PDA

View Full Version : Informatika


Faqet : [1] 2

 1. Network
 2. Gjuha programuese qe ju pelqen juve dhe PSE?
 3. Ndihmė per nje KEY win32
 4. TUNG TUNG DHE A KENI NDEGJUAR
 5. NEW Dardania Script
 6. Connection reset by peer
 7. Si te paraqesim foto te rubrika foto per te qeshur.
 8. SMS- Mbushi 11 vjet
 9. PYTJE-PĖRGJEGJE Tė gjitha problemet rreth SOFTWARE-HARDWARE
 10. Windows apo Linux ?
 11. IP adresa nė IRC
 12. Skype
 13. Krijimi i njė KeyGen!
 14. Google Unclesam Reloaded
 15. gjithcka per (TROJANER)
 16. Web Browser Hacking
 17. Microsoft Internet Information Services (IIS) dhe Denial Of
 18. thyerja e Hotmail-password
 19. Top 20 Cracks
 20. A din dikush ?
 21. Qfare Domethenje ka Fjala "HACKER"
 22. Qfar interneti perdorni??
 23. Wordi dhe Excle ne shqip
 24. MsN Hackers/Flooders
 25. Unable to connect to server (Network is unreachable)
 26. E ARDHMJA E PC-ve
 27. Yahoo ofron hapsirė prej 100 MB pėr e-postė
 28. Po pregaditet sulm i ri ndaj Microsoft
 29. Hakeri bullgar e sulmon Al-Kaidėn
 30. Virusi me emrin Harry Potter
 31. Transferimi nga Real Player ne windows Media Player
 32. Reklame Pop Up vjedh pasworde,keylogger
 33. A dini si te thyeni nje password
 34. Windovs XP Service Pack2
 35. Diqka Rreth Shell
 36. A dini se si formatizohet nje kompjuter win-xp
 37. whois IP
 38. 35 Vjetori i Internetit!!!
 39. MSN Mesengjer 7.0
 40. A din kush tė mė ndihmojė?
 41. Pc ne vitin 1944!!!!
 42. a din naj kush se futet Flashi ne Power Paint
 43. Ndihme.....
 44. SKY 2-Kart.Programe SAT.ne Pc.tuaj.
 45. Instalimi i Windows XP
 46. Digitalb edhe ne rrjetin Satelitor
 47. Aparati marres dixhital CI
 48. Pirate serbe sulmijne websiten e SK TIRANES
 49. A e DINI ....!?
 50. DC++ - Direct Connect
 51. A din dikush te me tregoj
 52. Si tė postojm foto??
 53. Shfletuesi(Browser) qė pėrdorni dhe arsyeja?
 54. A mundeni........
 55. Instalo Ircd -Irc-Server
 56. Disa wget per ROOT&SHELL
 57. Virusa te ri 2005
 58. Passwort Steal Code with VB with the Api
 59. Disa exploita
 60. Root Hack exploits
 61. Qe 114 Lojra JAVA belesh prej meje
 62. Disa lojė pėr SymbianOS Mobile Operating System
 63. ekrani i kompjuterit
 64. Temperatura e Procesorit nė PC tuaj?
 65. DardaniaScripT
 66. Si me fshi emrin e perdoruesit ne PC
 67. Si behet ndarja e Harddiskut
 68. Virusat & Skrrajat. A dini?
 69. PER ATA QE DIN ......?
 70. Java, C++ Libra Shqip
 71. sa or nė dit neni nė internet??
 72. MSN Messenger 7.5 Beta
 73. Paltalk
 74. Kush mundet te me ndihmoje
 75. GNOME - Shqip
 76. MicroWeb Orari 2005
 77. me duhen kshilla per OS mikrotik edhe softweri a di kush!!!!
 78. Lista e 7 mėkateve informatike
 79. HDTV-Televizioni
 80. A keni nohuri per APM ne Windows XP
 81. Windows XP ne gjuhen Shqipe
 82. Mė gjeni njė emėr tė bukur pėr web-faqen?
 83. Medico-elektronika
 84. Te ndihmojm njeri-tjetrin...!
 85. kush din per naj program...
 86. ALKOS ToolBar
 87. MS-Office
 88. Kėrkoj programin....
 89. VoipBuster <<
 90. msn nick
 91. Hej shiheni pak kete
 92. Programe Falas!
 93. thyrje t paswordit
 94. Inboxi 2000 MB CC
 95. forumrevolucion
 96. kush din do nje web per drivera
 97. Albanian Mp3
 98. Fjalor Interneti
 99. Router ?
 100. KillProcess v2.31
 101. VisualSniffer 2.0
 102. Pytje-protocol ?
 103. MicroWeb AlbaNews (Pergjigja Shqipe e Google-News)
 104. Software
 105. Igrp
 106. Tastatura nė Shqip
 107. Dua te di rreth Programit ??
 108. regedit-key
 109. Homepage-Tuning
 110. Avatar
 111. Organet kompetente
 112. SMS pa pare
 113. Opera
 114. Thirrje telofonike pa Pare
 115. Humbja e Fjalėkalimit
 116. Network camera & Webcamera
 117. Pyetje per MSN
 118. Si mundem....!
 119. Ku mund ta download free AutoCAD2005
 120. Si tė shkarkojmė video nga google
 121. Internet Explorer 7
 122. Windows Media Player 11
 123. Mshefni Folderat Ne XP
 124. Si te gjesh crack e ndonje programi
 125. Hotmail me madhesi te re
 126. Si mund te flas me 3 apo me shum vet ne MSN
 127. Speed Up net And Computer
 128. A mundeni ................
 129. si thyhet nje password i nje web-i?
 130. Megaupload dhe Rapidshare
 131. Ma gjen njeri "Borland C"?
 132. Ndrrimi i gjuhes se SO
 133. avg antispyware 7.5
 134. Antivirus falas nė internet
 135. Internet cache ]
 136. Nje problem rreth inqizimit te cd
 137. [LIHIScripT]
 138. si me e ber nje kopje te nje dvd
 139. Disa pytje rreth WEB FAQEVE
 140. IPv6
 141. Si ta mshel nje adres pergjithmon
 142. Windows Vista desktop
 143. Ndihm rreth nje libri
 144. Ndihm
 145. Si mund te fus te dhena ne ose foto ne google
 146. Ndihm per disa pytje
 147. Si ta download windows XP servic pack2
 148. Program per IP ADRESS
 149. 21 web-faqe pėr FREE SMS
 150. Ndihmė!-Instalimi i Internet Explorer-it
 151. Cilin browser preferoni
 152. botnet
 153. KUJDES nga Virusi mė i ri qė pritet tė pushtoj me miliona PC nė Botė!
 154. Hacker`s Black Book
 155. The Oxford Picture Dictionary
 156. Wallpapers pėr shkarkim
 157. MSN Messenger Monitor Sniffer 3.0
 158. Vindows Vista - Ultimate
 159. Kerkoj ndim
 160. Yahoo Messenger Monitor Sniffer 3.2
 161. Ndihme ne HOTMAIL
 162. zero Cool
 163. Screensaver pėr shkarkim
 164. VobSub 2.23
 165. Si ti hek disa programe
 166. SmS Falas ne te gjithe boten?
 167. Si mund te hap shum MSN ne te njejten koh
 168. Qysh Bohet Perdorimi I Stpsinsts Qe O Me Thy Pasworda
 169. Plugin
 170. Kush mundet
 171. DirectX
 172. Detektor i Rrenave
 173. Nje pytje
 174. Windows Update
 175. nese di kush?????????
 176. Dhjetė free tools
 177. Thirrni nga Europa nė Valėn 900 vetėm me 0.068 cent!!
 178. Si ndertohet nje program apo (SOUFTWARE)
 179. Disa pytje per komanden RUN
 180. Dallimi mes msn dhe hotmail
 181. Dallimi mes MSN dhe HOTMAILl
 182. Pytje-Pergjegje te ndryshme (per PC)!
 183. Kapersekey
 184. BOX Si te ruash fajlla apo skedar ne internet
 185. Si Te Veproj Per Te Pare Tv Ne Pc?
 186. Problem me Kopjuter - Mausi po frenohet cdo 10-15 sec.
 187. Nje ndim te vogel Maskim ta adresave
 188. msn add a contact
 189. Nje pytje per SMS
 190. Kerkoj ndihm professionale per ket Script...
 191. Iso
 192. Telefono falas ne shume vende te botes! best voip.
 193. IP Adresa dhe mashtrimet ne internet...?
 194. Learn To Speak English 8.1
 195. Mozilla pėrgatit Firefox pėr celularė, pėr ueb-shfletim
 196. Internet Explorer 7 edhe nė kopjet pirate tė Windows-it
 197. Cilėn lojė jeni duke e luajtur?
 198. Ketu mundesh me dergu Sms FALAS
 199. speedupmypc 3.5. 1 p.c me te shpejte!
 200. Forume vbulletin / smf / phpbb / ubb
 201. Programim C#.net
 202. Zero Cool
 203. Programi pėr drejtshkrim
 204. Ndihme per shkarkim te muzikes.
 205. Office 2007 nje ndihm
 206. Windows XP Shqip
 207. www.simple-youtube.com
 208. Matja e shpejtėsisė sė internetit
 209. TV Shqiptare nė internet
 210. Windovs XP apo Windovs Vista?
 211. Sulmohen faqet virtuale,qe japin lajme nga KOSOVA!!!!....
 212. Problem me network ADAPTER
 213. A din kush rreth paltalkut
 214. shkarkim tė videove nga YouTube
 215. Kėshtu na pėrgjohen mesazhet nė celularė !
 216. Antivirusi : BITDEFENDER
 217. JA NJE WEB PER LOJA(jo loja online por ashtu qe instalohen me cd) filma,programe, etj
 218. Problem me INTERNET EXPLORER
 219. Ndihm ne YOUTUBE
 220. faqe shqiptare free sms
 221. rujtja e dokumenteve ne web faqe
 222. ERD Commander
 223. Ruajtja e fotov dokumentev etj ne folder me password
 224. Photoshop
 225. [MAC] DivX Player
 226. Punoni Online Nga Shtepia‏
 227. windows XP Professional
 228. Mozilla firefox 3.0 shqip !
 229. Windows 7 Build 6519
 230. Internet Explorer 8
 231. Ndrro formen e ores
 232. Anti-Virus - 7 Versione Falas..
 233. Tre te arrestuar ne Prizren pėr ndėrhyrje nė sisteme kompjuterike !
 234. prablem me soundkart
 235. Shkronjat - Font Creator
 236. Ebooks & Tutorials
 237. Nje Shpjegim!
 238. Programet e fshehura tė Windowsit!
 239. Tė gjitha kodet e tastatures :P
 240. vezhgimin nga serveri ne internet caffe
 241. Nese rastesisht ju paraqitet ?
 242. ASM Code
 243. Si tė mbroni identitetin tuaj online!
 244. Si mund ta bejem follderin te padukshem
 245. mos me't dal mo Dont Send!
 246. Test per antivirusin
 247. Metod Pa Antivirus me i Hjek VIRUSAT
 248. Si me rrit shpejtsin e internetit juaj 20% ma tė madhe !!!
 249. Si te heqish passwordet e Pc Pa program
 250. Te Ja Ndrrojm Emrin Recycle Bin ?!