PDA

View Full Version : Kush mundet


uck_aksh
16-07-07, 11:07
A mundet dikush nga antaret e FD me ma dergu photoshop 7.0 ose ndonjerin photoshop ma te ri qe ka edhe numrin serik se mu ka prish cd ime edhe kam mbet pa photoshop
ju lutemi nese dikush ka mundesi me dergu

uck_aksh

rilinda
16-07-07, 11:21
Adobe Photoshop Lightroom v1.1

http://vanix.net/images/uploads2/adobe.photoshop.lightroom.jpg

New Adobe® Photoshop® Lightroom™ software is the professional photographer’s essential toolbox, providing one easy application for managing, adjusting, and presenting large volumes of digital photographs so you can spend less time in front of the computer and more time behind the lens.

Shkarko/Download (http://www.adobe.com/go/trylightroom)

Serial (http://www.serialbay.com/Adobe-Photoshop-Lightroom-v1.1-serial-90710.htm)

dexter
16-07-07, 14:15
Pershendetje kerkoj falje qe po nderhy me ni tem tjeter RILINDA mund te na tregosh se si behen keta linkat ne ket menyr psh siq i ke ber ti Shkarko/Download dhe ket Serial sepse une i kisha ber keshtu ja kisha kopju linkun ne adress bar komplet dhe ja kisha dergu por jam i interesume ta di sibehen keshtu linkat me shkronja shqip siq ke ber ti shpresoj se isha i kjart tung ..

uck_aksh
16-07-07, 18:05
rilinda faleminderit shum motrushe

rilinda
17-07-07, 16:43
Pershendetje kerkoj falje qe po nderhy me ni tem tjeter RILINDA mund te na tregosh se si behen keta linkat ne ket menyr psh siq i ke ber ti Shkarko/Download dhe ket Serial sepse une i kisha ber keshtu ja kisha kopju linkun ne adress bar komplet dhe ja kisha dergu por jam i interesume ta di sibehen keshtu linkat me shkronja shqip siq ke ber ti shpresoj se isha i kjart tung ..

dexter, pėr ta ngarkuar programin e pėrdor http://www.speedyshare.com/. Pas ngarkimit (upload), faqja e paraqitur duket kėshtu:


http://img211.imageshack.us/img211/7919/14193245xm2.png (http://imageshack.us)Pastaj:
http://img78.imageshack.us/img78/9183/73015525nz7.png (http://imageshack.us)

Aty ku shkruan Download here, mund ta fshish lirisht e ta shkrush SHKARKO apo titullin e programit- si tė duash ti, pastaj, pas postimit, ashtu si e ke shkruar, ashtu dhe del.

Zero Cool
20-07-07, 20:50
Adobe Photoshop CS3 Extended v10.0http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/film/photoshopcs3extended.jpgIdeal per film, video, multimedia si dhe dizajnim grafik te web faqeve duke perdore 3D dhe shume shume mundesi tjera...Shkarko 486MB (http://66.246.170.86/files/APSCS3.zip)


Key:

1045-0745-1722-2350-4339-0600
1045-0221-6429-2224-6447-8341
1045-0225-2060-7353-5258-3379