PDA

View Full Version : Si mund te hap shum MSN ne te njejten koh


dexter
12-07-07, 16:56
Pershendetje perdori ket version te msn 8.1 dhe kuptohet me hapet vetem nje si kisha mundur te ja bej qe te hap me shum mos duhet ti shtoj ni far PATCH qe kam ndi apo qka duhet te bej ju mirpres pergigjet tung ..

Albanian
12-07-07, 20:18
Instalo Kete: Msg Plus Live (http://www.msgpluslive.net/)

dexter
13-07-07, 13:31
Faleminderit shum e instalova e tera shkoj ne rregull por nuk po di cili eshte opcioni per me hap msn e tjeter mund te me tregosh te lutem ku te prek qe te hap msn tung dhe njeher te falenderoj shum ...

Albanian
13-07-07, 14:01
Kliko Lart ne Menu Tek Plus!

Pastaj Preferences...

Pastaj ne Menu te Msg Plusit Hyn Tek Messenger

Pastaj Selekto:

Allow me to connect to several accounts simultaneousli.

Per me qarte shikoje foton qe e bashkangjita ketu.

uck_aksh
13-07-07, 15:44
duhet ta instalosh multi messengerin edhe u kry ja nje version nese e ke messengerin 7.0 ose 7.5 per ta instalu multi messangerin duhesh qe se pari ta mbyllesh adresen e msn she duhet ta hekesh qe e ke ne fund te ekranit llogon e msn edhe pastaj fillon si ne foto


e ban download ne ket faqe http://www.chatdd.com/msn-multi-messenger/
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/permessenger.jpgpastaj e mshel adresen e messengerit she e hek krejt llogon ne fund te ekranit shiko foton
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/permessenger.3.jpg


pastaj fillon me instalimin e multi messengerit ja si ne foto
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/permessenger.1bmp.jpg

i klikon keto pika si ne foto
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/permessenger.2.jpg edhe ne fund shtyp putonin peach edhe u kry edhe mundesh me hap sa te dush adresa ne pc tuaj

respekt nga uck_aksh

dexter
13-07-07, 17:18
duhet ta instalosh multi messengerin edhe u kry ja nje version nese e ke messengerin 7.0 ose 7.5 per ta instalu multi messangerin duhesh qe se pari ta mbyllesh adresen e msn she duhet ta hekesh qe e ke ne fund te ekranit llogon e msn edhe pastaj fillon si ne foto


e ban download ne ket faqe http://www.chatdd.com/msn-multi-messenger/
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/permessenger.jpgpastaj e mshel adresen e messengerit she e hek krejt llogon ne fund te ekranit shiko foton
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/permessenger.3.jpg


pastaj fillon me instalimin e multi messengerit ja si ne foto
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/permessenger.1bmp.jpg

i klikon keto pika si ne foto
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/permessenger.2.jpg edhe ne fund shtyp putonin peach edhe u kry edhe mundesh me hap sa te dush adresa ne pc tuaj

respekt nga uck_aksh Po ben pun per mua sepse une kam msn 8.1 e jo 7.5 tung

uck_aksh
14-07-07, 00:49
merre ketu
http://www.commentcamarche.net/telecharger/telechargement-34055113-wlm-universal-patcher


esht univerzal ban per messengjerin qe e ke ti te instalum ne pc tende

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1-5.jpg

dexter
14-07-07, 15:29
Pershendetje Alban dhe UCk aksh ju falenderoj shum shum nga ana ime operacioni pat sukses tash mund te hap msn sa te du me te mira dhe faleminderit edhe nje her me rrespekt dexter .

XheBraiLi
14-07-07, 15:56
edhe nje falenderim prej meje

GjIlAnAsI_cSi
15-07-07, 13:36
www.mess.be mundesh me kliku tek Download lart ne te djatht dhe per te kerku Versionin e MSN qe ti ke..

psh..

patch Messenger 8.0 versionin.. psh

Versionin e sheh tek Help / About MSN Messneger ;)

Patch Messenger 8.0.0555 apo si eshte versioni qe ti ke..

Shpresoj qe me keni kuptu edhe per te tjeret. ;)

dexter
15-07-07, 14:28
GJILANASI te falenderoj shum qe more pjes per te na ndihmuar rreth keti problemi me te mira nga DEXTER ...

Zero Cool
20-07-07, 20:53
ahiiiiiiiiiiiii 1 msn edhe teper pom doket (po rri ofline ) jo me hap ma shum, njekohesisht :tongue: