe Votat e te tjerve..

me Respekt dRiLoNi

HoteL-MadriD
06-12-07, 11:13
Pershendetje.

Jeni cun serioz probleme se mbaj mend qe ke bere ndonjehere.

Kshtu na une e ke nje PO shpresoj qe ta moresh.

Tung

Albaner
06-12-07, 11:25
Pershendetje..

Osht serioz ne kanal probleme sbon Online rrin bash qat her kur ka @Operator mbas pakti..

Kshtu qe edhe nga ana ime mer ni PO..

Suksese Gjith T'mirat ;)

Ma-Origano
07-12-07, 11:00
un them se meriton aop ne #dardania suksese........

Galaxy
07-12-07, 16:38
mbasi jan shumica per po....edhe prej meje e ke nje Po
se je djal i Urt...

Loading
07-12-07, 16:53
Edhe UN jam per PO .. Seriozisht e meriton.. :))

gen|us
08-12-07, 10:04
Jam Proo e meriton te jesh aaop ne dardania :)

GjIlAnAsI_cSi
08-12-07, 11:58
Me vjen keq por stafi qenka nxitu me ty dhe shtimin tend ne acces.. un ketu e refuzoj kerkesen tende deri ne nje koh kur un te jem i gatshem dhe te shtoj si acces ne kanal..

Me v jen keq.

Gjith te mirat.